Карта сайту > Головна

Новини


Новини Асоціації адвокатів України 

Зустрічайте! Новий випуск видання ААУ «Бюлетень»! 10.09.2018 Зустрічайте! Новий випуск видання ААУ «Бюлетень»!
Раді представити Вам новий випуск офіційного видання ААУ "Бюлетень" №34. Даний випуск присвячений темі "Організація та маркетинг адвокатської діяльності". В проекті "Обличчя адвокатури" взяла участь Леся Черевко, адвокат АО Олени Бабич, керівник проекту L.Ch.LAW. Нагадуємо, що всі учасники Осіннього форуму ААУ "Адвокатура.Формула успіху" отримають екземпляр журналу "Бюлетень" №34.

Спеціальна пропозиція на Осінній форум ААУ "Адвокатура. Формула успіху"! 10.09.2018 Спеціальна пропозиція на Осінній форум ААУ "Адвокатура. Формула успіху"!
Маєте власну думку щодо нового законопроекту "Про адвокатуру та адвокатську діяльність"? Беріть участь у дискусії з представниками органів адвокатського самоврядування, провідними адвокатами та представником Адміністрації Президента у IV сесії Осіннього форуму ААУ "Адвокатура. Формула успіху"! Спеціальна пропозиція участі у даній сесії - 500 грн!

Новий законопроект "Про адвокатуру та адвокатську діяльність". До чого бути готовим? 07.09.2018 Новий законопроект "Про адвокатуру та адвокатську діяльність". До чого бути готовим?
В рамках Осіннього форуму ААУ «Адвокатура. Формула успіху» ми розглянемо новий законопроект «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»!
У всіх учасників буде можливість взяти участь у дискусії та долучитися до розгляду.

Зустрічайте спікерів I сесії Осіннього форуму ААУ "Адвокатура. Формула успіху"! 07.09.2018 Зустрічайте спікерів I сесії Осіннього форуму ААУ "Адвокатура. Формула успіху"!
Про майбутнє юридичного бізнесу на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху" розкажуть Олександр Шкелебей, Денис Бугай, Станіслав Скрипник, Holger Zscheyge та Антон Гантух.

"Scrum, як стратегія побудови внутрішніх комунікацій та transparensy команд" від Олега Шевцова! 07.09.2018 "Scrum, як стратегія побудови внутрішніх комунікацій та transparensy команд" від Олега Шевцова!
Олег Шевцов, керуючий радник ALEXANDROV&PARTNERS, проведе майстер-клас "Scrum, як стратегія побудови внутрішніх комунікацій та transparensy команд" на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху". Нагадуємо, захід відбудеться вже 20 вересня у конференц-холі "Депо".

Майстер-клас "OKR або чим замінити KPI?" від Костянтина Коптелова! 06.09.2018 Майстер-клас "OKR або чим замінити KPI?" від Костянтина Коптелова!
Констянтин Коптелов, PM coach, засновник компанії Sverh, MBA, TEDx спікер, ментор бізнес-інкубаторів RadarTech та LeaderShip, пропонує розібратися з тим, як Google, LinkedIn та інші лідери мотивують та координують співробітників. На майтер-класі Осіннього форуму ААУ "Адвокатура. Формула успіху "OKR або чим замінити KPI?"  Костянтин розповість про OKR – інструмент, який прийде на заміну KPI.

Вітаємо Ольгу Дмитрієву з Днем народження! 06.09.2018 Вітаємо Ольгу Дмитрієву з Днем народження!
Асоціація адвокатів України від щирого серця вітає з Днем народження Голову наглядової ради - Ольгу Дмитрієву!
Ольго Леонідівно, хочемо побажати Вам всіх земних благ: здоров’я та краси, щастя і радості, взаємної любові і відданої дружби, людського тепла і внутрішньої гармонії, невичерпного терпіння і жіночої мудрості, неймовірних відчуттів душевного польоту і найпрекрасніших фантазій.
Нехай кожен день буде наповнений яскравими подіями, а кожна мета буде досягнута.


Новости 22 — 28 з 2153
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець
 

Листопад 2012

      Наступний місяць Наступний рік

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ