Карта сайту > Головна

Новини


Новини Асоціації адвокатів України 

Круглий стіл на тему: "Антирейдерська комісія vs суд: куди звертатися за захистом?" 07.12.2017 Круглий стіл на тему: "Антирейдерська комісія vs суд: куди звертатися за захистом?"
Дата: 8 грудня 2017 року.
Час: 10:00 – 12:00.
Місце проведення: Прес-центр Інформаційного агентства "ЛІГАБізнесІнформ" (вул.Тимофія Шамрила, 23).
Організатори: Комітет ААУ з корпоративного права та Комітет з питань захисту бізнесу, активів та прав інвесторів.

Віктор Мороз, керуючий партнер АО "Suprema Lex" виступить на VIІ Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу! 06.12.2017 Віктор Мороз, керуючий партнер АО "Suprema Lex" виступить на VIІ Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Віктор Мороз, адвокат, керуючий партнер адвокатського об'єднання "Suprema Lex", виступить доповідачем на VIІ Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Тема доповіді – «Способи протидії рейдерським атакам: превентивні дії, активна протидія, судовий захист».

Надія Вороницька-Гайдак, адвокат, керуючий партнер АО “Юридичне об’єднання “Феміда”, головний редактор Юридичного журналу FEMIDA.UA виступить з до доповіддю на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу 06.12.2017 Надія Вороницька-Гайдак, адвокат, керуючий партнер АО “Юридичне об’єднання “Феміда”, головний редактор Юридичного журналу FEMIDA.UA виступить з до доповіддю на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу
Надія  Вороницька-Гайдак, адвокат, керуючий партнер АО “Юридичне об’єднання “Феміда”, головний редактор Юридичного журналу FEMIDA.UA виступить з до доповіддю на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу.

Тема доповіді: “Спецконфіскація. Боротьба з корупцією чи рейдерство по-українські?”

Денис Пономаренко, Партнер Адвокатського об’єднання «Баррістерс» виступить доповідачем на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу 06.12.2017 Денис Пономаренко, Партнер Адвокатського об’єднання «Баррістерс» виступить доповідачем на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу
Денис Пономаренко, адвокат, Партнер Адвокатського об’єднання «Баррістерс» виступить доповідачем на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу, який відбудеться 15 грудня 2017 року в приміщенні Premier Hotel Rus.
Тема виступу – «Тактичні питання захисту на стадії досудового розслідування».

Олексій Шевчук, адвокат, АО «Barristers» виступить на VІІ Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу! 06.12.2017 Олексій Шевчук, адвокат, АО «Barristers» виступить на VІІ Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Олексій Шевчук, адвокат, АО «Barristers» виступить на VІІ Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу, що відбудеться 15 грудня 2017 року у Premier Hotel Rus.
Тема доповіді: Екстрадиція по-українськи: КПК та реалії.

Світлана Крюкова, головний редактор Інтернет видання Страна.UA, виступить на VII Форумі ААУ з кримінального права та процесу 06.12.2017 Світлана Крюкова, головний редактор Інтернет видання Страна.UA, виступить на VII Форумі ААУ з кримінального права та процесу
Шановні учасники!
Світлана Крюкова, головний редактор Інтернет видання Страна.UA, виступить на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу.
Тема виступу: "Гласність в кримінальному процесі. Співпраця адвоката з журналістами". Життя в епоху пост правди потребує особливої уваги до співпраці зі ЗМІ. Вміння грамотно комунікувати, а особливо у кризових ситуаціях, справа не з легких. Сучасний адвокат має знати всі тонкощі влучних відповідей на, іноді, дуже підступні й зухвалі запитання!

Відбувся податковий форум ААУ Tax&Business Talks 05.12.2017 Відбувся податковий форум ААУ Tax&Business Talks
24 листопада 2017 року відбувся масштабний захід у податковій сфері Перший податковий форум ААУ Tax&Business Talks. КМ Партнери стала ініціатором та генеральним партнером заходу.


Новости 22 — 28 з 1747
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець
 

Грудень 2017

     

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВ