Карта сайту > Головна

Новини


Новини Асоціації адвокатів України 

Ганна Вронська виступить доповідачем на І Судовому форумі ААУ 08.02.2018 Ганна Вронська виступить доповідачем на І Судовому форумі ААУ
Ганна Вронська, Cуддя Верховного Суду, Секретар судової палати для розгляду справ щодо корпоративних спорів, корпоративних прав та цінних паперів Касаційного Господарського Cуду в складі Верховного Суду виступить доповідачем на І Судовому форумі ААУ

Виступ відбудеться в межах першої сесії «Public talks: По обидві сторони реформи: у пошуках виходу». Формат сесії передбачає відвертий та незалежний погляд відомих спікерів щодо ТОП-5 здобутків, прорахунків та подальших очікувань «судочинства перехідного періоду».

Оновлена програма I СУДОВОГО ФОРУМУ ААУ - зустрічайте нових спікерів! 08.02.2018 Оновлена програма I СУДОВОГО ФОРУМУ ААУ - зустрічайте нових спікерів!
Зустрічайте оновлену програму I СУДОВОГО ФОРУМУ ААУ - першого у вітчизняній правничій історії заходу всеукраїнського рівня, який проведе адвокатська спільнота для обговорення актуальних питань судоустрою та судочинства.

На Вас очікують:
- Новий формат який передбачає максимальну відвертість спікерів;
- Розгляд першого досвіду застосування процесуальних новел;
- Нові реалії застосування історично проблемних процесуальних інститутів та перший «процесуальний квартал» 2018 року: inspired by experience.
- Public Talks на тему: «По обидві сторони реформи: у пошуках виходу» та процесуальний «стрес-тест».

Адвокат - колишній суддя Вищого адміністративного суду України виступить на I Судовому форумі ААУ! 08.02.2018 Адвокат - колишній суддя Вищого адміністративного суду України виступить на I Судовому форумі ААУ!
Антон Лосєв, адвокат, партнер Адвокатського об’єднання «ЛНМ» стане доповідачем першої сесії I Судового форуму ААУ "Public talks: По обидві сторони реформи: у пошуках виходу".
Формат сесії передбачає виступи Public talk відомих адвокатів, враховуючи виступи колишніх суддів, а нині адвокатів та виступи суддів, враховуючи виступи колишніх адвокатів – суддів тепер.
Під час сесії буде обговорюватись судочинство перехідного періоду: ТОП-5 здобутків, прорахунків та подальших очікувань.

Відбувся маштабний захід - Ярмарок проектів ААУ! 08.02.2018 Відбувся маштабний захід - Ярмарок проектів ААУ!
З приємністю повідомляємо, що 07 лютого 2018 в готелі Русь відбувся  маштабний захід Асоціації адвокатів України "Ярмарок проектів ААУ", де вперше ААУ офіційно презентувала всі свої проекти, які будуть реалізовані в 2018 році.   

Юридична компанія «Амбер» - новий Генеральный партнер ААУ! 07.02.2018 Юридична компанія «Амбер» - новий Генеральный партнер ААУ!
З приємністю повідомляємо, що Юридична компанія «Амбер»виступить Генеральним партнером Асоціації Адвокатів України, а Андрій Сегал, директор компанії та магістр права очолить Комітет ААУ з валютного регулювання та інвестування.

Evris стає Генеральним партнером ААУ в 2018 05.02.2018 Evris стає Генеральним партнером ААУ в 2018
Юридична фірма Evris стала Генеральним партнером Асоціації Адвокатів України (далі – ААУ) на 2018 рік, а також очолила земельний та фінансовий комітети в особі своїх представників.
Сергій Паперник, керівник практики ФінТех та банківського і фінансового права став Головою комітету з фінансового права. 
Радника з питань аграрного та земельного права Володимира Носика, доктора юридичних наук, професора кафедри земельного та аграрного права КНУ імені Тараса Шевченка, член-кореспондента НАПрН України, професора, було призначено співголовою Земельного комітету. 

Відбувся круглий стіл «Застосування експертиз в стратегіях захисту» 05.02.2018 Відбувся круглий стіл «Застосування експертиз в стратегіях захисту»
30 січня 2018 року відбувся круглий стіл на тему «Застосування експертиз в стратегіях захисту», організований Комітетом Асоціації адвокатів України з питань захисту бізнесу, активів та прав інвесторів.

Модератором круглого столу виступив Олег Вдовичен, адвокат, голова Комітету з питань захисту бізнесу, активів та прав інвесторів ААУ, член правління ААУ керуючий партнер АО «Вдовичен та партнери».


Новости 36 — 42 з 1811
Початок | Поперед. | 4 5 6 7 8 | Наст. | Кінець
 

Вересень 2017

      Наступний місяць Наступний рік

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВ