Карта сайту > Головна

Новини


Новини Асоціації адвокатів України 

Олену Адамантіс призначено Головою нового Комітету ААУ з медіаправа! 10.04.2019 Олену Адамантіс призначено Головою нового Комітету ААУ з медіаправа!
Олена Адамантіс - провідний PR, GR - менеджер, юрист з питань захисту ділової репутації.
Має великий практичний досвід на посаді головного редактора юридичного аналітичного видання ЮРИСТ&ЗАКОН» компанії «ЛІГА:ЗАКОН», юриста в сфері медіаправа, PR та GR-менеджера, керівника прес-служб центральних органів влади.

Олександра Онуфрієнка, партнера юридичної фірми "ASTERS" призначено Головою Комітету ААУ зі спадкового права та спадкового планування! 10.04.2019 Олександра Онуфрієнка, партнера юридичної фірми "ASTERS" призначено Головою Комітету ААУ зі спадкового права та спадкового планування!
Протягом багатьох років пан Олександр активно бере участь у розвитку правової науки і практики, виступає доповідачем на різних юридичних і бізнес форумах, семінарах, тренінгах, за що маю ряд подяк і нагород. 
Кандидат юридичних наук, доцент. Викладає на факультеті правничих наук Національного Університету "Києво-Могилянська Академія".
Вже багато років займаэться проблематикою спадкового права та спадкового планування, питаннями передачі бізнес-проектів новому поколінню. Ці питання є предметом як його публікацій так і практичної роботи.

Відбулося чергове засідання Правління Асоціації адвокатів України 08.04.2019 Відбулося чергове засідання Правління Асоціації адвокатів України
Весна — період оновлення та впровадження змін. Саме тому, перше весняне засідання Правління Асоціації адвокатів України, яке пройшло на початку квітня, було присвячено започаткуванню роботи нових комітетів, а також призначенню керівників.

Компанія "Дмитрієва та Партнери"- партнер нового заходу ААУ Kyiv Law&Trade Forum 05.04.2019 Компанія "Дмитрієва та Партнери"- партнер нового заходу ААУ Kyiv Law&Trade Forum
Вітайте нового партнера Kyiv Law&Trade Forum – одну з провідних та авторитетних компаній на ринку юридичних та бухгалтерських послуг як в Україні, так і за її межами, – «Дмитрієва та Партнери».        

Практична дискусія: “Виконання судових рішень в Україні: практика, проблеми, перспективи” 04.04.2019 Практична дискусія: “Виконання судових рішень в Україні: практика, проблеми, перспективи”
Запрошуємо на практичну дискусію “Виконання судових рішень в Україні: практика, проблеми, перспективи”
Формат: ЗУСТРІЧ БЕЗ КРАВАТОК
«Суд виграли! Що далі?»   
Якщо ви хоч раз задавались таким питанням самі або чули його від своїх клієнтів, ви однозначно стикались з проблемою виконання рішення суду. 
Звертаючись до суду за захистом своїх прав як до останьої (в нашому розумінні) інстанції, багато хто не завжди уявляє з чим йому доведеться зтикнутись після отримання такого довгоочікуваного рішення.

Відкрита реєстрація на «Адвокат року 2019» 04.04.2019 Відкрита реєстрація на «Адвокат року 2019»
Шановні колеги! Асоціація адвокатів України з 5-го квітня оголошує про старт Всеукраїнського незалежного публічного конкурсу «Адвокат року 2019»!  Партнери заходу Адвокатське об’єднання «Barristers» ,  «AMBER CORPORATION»


ААУ вітає Геннадія Пампуху, Голову комітету ААУ з судових експертиз з Днем народження! 02.04.2019 ААУ вітає Геннадія Пампуху, Голову комітету ААУ з судових експертиз з Днем народження!
Асоціація адвокатів України щиро вітає Геннадія Пампуху, Голову комітету ААУ з судових експертиз, медіатора, міжнародного експерта права, арбітражу і експертизи з Днем народженням! Пане Геннадію, бажаємо Вам бути мудрим і справедливим! Нехай шлях по кар’єрних сходах веде лише на вершину успіху! Нехай винагороди за працю не змушують себе чекати! Нехай суперники будуть гідні, а перемога в справах солодкою. Здоров’я, щасливих і сонячних днів життя, благополуччя у всіх Ваших починаннях!


Новости 29 — 35 з 2415
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець

 

Березень 2013

      Наступний місяць Наступний рік

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ