Карта сайту > Головна

Новини


Новини Асоціації адвокатів України 

Увага! Відкрита акредитації ЗМІ на VII Всеукраїнський форум ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 04.06.2018 Увага! Відкрита акредитації ЗМІ на VII Всеукраїнський форум ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!
Шановні інформаційні партнери!
Раді повідомити Вам про відкриття акредитації ЗМІ на VII Всеукраїнський форум ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань, який відбудеться 15 червня 2018 року.
Звертаємо Вашу увагу, що акредитації триває до 14 червня до 12:00.
Акредитація за посиланням:https://goo.gl/siHwL2

Продовжено термін реєстрації на Всеукраїнський турнір ААУ серед адвокатів зі швидких шахів “Адвокатська тура”! 04.06.2018 Продовжено термін реєстрації на Всеукраїнський турнір ААУ серед адвокатів зі швидких шахів “Адвокатська тура”!
У зв'язку з численними проханнями ААУ було прийнято рішення про продовження строку реєстрації на Всеукраїнський турнір ААУ серед адвокатів зі швидких шахів "Адвокатська тура" до 8 червня включно.

Майстер-клас від Сергія Паперника на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 31.05.2018 Майстер-клас від Сергія Паперника на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!
Очікуйте на майстер-клас «Криптовалюти для адвоката: все, що необхідно знати», який проведе Сергій Паперник, керівник банківської й фінансової практики, та напрямку FinTech ЮФ Evris на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань.

Увага! Просимо підтримати  нашого кандидата до складу Ради громадського контролю при НАБУ! 30.05.2018 Увага! Просимо підтримати нашого кандидата до складу Ради громадського контролю при НАБУ!
Шановні колеги! Асоціація адвокатів України закликає Вас підтримати нашого кандидата до складу Ради громадського контролю при НАБУ — Олексія Шевчука!
Проголосувати можна за посиланням: https://nabu.gov.ua/voting/

Нова програма VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 29.05.2018 Нова програма VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!
Шановні колеги!
Зустрічайте! Нова програма VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! Зважаючи на актуальність тем, які зараз турбують адвокатів, юристів та бізнес у сфері публічного права та фінансово-банківських питань, бажання учасників бути присутнім на всіх сесіях, Оргкомітетом форуму було прийнято рішення оптимізувати програму, зробивши 3 сесії, в яких Ви зможете взяти участь та отримати максимум корисної інформації та корисних кейсів для роботи.
Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2GxsHP5

Радника ADER HABER Тетяну Іванович обрано Головою Комітету Асоціації адвокатів України з трудового права! 29.05.2018 Радника ADER HABER Тетяну Іванович обрано Головою Комітету Асоціації адвокатів України з трудового права!
Рішенням Правління Асоціації адвокатів України від 24 травня 2018 року Тетяну Іванович, адвоката, радника ADER HABER, було затверджено на посаді Голови Комітету ААУ з трудового права.

Радмила Гревцова виступить на VIII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 29.05.2018 Радмила Гревцова виступить на VIII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!
Про реформу системи охорони здоров’я: що вона несе для адвокатів та клієнтів на VIII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань розповість Радмила Гревцова, адвокат, к.ю.н., керуючий партнер консалтингової компанії «Yurkraft Medical», Голова Комітету ААУ з медичного та фармацевтичного права.
Встигни зареєструватись та почути доповідь пані Радмили: https://bit.ly/2GxsHP5


Новости 43 — 49 з 2039
Початок | Поперед. | 5 6 7 8 9 | Наст. | Кінець
 

Вересень 2014

      Наступний місяць Наступний рік

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВ


Генеральний медіа-партнер