Карта сайту > Головна

Новини


Новини Асоціації адвокатів України 

19.11.2013 Відбулися виборні Загальні збори Клубу майбутніх адвокатів ААУ

15 листопада 2013 року у залі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова за участю Президента Асоціації адвокатів України Ольги Дмитрієвої відбулися Загальні збори Клубу майбутніх адвокатів ААУ з приводу реформування Клубу та обрання Президента, Віце-Президента, членів Виконавчої ради Клубу майбутніх адвокатів ААУ.

18.11.2013 Відбудеться семінар за темою: «Судова практика та правові позиції Вищого адміністративного суду України. Митні та податкові спори».

Видавничий Дім «Ін Юре», редакція науково-практичного юридичного журналу «Адміністративне судочинство. Судова практика в адміністративних справах», а також Вищий адміністративний суд України проводять семінар на тему «Судова практика та правові позиції Вищого адміністративного суду України. Митні та податкові спори».

18.11.2013 Лаврінок Мирослав Володимирович, заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги виступить доповідачем на ІІІ Щорічному зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу

Асоціація адвокатів України з приємністю повідомляємо, що у ІІІ Щорічному Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу виступить Лаврінок Мирослав Володимирович, заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги на тему: «Уроки першого року діяльності системи безоплатної правової допомоги в контексті практики Кримінального процесуального кодексу».

14.11.2013 СЕРДЮК Віталій Анатолійович виступить з доповіддю «Гарантії здійснення адвокатської діяльності. Слідчі дії відносно адвокатів»

Асоціація адвокатів України з великою приємністю повідомляє, що у ІІІ Щорічному Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу виступить відомий адвокат, партнер Адвокатського об’єднання «AVER LEX», член Ради адвокатів м. Києва СЕРДЮК Віталій Анатолійович з доповіддю на тему: «Гарантії здійснення адвокатської діяльності. Слідчі дії відносно адвокатів».

11.11.2013 Вітаємо ЧЕРНОБАЯ ОЛЕГА ВАЛЕРІЙОВИЧА з Днем народження!

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація адвокатів України» вітає члена Правління ААУ, адвоката - ЧЕРНОБАЯ ОЛЕГА ВАЛЕРІЙОВИЧА з Днем народження!

Бажаємо гармонії, добробуту, успіхів, нових професійних досягнень та здійснення мрій!

11.11.2013 Кармазін Юрій Анатолійович, народний депутат України IV скликань, заслужений юрист України візьме участь у ІІІ Щорічному зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу

Асоціація адвокатів України з приємністю повідомляє, що на ІІІ Щорічному Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу доповідатиме відомий український юрист Кармазін Юрій Анатолійович, народний депутат України IV скликань, заслужений юрист України. Пан Кармазін виступить з доповіддю на тему: «Наслідки реформування Кримінального процесуального Кодексу України».

08.11.2013 Відбудеться Міжнародний винний бал (для членів ААУ спеціальна вартість участі)

16 листопада, під зоряним небом нічного Києвавид на який відкривається через розкішну скляну стелюVIP-залу «Олімпійський дворик» в НСК «Олімпійський», о 19.00 відбудеться масштабний захід, який об'єднає найкраще, що може подарувати життя - вино і музикувино і слововино і танцівино і всілякі стравивино і мистецтво!
Традиційний Міжнародний винний бал обіцяє виправдати найсміливіші очікування гурманів і естетів. Ще в стародавній суфійської поезії вино було символом мудрості і божественного одкровення , осягнення якого ставало можливим тільки під час містичного екстазу - «духовного сп'яніння». Дійсно , вино - божественний напій, особливо, якщо вживати його правильно. Пропаганда помірного і правильного вживання вина та інших якісних напоїв - ось головне завдання Міжнародного винного балу, який проводиться вже втретє в Україні.
Вартість участі для членів ААУ - 500 грн.


Новости 1737 — 1743 з 2044
Початок | Поперед. | 247 248 249 250 251 | Наст. | Кінець
 

Грудень 2017

      Наступний місяць Наступний рік

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВ