Карта сайту > Головна

Новини


Новини Асоціації адвокатів України 

Відбувся Літній форум ААУ з кримінального права та процесу “Золотий Дюк»! 09.07.2018 Відбувся Літній форум ААУ з кримінального права та процесу “Золотий Дюк»!
6 липня 2018 року у приміщенні Національного університету "Одеська юридична академія" відбувся Літній форум ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк", генеральними партнерами якого виступили АО "Barristers" та EQUITY

ВІтаємо  адвоката, керівника Миколаївського відділення ААУ Оксану Балацьку з Днем народження! 05.07.2018 ВІтаємо адвоката, керівника Миколаївського відділення ААУ Оксану Балацьку з Днем народження!
Асоціація адвокатів України щиро вітає адвоката, керівника Миколаївського відділення ААУ та просто чарівну жінку Оксану Балацьку з Днем народження! Пані Оксано, Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, професійних успіхів та втілення в життя найсміливіших проектів та задумів! Нехай у Вашому житті завжди сяє сонце радості та щастя!
З повагою, ААУ

Представляємо Вам модератора III сесії Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк" - Віталія Грицика! 04.07.2018 Представляємо Вам модератора III сесії Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк" - Віталія Грицика!
Віталій Грицик, адвокат, керуючий партнер АО "КФ" "Домінанта", виступить модератором III сесії на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк", який відбудеться вже цієї п'ятниці, 6 липня у м. Одеса! Запрошуємо всіх до реєстрації: https://goo.gl/nT4Hd2

 Андрій Мазалов виступить на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»! 03.07.2018 Андрій Мазалов виступить на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»!
Андрій Мазалов, адвокат, асоційований партнер АО «Шевердін і партнери», виступить на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» і розповість про допустимість доказів з урахуванням останніх змін до КПК. Долучайтесь: https://goo.gl/nT4Hd2

ЮКК "Де-Юре" виступлять партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк"! 03.07.2018 ЮКК "Де-Юре" виступлять партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк"!
ЮКК "Де-Юре" виступить партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк", який відбудеться вже цієї п'ятниці, 6 липня у Одесі! Запрошуємо до реєстрації: https://goo.gl/nT4Hd2

Представляємо Вам доповідача Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» Андрія Тригуба! 03.07.2018 Представляємо Вам доповідача Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» Андрія Тригуба!
Андрій Тригуб, адвокат, АО «Скляренко, Сидоренко та партнери» виступить на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» з темою: «Інша сторона медалі. Представництво інтересів потерпілих». Запрошуємо до реєстрації: https://goo.gl/nT4Hd2

Зустрічайте спеціальний випуск "Бюлетень"! 03.07.2018 Зустрічайте спеціальний випуск "Бюлетень"!
Ми раді представити Вам спеціальний випуск офіційного видання ААУ "Бюлетень" №4 (33)! Випуск присвячений кримінальному праву та процесу! В проекті "Обличчя адвокатури" прийняв участь Денис Пономаренко, Голова Одеського відділення ААУ, партнер АО "Barristers"
Нагадуємо, що всі учасники Літнього форуму ААУ з кримінального праву та процесу "Золотий Дюк" отримають екземпляр журналу.


Новости 15 — 21 з 2086
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець
 

Жовтень 2012

      Наступний місяць Наступний рік

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ