Карта сайту > Головна

Новини


Новини Асоціації адвокатів України 

Суддя-речник Шостого апеляційного адміністративного суду виступить експертом ІІ Судового форуму ААУ 08.02.2019 Суддя-речник Шостого апеляційного адміністративного суду виступить експертом ІІ Судового форуму ААУ
Оксана Епель, суддя-речник Шостого апеляційного адміністративного суду, к.ю.н, виступить експертом суддівського ложе сесії "Процесуальні новели: рік потому".
Формат даної сесії передбачає доповіді спікерів та професійне обговорення кожної тематики за участю суддів.  

Катерина Власюк виступить модератором бутік-конференції "Сімейні спори: тенденції практики та секрети успіху" 07.02.2019 Катерина Власюк виступить модератором бутік-конференції "Сімейні спори: тенденції практики та секрети успіху"
Катерина Власюк, адвокат, член Правління ААУ, керуючий партнер «AVG» виступить модератором бутік-конференції "Сімейні спори: тенденції практики та секрети успіху" на ІІ Судовому форумі ААУ.

Радник Sayenko Kharenko розповість на ІІ Судовому форумі ААУ про методи боротьби з процесуальними диверсіями 05.02.2019 Радник Sayenko Kharenko розповість на ІІ Судовому форумі ААУ про методи боротьби з процесуальними диверсіями
Олексій Колток, радник, адвокат Sayenko Kharenko, керівник комітету ААУ з господарського права та процесу виступить на тему: "Методи боротьби з процесуальними диверсіями".

Олена Кібенко, cуддя Великої Палати Верховного Суду виступить на ІІ Судовому форумі ААУ 05.02.2019 Олена Кібенко, cуддя Великої Палати Верховного Суду виступить на ІІ Судовому форумі ААУ
Уніфікована форма рішення ВС «піар-фішка» чи нова реальність? На цю тему виступить Олена Кібенко, cуддя Великої Палати Верховного Суду. Виступ відбудеться під час першої сесії, в якій ми будемо обговорювати нову філософію правосуддя в дії та адвокатсько-суддівський погляд.   

Карпенко Оксана, заступник начальника служби у справах дітей Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації - доповідач круглого столу «Виїзд дитини за кордон без згоди одного з батьків» 05.02.2019 Карпенко Оксана, заступник начальника служби у справах дітей Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації - доповідач круглого столу «Виїзд дитини за кордон без згоди одного з батьків»
Карпенко Оксана Миколаївна, заступник начальника служби у справах дітей Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації виступить доповідачем круглого столу «Виїзд дитини за кордон без згоди одного з батьків».

Серватюк Василь Миколайович - доповідач круглого столу «Виїзд дитини за кордон без згоди одного з батьків» 05.02.2019 Серватюк Василь Миколайович - доповідач круглого столу «Виїзд дитини за кордон без згоди одного з батьків»
Перший заступник Голови Державної прикордонної служби України  Серватюк Василь Миколайович візьме участь в якості доповідача на Круглому столі ААУ на тему: «Виїзд дитини за кордон без згоди одного з батьків».       

Адвокат AMBER розповість на ІІ Судовому форумі ААУ про примирення сторін за участі судді 05.02.2019 Адвокат AMBER розповість на ІІ Судовому форумі ААУ про примирення сторін за участі судді
Катерино Дробязко, адвокат AMBER розповість на ІІ Судовому форумі ААУ  про примирення сторін за участі судді.
Виступ відбудеться під час сесії "Процесуальні новели: рік потому".
Формат даної сесії передбачає доповіді спікерів та професійне обговорення кожної тематики за участю запрошеного суддівського ложе.


Новости 15 — 21 з 2341
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець
 

Червень 2015

      Наступний місяць Наступний рік

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ