Карта сайту > Головна

Новини


Новини Асоціації адвокатів України 

Відкритий лист ААУ та АПУ до директора ДБР щодо непрозорості утворення конкурсних комісій 14.02.2018 Відкритий лист ААУ та АПУ до директора ДБР щодо непрозорості утворення конкурсних комісій
Асоціація адвокатів України та Асоціація правників України звернулись із відкритим листом до Директора Державного бюро розслідувань Романа Труби, а також до Кабінету Міністрів України та Міністерства юстиції, в якому висловили занепокоєння щодо закритості та непрозорості утворення складу конкурсних комісій для призначення на посади у Державному бюро розслідувань та закликали вчинити ряд дій.

Олексій Кот прийме участь у "Public talks: По обидві сторони судової реформи: у пошуках виходу" 14.02.2018 Олексій Кот прийме участь у "Public talks: По обидві сторони судової реформи: у пошуках виходу"

Олексій Кот, д.ю.н., член Ради з питань судової реформи, керуючий партнер “Юридична фірма “АНТІКА” виступить на першій сесії І Судового форуму ААУ та прийме участь у дискусії "Судочинство перехідного періоду: ТОП-5 здобутків, прорахунків та подальших очікувань". Формат даної сесії передбачає виступи Public talk відомих адвокатів, враховуючи виступи колишніх суддів, а нині адвокатів та виступи суддів, враховуючи виступи колишніх адвокатів – суддів тепер.

Сергій Боярчуков виступить модератором І Судового форуму ААУ 14.02.2018 Сергій Боярчуков виступить модератором І Судового форуму ААУ
Сергій Боярчуков, керуючий партнер Юридичної компанії «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» виступить модератором Сесії, присвяченої першому «процесуальному кварталу» 2018 року та отриманому досвіду. Четверта сесія І Судового форуму ААУ передбачає колективну відкриту дискусію за участю адвокатів, суддів та представників бізнесу на основі їх першого досвіду в нових процесуальних реаліях.

Вітаємо Олександра Лещенка, керуючого партнера в АО«Лещенко, Дорошенко і партнери» з Днем народження! 14.02.2018 Вітаємо Олександра Лещенка, керуючого партнера в АО«Лещенко, Дорошенко і партнери» з Днем народження!
Асоціація адвокатів України щиро вітає Олександра Лещенка, керуючого партнера в Адвокатське об'єднання «Лещенко, Дорошенко і партнери» з Днем народження!
Нехай сьогодні Вам посміхається удача, збуваються всі загадані бажання. Бажаємо Вам здоров'я, везіння, бадьорості і багато приводів для того, щоб відчути себе щасливою людиною.


Звернення ААУ щодо неприпустимості порушення прав адвокатів 13.02.2018 Звернення ААУ щодо неприпустимості порушення прав адвокатів
Асоціація адвокатів України та Комітет захисту професійних прав та гарантій адвокатської діяльності Асоціації адвокатів України звернулися з листом до Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Генеральної прокуратури України, Національної поліції України, Служби безпеки України, Апеляційного суду Сумської області, Зарічного районного суду міста Суми, Прокуратури Сумської області, Управління СБУ в Сумській області, щодо захисту прав та гарантій адвокатської діяльності Наума Віталія Миколайовича.

Процесуальний "стрес-тест" 13.02.2018 Процесуальний "стрес-тест"
Тему "Забезпечення позову. Інструмент захисту чи рейдерства?" розкриє на І Судовому форумі ААУ Олександра Павленко, керуючий партнер Pavlenko Legal Group.
Виступ відбуватиметься в рамках Сесії 3: «Процесуальний «стрес-тест». Нові реалії застосування історично проблемних процесуальних інститутів». 

Розширення можливостей для адвоката у звязку із застосуванням "електронного суду" 13.02.2018 Розширення можливостей для адвоката у звязку із застосуванням "електронного суду"
Про те, як адвокати пройшли перший процесуальний "стрес-тест", дізнаєтесь на першому судовому форумі який проходіть після судової реформи. Григорій Тріпульський розкриє тему розширення можливостей для адвоката у звязку із застосуванням "електронного суду".


Новости 22 — 28 з 1811
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець
 

Лютий 2013

      Наступний місяць Наступний рік

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВ