Карта сайту > Головна

Новини


Новини Асоціації адвокатів України 

Юридична компанія "AMBER" виступить Партнером Kyiv Law & Trade Forum 20.02.2019 Юридична компанія "AMBER" виступить Партнером Kyiv Law & Trade Forum
ЮK "AMBER" виступить партнером Kyiv Law & Trade Forum - нового заходу ААУ, який дає можливість об’єднати зусилля бізнесу та адвокатури з метою вирішення головних проблем у сфері міжнародної  торгівлі та захисту бізнесу; провести аналіз впливу зовнішньоекономічної діяльності; розглянути останні практики розгляду спорів європейськими і українськими судами, та виконання рішень цих судів.  

Партнер ЮФ "ETERNA Law" виступить модератором бутік-конференції "Міжнародний арбітраж" 20.02.2019 Партнер ЮФ "ETERNA Law" виступить модератором бутік-конференції "Міжнародний арбітраж"
Олександр Луговський, адвокат, партнер ЮФ "ETERNA Law", Голова Комітету ААУ з міжнародного арбітражу прийме участь у ІІ Судовому форумі ААУ в якості модератора бутік-конференції "Міжнародний арбітраж".   

 Вітаємо чарівну жінку Олену Костюченко з Днем народження! 20.02.2019 Вітаємо чарівну жінку Олену Костюченко з Днем народження!
Асоціація адвокатів України вітає Олену Костюченко, голову Науково - експертої ради при ААУ,  члена Правління ААУ, партнера  АО " Дмитрієва та партнери" з Днем Народження!  Пані Олено, прийміть від нас найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. З Днем народження!

Дискусійний клуб «Практика та актуальні питання в трансфертному ціноутворенні» - новація від Податкового комітету ААУ 19.02.2019 Дискусійний клуб «Практика та актуальні питання в трансфертному ціноутворенні» - новація від Податкового комітету ААУ
З радістю повідомляємо про те, що Податковий комітет Асоціації адвокатів України розпочинає серію заходів під назвою Дискусійний клуб. Про це повідомив голова комітету, партнер юридичного об’єднання ID Legal Group Олег Добровольський

Заступник Бізнес-омбудсмена  Ярослав Грегірчак прийме участь в Практичній дискусії «Коригування митної вартості» 19.02.2019 Заступник Бізнес-омбудсмена Ярослав Грегірчак прийме участь в Практичній дискусії «Коригування митної вартості»

Раді повідомити, що Заступник Бізнес-омбудсмена Ярослав Грегірчак прийме участь в Практичній дискусії «Коригування митної вартості», у якості доповідача. Ярослав Грегірчак є юристом із 15-річним досвідом, спеціалізується у міжнародних  корпоративних фінансах, способах забезпечення виконання зобов’язань, міжнародному арбітражі та адміністративному праві.

Вітаємо Ярослава Лисенко з Днем народження! 19.02.2019 Вітаємо Ярослава Лисенко з Днем народження!

Асоціація адвокатів України щиро вітає Ярослава Лисенко, адвоката, Голову Комітету ААУ з митного права, Керуючого партнера АО «Адвокатська сім’я Лисенко» з Днем  народженням! Ярославе, бажаємо Вам бути мудрим і справедливим! Нехай шлях по кар’єрних сходах веде лише на вершину успіху! Нехай винагороди за працю не змушують себе чекати! Нехай суперники будуть гідні, а перемога в справах солодкою. Здоров’я, щасливих і сонячних днів життя, благополуччя у всіх Ваших починаннях!     

Радник TOTUM LF виступить на тему новел апеляційного та касаційного оскарження 18.02.2019 Радник TOTUM LF виступить на тему новел апеляційного та касаційного оскарження
Олександр Воронюк, радник, керівник практики врегулювання спорів TOTUM LF виступить спікером ІІ Судового форуму на тему: "Новели апеляційного та касаційного оскарження".
Пан Олександр спеціалізується у сфері врегулювання спорів, корпоративного права, земельного та аграрного права, будівництва та капітальних інвестицій.


Новости 8 — 14 з 2359
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець
 

Грудень 2012

      Наступний місяць Наступний рік

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ