Карта сайту > Головна

Новини


Новини Асоціації адвокатів України 

ДЕНИС БУГАЙ, партнер VB PARTNERS виступить на ІІ Судовому форумі ААУ 22.02.2019 ДЕНИС БУГАЙ, партнер VB PARTNERS виступить на ІІ Судовому форумі ААУ
ДЕНИС БУГАЙ, партнер VB PARTNERS прийме участь у дискусійному клубі "Монополія на майбутнє – адвокатура у вирі судово-правових реформ".
Приєднуйтесь до дискусії! Програма та реєстрація тут http://forum.uaa.org.ua/

Професійним партнером ІІ Судового форуму ААУ виступить VB PARTNERS 22.02.2019 Професійним партнером ІІ Судового форуму ААУ виступить VB PARTNERS
Професійним партнером ІІ Судового форуму ААУ виступить VB PARTNERS - юридичний бутик зі спеціалізацією в White-Collar Crime і Dispute Resolution, заснований в 2005 році.

Відбудеться Засідання комітету ААУ з адміністративного права та процесу 21.02.2019 Відбудеться Засідання комітету ААУ з адміністративного права та процесу
До участі в засіданні запрошуються всі бажаючі працювати в рамках комітету ААУ з адміністративного права та процесу. Запрошуються адвокати, юристи, судді, працівники правоохоронних органів, депутати, помічники депутатів, посадові особи місцевого самоврядування та представники органів державної влади.

Леся Дубчак прийме участь в Практичній дискусії «Коригування митної вартості», у якості доповідача 21.02.2019 Леся Дубчак прийме участь в Практичній дискусії «Коригування митної вартості», у якості доповідача
Раді повідомити, що адвокат, президент КМА ААУ Леся Сергіївна Дубчак прийме участь в Практичній дискусії «Коригування митної вартості», у якості доповідача. Запрошуємо всіх на захід! 

Практична дискусія «Коригування митної вартості» 21.02.2019 Практична дискусія «Коригування митної вартості»
Ви адвокат, підприємець, брокер? Бажаєте знати все про коригування митної вартості та повернення сплачених платежів. У зв’язку з останніми тенденціями прийняття рішень про коригування митної вартості, ми вирішили не стояти осторонь, а розібратись в причинах таких коригувань митними органами та в їх необґрунтованість.

Голова КДКА Київської області прийме участь у дискуcійному клубі "Монополія на майбутнє – адвокатура у вирі судово-правових реформ" 20.02.2019 Голова КДКА Київської області прийме участь у дискуcійному клубі "Монополія на майбутнє – адвокатура у вирі судово-правових реформ"
Володимир Поліщук, Голова КДКА Київської області виступить під час дискусії "Монополія на майбутнє – адвокатура у вирі судово-правових реформ".
Приєднуйтесь до обговорення!
Програма та реєстрація тут http://forum.uaa.org.ua/

Олександра Яновська, суддя Великої Палати Верховного Суду виступить на тему "ВС як уніфікатор судової практики: місія можлива?" 20.02.2019 Олександра Яновська, суддя Великої Палати Верховного Суду виступить на тему "ВС як уніфікатор судової практики: місія можлива?"
Олександра Яновська, д.ю.н., професор, суддя Великої Палати Верховного Суду виступить від час першої сесії, присвяченої новій філософії правосуддя в дії.
Тема доповіді пані Олександри - "ВС як уніфікатор судової практики: місія можлива?".


Новости 1 — 7 з 2359
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець
 

Листопад 928

      Наступний місяць Наступний рік

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ