Карта сайту > Головна

Новини


Новини Асоціації адвокатів України 

Адвокатське об’єднання «Barristers» - новий Генеральний партнер ААУ! 16.01.2018 Адвокатське об’єднання «Barristers» - новий Генеральний партнер ААУ!
Асоціація адвокатів України із задоволенням повідомляє, що з 2018 року Генеральним партнером Асоціації виступить одне з кращих Адвокатських об’єднань «Barristers»!

Вітаємо Олега Рачука, екс-президента ААУ з Днем народження! 09.01.2018 Вітаємо Олега Рачука, екс-президента ААУ з Днем народження!
Шановний Олеже Олександровиче!
Вітаємо Вас з Днем народження! 
Бажаємо бравих сил і міцного здоров’я, вірних рішень і безперечних успіхів у діяльності, особистих досягнень у роботі та чудових ідей, незгасимого оптимізму життя і стабільного благополуччя!
Успіхів Вам безмежних,  реалізації усіх задумів та великих угод!
   

Вітаємо Ігоря Покотило, адвоката, члена Наглядової Ради ААУ з Днем народження! 03.01.2018 Вітаємо Ігоря Покотило, адвоката, члена Наглядової Ради ААУ з Днем народження!
Асоціація адвокатів України щиро вітає Ігоря Покотило, адвоката, психолога, керівника Школи адвокації, члена Наглядової Ради ААУ з Днем народження! Від усього серця бажаємо щастя,здоров’я, благополуччя, доброго настрою та великих сил!     

З Новим роком та Різдвом Христовим! 29.12.2017 З Новим роком та Різдвом Христовим!
Шановні адвокати, друзі, партнери!
Вітаємо вас з наступаючими новорічними святами та бажаємо вам і вашим родинам здоров’я, щастя та натхення!
Нехай чарівні зимові свята подарують вам радісний настрій, приємні зустрічі та здійснення найзаповітніших мрій, а
Новий рік буде сповненим новими перемогами і великими звершеннями!

Увага! Конкурс! 29.12.2017 Увага! Конкурс!
Шановні адвокати!
Асоціація адвокатів України щиро вітає Вас з Новим роком та інформує про оголошення конкурсу на заміщення вакансій на посаду Голів комітетів ААУ.

Вітаємо Інну Мокіну, адвоката, Голову Ради адвокатів Херсонської області, Голову Херсонського відділення ААУ з Днем народження! 28.12.2017 Вітаємо Інну Мокіну, адвоката, Голову Ради адвокатів Херсонської області, Голову Херсонського відділення ААУ з Днем народження!
Асоціація адвокатів Укрїни щиро вітає Інну Мокіну, адвоката, Голову Ради адвокатів Херсонської області, Голову Херсонського відділення ААУ з Днем народження! Чудову жінку вітаємо з Днем народження. Від усього серця бажаємо здоров’я, благополуччя, доброго настрою та великих сил. Нехай у Вашому житті завжди сяє сонце радості та щастя!

Вітаємо Віталія Наума, адвоката, Голову АО "Національна колегія адвокатів", члена Правління ААУ з Днем народження! 25.12.2017 Вітаємо Віталія Наума, адвоката, Голову АО "Національна колегія адвокатів", члена Правління ААУ з Днем народження!
Асоціація адвокатів Укрїни щиро вітає Віталія Наума, адвоката, Голову адвокатського об'єднання "Національна колегія адвокатів", члена Правління ААУ з Днем народження! Справжнього чоловіка вітаємо з Днем народження. Від усього серця бажаємо міцного здоров’я, постійного благополуччя, доброго настрою та великих сил. Нехай у Вашому житті завжди сяє сонце радості та щастя, нехай поруч будуть підтримка рідних та повага друзів, нехай ніколи Вас не покине впевненість та бадьорість.


Новости 1 — 7 з 1763
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець
 

Лютий 2018

      Наступний місяць

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВ