Карта сайту > Головна

Новини


Новини Асоціації адвокатів України 

Партнер з безпеки  Судового форуму ААУ – АО «АРТІУС» 27.02.2019 Партнер з безпеки Судового форуму ААУ – АО «АРТІУС»
ІІ Судовий форум ААУ знаходиться під захистом партнера з безпеки – АО «АРТІУС»
Досвід – це найкращий критерій і гарант якості, а інтереси своїх клієнтів АРТІУС захищає вже більше 10 років.  

Юридична група LCF виступить Партнером ІІ Судового форуму ААУ 27.02.2019 Юридична група LCF виступить Партнером ІІ Судового форуму ААУ
Ми з приємністю повідомляємо, що Юридична група LCF виступить Партнером ІІ Судового форуму ААУ, якій відбудеться 15 березня 2019 року за адресою  вул. Хрещатик, 2, Українського  дім. 


Відбувся круглий стіл на тему: «Виїзд дитини за кордон без згоди одного з батьків» 26.02.2019 Відбувся круглий стіл на тему: «Виїзд дитини за кордон без згоди одного з батьків»
22 лютого 2019 року відбувся круглий стіл на тему: «Виїзд дитини за кордон без згоди одного з батьків», в якому прийняли участь представники ААУ: голова Комітету ААУ з сімейного права - Власюк Катерина Петрівна, начальник управління розгляду звернень та організації роботи при департаменті державної виконавчої служби Міністерства юстиції України – Корнієнко Оксана Олександрівна, начальник відділу паспортної роботи управління прикордонного контролю - Бойко Валерій Володимирович, заступник начальника служби у справах дітей та сім'ї Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації - Карпенко Оксана Миколаївна; Головний консультант відділу правового забезпечення оперативно-службової діяльності управління правового забезпечення - Коротушак Андрій Іванович.

Вітаємо нового генерального партнера КМА ААУ компанію MITRAX ! 25.02.2019 Вітаємо нового генерального партнера КМА ААУ компанію MITRAX !
Шановні колеги! З приємністю повідомляємо про те, що АО MITRAX - НОВИЙ ГЕНЕРАРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР КМА ААУ ! MITRAX – адвокатське об’єднання, яке надає юридичні послуги тільки в тих сферах, в яких має винятковий досвід і спеціалізацію.

Адвокат LCF прийме участь у дискусії на тему визнання та виконання арбітражних рішень по-новому! 25.02.2019 Адвокат LCF прийме участь у дискусії на тему визнання та виконання арбітражних рішень по-новому!
За останніми оцінками експертів, юристи в Україні витрачають до 50% робочого часу на вивчення змін до процесуальних кодексів. Непогано було б скоротити цю цифру — подумали ми, й підготували дискусію, після якої процесуальні питання арбітражу будуть вирішені раз і назавжди. Ну чи принаймні до прийняття нових змін:) Допоможе розібратися у оновленій процедурі визнання та виконання арбітражних рішень — адвокат LCF Юлія Атаманова. 

Про захист майнових та житлових прав дітей при здійснення батьками права власності розповість Суддя Фастівського міськрайонного суду 25.02.2019 Про захист майнових та житлових прав дітей при здійснення батьками права власності розповість Суддя Фастівського міськрайонного суду
Сумніваєшся яку тактику обрати для захисту майнових та житлових прав дітей в суді? 
Ми підготували щось неймовірне! 
Це не простий аналіз законів і Постанов Верховного Суду. Це правовий аналіз від діючого судді першої інстанції. Про реальну роботу в сімейних спорах, найпоширеніших помилках адвокатів та успішних прикладах вирішення складних питань, — це все і не тільки, у виступі Євгенії Чернишової, судді Фастівського міськрайонного суду Київської області на ІІ Судовому Форумі ААУ.

ДЕНИС БУГАЙ, партнер VB PARTNERS виступить на ІІ Судовому форумі ААУ 22.02.2019 ДЕНИС БУГАЙ, партнер VB PARTNERS виступить на ІІ Судовому форумі ААУ
ДЕНИС БУГАЙ, партнер VB PARTNERS прийме участь у дискусійному клубі "Монополія на майбутнє – адвокатура у вирі судово-правових реформ".
Приєднуйтесь до дискусії! Програма та реєстрація тут http://forum.uaa.org.ua/


Новости 22 — 28 з 2382
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець
 

Березень 2019

      Наступний місяць

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ