Карта сайту > Головна

Новини


Новини Асоціації адвокатів України 

 Вітаємо чарівну жінку Олену Костюченко з Днем народження! 20.02.2019 Вітаємо чарівну жінку Олену Костюченко з Днем народження!
Асоціація адвокатів України вітає Олену Костюченко, голову Науково - експертої ради при ААУ,  члена Правління ААУ, партнера  АО " Дмитрієва та партнери" з Днем Народження!  Пані Олено, прийміть від нас найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. З Днем народження!

Дискусійний клуб «Практика та актуальні питання в трансфертному ціноутворенні» - новація від Податкового комітету ААУ 19.02.2019 Дискусійний клуб «Практика та актуальні питання в трансфертному ціноутворенні» - новація від Податкового комітету ААУ
З радістю повідомляємо про те, що Податковий комітет Асоціації адвокатів України розпочинає серію заходів під назвою Дискусійний клуб. Про це повідомив голова комітету, партнер юридичного об’єднання ID Legal Group Олег Добровольський

Заступник Бізнес-омбудсмена  Ярослав Грегірчак прийме участь в Практичній дискусії «Коригування митної вартості» 19.02.2019 Заступник Бізнес-омбудсмена Ярослав Грегірчак прийме участь в Практичній дискусії «Коригування митної вартості»

Раді повідомити, що Заступник Бізнес-омбудсмена Ярослав Грегірчак прийме участь в Практичній дискусії «Коригування митної вартості», у якості доповідача. Ярослав Грегірчак є юристом із 15-річним досвідом, спеціалізується у міжнародних  корпоративних фінансах, способах забезпечення виконання зобов’язань, міжнародному арбітражі та адміністративному праві.

Вітаємо Ярослава Лисенко з Днем народження! 19.02.2019 Вітаємо Ярослава Лисенко з Днем народження!

Асоціація адвокатів України щиро вітає Ярослава Лисенко, адвоката, Голову Комітету ААУ з митного права, Керуючого партнера АО «Адвокатська сім’я Лисенко» з Днем  народженням! Ярославе, бажаємо Вам бути мудрим і справедливим! Нехай шлях по кар’єрних сходах веде лише на вершину успіху! Нехай винагороди за працю не змушують себе чекати! Нехай суперники будуть гідні, а перемога в справах солодкою. Здоров’я, щасливих і сонячних днів життя, благополуччя у всіх Ваших починаннях!     

Радник TOTUM LF виступить на тему новел апеляційного та касаційного оскарження 18.02.2019 Радник TOTUM LF виступить на тему новел апеляційного та касаційного оскарження
Олександр Воронюк, радник, керівник практики врегулювання спорів TOTUM LF виступить спікером ІІ Судового форуму на тему: "Новели апеляційного та касаційного оскарження".
Пан Олександр спеціалізується у сфері врегулювання спорів, корпоративного права, земельного та аграрного права, будівництва та капітальних інвестицій.

Суддя Дубенського міськрайонного суду Рівненської області виступить експертом на ІІ Судовому форумі ААУ! 18.02.2019 Суддя Дубенського міськрайонного суду Рівненської області виступить експертом на ІІ Судовому форумі ААУ!

Олександра Жуковська, Суддя Дубенського міськрайонного суду Рівненської області виступить експертом Суддівського ложе сесії, присвяченої процесуальному переозброєнню.

В.о. виконавчого директора ААУ  призначено Геннадія Сорокурова! 18.02.2019 В.о. виконавчого директора ААУ призначено Геннадія Сорокурова!

Постійне вдосконалення управлінських процесів та  впровадження інновацій вимогають реорганізації та нових посад. З приємністю повідомляємо про те, що виконуючим обов'язки виконавчого директора ААУ призначено Геннадія Сорокурова. 


Новости 36 — 42 з 2382
Початок | Поперед. | 4 5 6 7 8 | Наст. | Кінець
 

Вересень 2014

      Наступний місяць Наступний рік

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ