Карта сайту > Головна

Новини


Новини Асоціації адвокатів України 

Зустрічайте спікерів II сесії VII Всеукраїнського форуму ААУ З публічного права та фінансово-банківських питань! 08.06.2018 Зустрічайте спікерів II сесії VII Всеукраїнського форуму ААУ З публічного права та фінансово-банківських питань!

Актуальні питання публічного права Ви зможе почути від спікерів II сесії на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань, вже 15 червня 2018 року!

Не пропустіть: https://bit.ly/2GxsHP5

Олександр Удовиченко виступить на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 08.06.2018 Олександр Удовиченко виступить на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!
Олександр Удовиченко, адвокат, к.ю.н., радник, керівник напрямку банкрутства й фінансової реструктуризації ADER HABER виступить з темою «Оскарження результатів торгів. Як захистити власність клієнта» вже 15 червня на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!
Встигни зареєструватись: https://bit.ly/2GxsHP5

Вітаємо Олену Перцову з Днем народження! 08.06.2018 Вітаємо Олену Перцову з Днем народження!

Асоціація адвокатів України від всього серця вітає Олену Перцову, Голову Комітету ААУ з корпоративного права, з Днем народження! Олена, прийміть наші найщиріші побажання непохитного здоров'я, великого щастя та невичерпної енергії для здійснення всіх мрій та бажань.Нехай у Вашому житті завжди будуть квіти і сюрпризи, посмішки і хороші події, щастя і радість, удача і везіння!


Відбувся Круглий стіл «Витрати на правову допомогу у господарських справах. Практичні аспекти відшкодування»! 07.06.2018 Відбувся Круглий стіл «Витрати на правову допомогу у господарських справах. Практичні аспекти відшкодування»!
Вчора, 6 червня 2018 року, за підтримки Голови Комітету ААУ з господарського права та процесу, Олексія Колтока, відбувся Круглий стіл «Витрати на правову допомогу у господарських справах. Практичні аспекти відшкодування».

Сучасний стан банківської системи: проблемні питання та шляхи вирішення! 07.06.2018 Сучасний стан банківської системи: проблемні питання та шляхи вирішення!
До Вашої уваги! Представляємо доповідачів I сесїї VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківсьих питань, які поділяться власними думками щодо сучасного стану банківської системи: проблемні питання та шляхи вирішення, вже 15 червня 2018 року!
Запрошуємо до реєстрації: https://bit.ly/2GxsHP5

Важлива подія літа - презентація книги «Завтрак юриста»  Генерального партнера ААУ Семена та Гани Ханіних ЮК «АМБЕР» 06.06.2018 Важлива подія літа - презентація книги «Завтрак юриста» Генерального партнера ААУ Семена та Гани Ханіних ЮК «АМБЕР»
Шановні колеги!  
Раді поділитися приємною новиною, про те, що в рамках проведення VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань, Семен Ханін, представник генерального партнера ЮК «АМБЕР» презентує всім присутнім учасникам форуму авторську книгу адвокатів Семена та Гани Ханіних «Завтрак юриста». Знаючи Семена Ханіна як прекрасного спікера, очікуємо на цікаву та яскраву презентацію від автора.
Придбати книгу можливо через сайті https://khanin.com.ua/book/ або безпосередньо на форумі.

З Днем журналіста! 06.06.2018 З Днем журналіста!
Асоціація адвокатів України вітає всіх представників ЗМІ з професійним святом! Бажаємо Вам невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Нехай сенсації, які Вам доведеться висвітлювати, будуть добрими, новини — позитивними, газетні статті та телевізійні репортажі — яскравими, а гонорари — високими. Нехай Ваша робота ніколи не перетворюється на рутинне ремесло і завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та знахідками.


Новости 36 — 42 з 2044
Початок | Поперед. | 4 5 6 7 8 | Наст. | Кінець
 

Липень 2014

      Наступний місяць Наступний рік

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВ