Карта сайту > Головна

Новини


Новини Асоціації адвокатів України 

 Максима Баришнікова призначено заступником голови Комітету ААУ з права охорони здоров’я! 11.04.2019 Максима Баришнікова призначено заступником голови Комітету ААУ з права охорони здоров’я!

Максим Баришніков – адвокат, партнер юридичної компанії «Бі Кей Бі»; дослідник науково-прикладних питань медичного права, проблем імплементації норм міжнародного медичного права та судової практики міжнародних судових інституцій до законодавства України.

Руслана Совершенного призначено заступником голови Комітету ААУ з права охорони здоров’я. 11.04.2019 Руслана Совершенного призначено заступником голови Комітету ААУ з права охорони здоров’я.
Руслан Совершенний – авдокат, керуючий партнер АО «Адвокатська фірма «Статус»; засновник ГО «Український медичний фестиваль». Приймає участь у реформуванні законодавства України в галузі охорони здоров’я, зокрема, що стосується змін в системі державного фінансування, створенні підзаконних нормативних документів, впровадженні нових спеціальностей, змін в порядок ліцензування та перевірок медичних закладів.

Семінар "Правовий вимір академічної доброчесності" 10.04.2019 Семінар "Правовий вимір академічної доброчесності"
Шановні пані та панове, запрошуємо взяти участь у семінарі на тему: «Правовий вимір академічної доброчесності», організованому Комітетом з юридичної освітньої політики та Комітетом інтелектуальної власності ВГО «Асоціація адвокатів України» спільно з Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Американськими Радами з міжнародної освіти та ГО «Студія сучасного права».

Зустрічайте нового Генерального партнера ААУ-ЛІГА:ЗАКОН! 10.04.2019 Зустрічайте нового Генерального партнера ААУ-ЛІГА:ЗАКОН!
Компанія ЛІГА:ЗАКОН – провідний розробник інформаційно-аналітичних продуктів та сервісів, що побудовані на основі сучасних IT-технологій та забезпечують спрощення ведення бізнесу в Україні.
ЛІГА:ЗАКОН дає ЗНАННЯ для прийняття рішень, ВПЕВНЕНІСТЬ в їх правильності і надихаємо на розвиток чесного бізнесу, як основного двигуна розвитку України.
https://ligazakon.net/

Вадима Кізленка призначено заступником Голови комітету ААУ з питань банкрутства! 10.04.2019 Вадима Кізленка призначено заступником Голови комітету ААУ з питань банкрутства!
Пан Кізленко є адвокатом ЮФ «Ілляшев та партнери», арбітражним керуючим. Приймає активну участь у розвитку інституту банкрутства в Україні, є визнаним експертом у питаннях неплатоспроможності.
За словами заступника голови Комітету ААУ з питань банкрутства, актив Комітету буде постійно ініціювати та реалізовувати нові проекти, які будуть цікаві та корисні професійній спільності арбітражних керуючих і адвокатів України, а також дозволять об’єднати зусилля та сприяти зміцненню такої незалежної професії, як арбітражний керуючий України.

Олену Адамантіс призначено Головою нового Комітету ААУ з медіаправа! 10.04.2019 Олену Адамантіс призначено Головою нового Комітету ААУ з медіаправа!
Олена Адамантіс - провідний PR, GR - менеджер, юрист з питань захисту ділової репутації.
Має великий практичний досвід на посаді головного редактора юридичного аналітичного видання ЮРИСТ&ЗАКОН» компанії «ЛІГА:ЗАКОН», юриста в сфері медіаправа, PR та GR-менеджера, керівника прес-служб центральних органів влади.

Олександра Онуфрієнка, партнера юридичної фірми "ASTERS" призначено Головою Комітету ААУ зі спадкового права та спадкового планування! 10.04.2019 Олександра Онуфрієнка, партнера юридичної фірми "ASTERS" призначено Головою Комітету ААУ зі спадкового права та спадкового планування!
Протягом багатьох років пан Олександр активно бере участь у розвитку правової науки і практики, виступає доповідачем на різних юридичних і бізнес форумах, семінарах, тренінгах, за що маю ряд подяк і нагород. 
Кандидат юридичних наук, доцент. Викладає на факультеті правничих наук Національного Університету "Києво-Могилянська Академія".
Вже багато років займаэться проблематикою спадкового права та спадкового планування, питаннями передачі бізнес-проектів новому поколінню. Ці питання є предметом як його публікацій так і практичної роботи.


Новости 15 — 21 з 2406
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець
 

Вересень 2014

      Наступний місяць Наступний рік

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ