Карта сайту > Головна

Новини


Новини Асоціації адвокатів України 

Олександр Дроздов розповість про мотивоване рішення та оцінку доказів при дозволі на обшук! 19.04.2019 Олександр Дроздов розповість про мотивоване рішення та оцінку доказів при дозволі на обшук!
Бажаєте дізнатись більше про мотивоване рішення та оцінку доказів при дозволі на обшук?
На це питання, в ракурсі співвідношення національної практики та правових позицій Європейського суду з прав людини, розповість
Олександр Дроздов, адвокат, член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, заслужений юрист України, к.ю.н., доцент.
Виступ відбудеться в рамках ІІІ сесії Форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк», який відбудеться 21 червня у м. Одеса.

Заступник Бізнес-омбудсмена Ярослав Грегірчак прийме участь у Kyiv Law & Trade Forum 19.04.2019 Заступник Бізнес-омбудсмена Ярослав Грегірчак прийме участь у Kyiv Law & Trade Forum
Щодня ми спостерігаємо, як змінюється Україна. Досить повільно, проте впевнено. Зміни відбуваються в усіх сферах економіки, це і є поштовхом до залучення інвестицій. Про інвестиційну привабливість України та прозорість ведення бізнесу нам розповість
Заступник бізнес-омбудсмена при Раді бізнес-омбудсмена в Україні Ярослав Грегірчак.

Володимир Михайлов, Генеральний Секретар Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) виступить експертом Kyiv Law & Trade Forum 19.04.2019 Володимир Михайлов, Генеральний Секретар Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) виступить експертом Kyiv Law & Trade Forum
До Дискусійній панелі  Kyiv Law & Trade Forum «Чи є майбутнє для трейдінгу в Україні? Огляд зі сторони бізнесу та правників» приєднався  Володимир Михайлов, Генеральний Секретар Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine), Члена Світової Ради МТП. 

EQUITY виступить експертним партнером Форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» 19.04.2019 EQUITY виступить експертним партнером Форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»
Юридична компанія "EQUITY" виступить експертним партнером Форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк», який відбудеться 21 червня в Одесі.
EQUITY — українська юридична компанія, яка надає юридичні послуги в основних практиках для найбільших українських та іноземних компаній.
Команда EQUITY — це провідні експерти в судовій практиці, а також у сфері банківського та фінансового права, виконавчого провадження, корпоративного права, реструктуризації та банкрутства, кримінального права та оподаткування.

Ірина Гловюк виступить модератором сесії, присвяченої правам людини та збору доказів 18.04.2019 Ірина Гловюк виступить модератором сесії, присвяченої правам людини та збору доказів
Не знаєте, як протидіяти слідчому та обгрунтувати скаргу до суду? Які аргументи зможуть переконати у наявності порушень прав під час слідчих дій?
Знайти відповіді на ці та інші питання, щодо процесуальних аспектів, Ви зможете під час Сесії 3 «Права людини vs збір доказів у кримінальному процесі — аналіз балансу в міжнародній та національній практиці».
Модератором обговорення виступить д.ю.н., доцент, адвокат, науковий радник АО «Barristers», член Науково-консультативної ради при Верховному Суді — Ірина Гловюк.

Запрошуємо на засідання комітету ААУ з господарського права на тему "Банкрутство за новими правилами" 18.04.2019 Запрошуємо на засідання комітету ААУ з господарського права на тему "Банкрутство за новими правилами"
15 квітня 2019 року Президент України підписав Кодекс України з процедур банкрутства. Очікується, що процедура банкрутства має запрацювати по-новому, запроваджено інститут банкрутства фізичних осіб, посилені норми щодо покладення відповідальності на керівників та власників підприємств у зв’язку з доведенням до банкрутства тощо.

 Вітаємо Генерального партнера Асоціації адвокатів України АО "Артіус" з черговою річницею! 17.04.2019 Вітаємо Генерального партнера Асоціації адвокатів України АО "Артіус" з черговою річницею!
Щиро вітаємо Генерального партнера Асоціації адвокатів України АО "Артіус" з черговою річницею. Високий професіоналізм команди, індивідуальний підхід в роботі з кожним клієнтом та вміння працювати на результат – саме ті риси, що зробили компанію одним з провідних гравців на юридичному ринку країни.


Новости 1 — 7 з 2406
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець
 

Жовтень 2018

      Наступний місяць Наступний рік

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ