Карта сайту > Головна

Новини


Новини Асоціації адвокатів України 

Суддя Солом`янського районного суду м. Києва виступить на 8-th Kyiv Criminal Law Forum 16.11.2018 Суддя Солом`янського районного суду м. Києва виступить на 8-th Kyiv Criminal Law Forum
Вікторія Жовноватюк, суддя Солом`янського районного суду м.Києва виступить на тему: "Визнання недопустимими результатів проведення негласних слідчих (розшукових) дій та наслідки для судового розгляду".
Пані Вікторія виступить в рамках другої сесії 8-th Kyiv Criminal Law Forum, який відбудеться 7 грудня 2018 року у конференц-холі "ДЕПО".

Про захист в складних кримінальних справах: адвокатські міфи та реальність, розповість Ольга Просянюк 16.11.2018 Про захист в складних кримінальних справах: адвокатські міфи та реальність, розповість Ольга Просянюк

На Kyiv Criminal Law Forum, який відбудеться вже 7 грудня, виступить Ольга Просянюк - керуючий партнер АО «AVER LEX», адвокат, к.ю.н., член дисциплінарної палати Київської міської КДКА України, Куратор Ініціативної групи із захисту прав адвокатів, член Правління Асоціації правників України, член Асоціації адвокатів України.

Марія Зелінська, суддя Солом'янського суду розповість про судову практику у сфері екстрадиції 15.11.2018 Марія Зелінська, суддя Солом'янського суду розповість про судову практику у сфері екстрадиції

Марія Зелінська, суддя Солом'янського суду розповість про актуальні питання екстрадиції та міжнародного розшуку на 8-th Kyiv Criminal Law Forum.
Під час доповіді будуть адвокати отримають практичні поради та дізнаються про останню судову практику в цій сфері.

Ольга Дмитрієва виступить на  X Школі кар'єрного росту майбутнього адвоката КМА ААУ! 13.11.2018 Ольга Дмитрієва виступить на X Школі кар'єрного росту майбутнього адвоката КМА ААУ!
Про ідеального командного гравця з погляду топ-менеджера юридичної компанії майбутнім адвокатам розповість Ольга Дмитрієва, голова Наглядової Ради ААУ, керуючий партнер ЮК "Дмитрієва та партнери" на X Школі кар'єрного росту майбутнього адвоката КМА ААУ!

Надія Вороницька-Гайдак виступить на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! 13.11.2018 Надія Вороницька-Гайдак виступить на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Про особливості кримінального провадження відносно юридичних осіб розповість Надія Вороницька-Гайдак, керуючий партнер Femida Legal Association, головний редактор Femida.ua, на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!

Володимир Рудниченко виступить модератором на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! 13.11.2018 Володимир Рудниченко виступить модератором на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Володимир Рудниченко, адвокат, радник практики кримінального права МЮФ INTEGRITES, співголова Комітету ААУ з кримінального права та процесу, виступить модератором сесїі "Legal Practice - курйози кримінального права" на  VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!

Відбувся II Податковий форум ААУ «Tax&Business Talks»! 12.11.2018 Відбувся II Податковий форум ААУ «Tax&Business Talks»!
9 листопада відбувся II Податковий форум ААУ «Tax&Business Talks». Учасники обговорили трансфертне ціноутворення, доцільність податку на виведений капітал, новації валютного законодавства, законопроект щодо оподаткування прибутку та останню судову практику податкових спорів.


Новости 8 — 14 з 2239
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець
 

Листопад 2018

Попередній місяць       Наступний місяць

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ