Карта сайту > Головна

Новини


Новини Асоціації адвокатів України 

Кицюк Вікторія, cуддя Солом'янського районного суду міста Києва виступить з доповіддю на VI Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу 21.11.2016 Кицюк Вікторія, cуддя Солом'янського районного суду міста Києва виступить з доповіддю на VI Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу
Асоціація адвокатів України з приємністю повідомляє, що Кицюк Вікторія, суддя Солом'янського районного суду міста Києва виступить з доповіддю на VI Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу, який відбудеться 16 грудня 2016 року.

Катерина Власюк виступить доповідачем на Форумі "UKRAINE LEVEL UP. Битва за бизнес: налоговая реформа или хаос?" 18.11.2016 Катерина Власюк виступить доповідачем на Форумі "UKRAINE LEVEL UP. Битва за бизнес: налоговая реформа или хаос?"

Асоціація адвокатів України з приємністю повідомляє, що член ААУ, адвокат, Керуючий партнер юридичної компанії “AVG”, голова комітету з міжнародного права ААУ Катерина Власюк виступить доповідачем на Форумі "UKRAINE LEVEL UP. Битва за бизнес: налоговая реформа или хаос?"
 

Костюченко Олена виступить модератором на VІ Щорічному зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу 18.11.2016 Костюченко Олена виступить модератором на VІ Щорічному зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу
Асоціація адвокатів України з приємністю повідомляємо, що Костюченко Олена – адвокат – партнер АО  http://www.dmp.com.ua/ «Dmitrieva & Partners», доцент кафедри правосуддя юридичного факультету КНУ імені Т.Г. Шевченка, к.ю.н., доцент, член Правління ААУ, Голова Науково-експертної Ради при ААУ, виступить модератором на VI Щорічному зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу.

17.11.2016 Створено Секцію Захисту прав учасників сімейних правовідносин у сфері охорони здоров’я у складі Комітету ААУ сімейного права
За ініціативою Комітету сімейного права Асоціації адвокатів України Рішенням Правління від 29 вересня 2016 року створено у складі Комітету ААУ сімейного права Секцію Захисту прав учасників сімейних правовідносин у сфері охорони здоров’я.

Запрошуємо на майстер-клас «Міжнародні стандарти ювенального кримінального провадження та їх реалізація у законодавстві України» 17.11.2016 Запрошуємо на майстер-клас «Міжнародні стандарти ювенального кримінального провадження та їх реалізація у законодавстві України»
Запрошуємо взяти участь у майстер-класі на тему «Міжнародні стандарти ювенального кримінального провадження та їх реалізація у законодавстві України» в межах магістерської програми «Захист прав людини» вибіркових дисциплін Захист прав людини в кримінальному процесі, Кримінально-правові засоби захисту прав людини, організованого Комітетом сімейного права Асоціації адвокатів України, кафедрою кримінального процесу та криміналістики Львівського національного університету імені Івана Франка, Українським католицьким університетом, Центром сімейно-правових досліджень.

Відбудеться майстер-клас «Межі активності суду у з'ясуванні обставин кримінального провадження під час судового розгляду» 17.11.2016 Відбудеться майстер-клас «Межі активності суду у з'ясуванні обставин кримінального провадження під час судового розгляду»
Запрошуємо взяти участь у майстер-класі на тему: «Межі активності суду у з'ясуванні обставин кримінального провадження під час судового розгляду» в межах магістерської програми «Захист прав людини» вибіркових дисциплін Захист прав людини в кримінальному процесі, Кримінально-правові засоби захисту прав людини, організованого Комітетом сімейного права Асоціації адвокатів України, кафедрою кримінального процесу та криміналістики Львівського національного університету імені І. Франка, Українським католицьким університетом, Центром сімейно-правових досліджень.

ЮФ "Arbitis" виступить партнером Першого регіонального Східноукраїнського судового форуму ААУ 17.11.2016 ЮФ "Arbitis" виступить партнером Першого регіонального Східноукраїнського судового форуму ААУ
Асоціація адвокатів України з приємністю повідомляє, що юридична фірма "Arbitis" виступить партнером Першого регіонального Східноукраїнського судового форуму ААУ, який відбудеться 09 грудня 2016 року у готелі Kharkiv Palace Premier Hotel, за адресою: м. Харків, пр-кт Незалежності, 2.


Новости 883 — 889 з 2108
Початок | Поперед. | 125 126 127 128 129 | Наст. | Кінець
 

Вересень 2016

      Наступний місяць Наступний рік

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ