Карта сайту > Головна> Про нас> Відділення> Тернопільська область

Тернопільська областьВсеукраїнська громадська організація «Асоціація адвокатів України» запрошує активних, ініціативних, амбіційних адвокатів долучитись до роботи у регіональних осередках одного з найуспішніших в Україні професійних об'єднань - «Асоціація адвокатів України», щоб об'єднати наші зусилля задля утвердження та підвищення ролі інституту адвокатури в українському суспільстві. 

Серед переваг щодо участі в роботі в регіональних осередках є спілкування та обмін безцінним досвідом з колегами, участь у роботі комітетів, секцій та форумів та в усіх цікавих інноваційних, соціально важливих, професійно спрямованих проектів ААУ, можливість відвідувати заходи по підвищенню кваліфікації, отримувати методичну та інформаційну допомогу з боку ААУ, безкоштовно отримувати офіційне друковане видання «Бюлетень ААУ», приймати участь в інформаційному наповненні нового найсучасного сайту ААУ.

Це чудова нагода для найцілеспрямованіших, амбіційних, активних членів ААУ, якім небайдужа доля розвитку адвокатської професії в Україні та які своїми діями прагнуть налагодити спілкування між адвокатами, готові поділитися здобутками з колегами та сприяти утвердженню в Україні правової держави об'єднатися навколо осередків організації в обласних центрах України. 

Якщо Ви відчуваєте в себе лідерські та організаторські якості, Ви - активна, ініціативна, ретельна, самостійна, працьовита, освічена, комунікабельна дисциплінована, педантична людина; у Вас є системний підхід до справи, «чиста» біографія, бажання кар`єрного росту, маєте досвід керівника, запрошуємо Вас прийняти участь у конкурсі на посаду голови регіонального осередку ААУ. 

Будемо раді бачити Вас серед активних членів Асоціації адвокатів України – професійної організації нового покоління. 

Ми відкриті до діалогу і готові вислухати зустрічні пропозиції щодо налагодження ефективної та взаємовигідної співпраці. 

Більш детальна інформація за тел.: + 38 (044) 491 69 71, + 38 (067) 441 10 27.

Тих, кого зацікавила дана інформація, просимо надсилайте свої резюме до Секретаріату ААУ на електрону адресу: info@uaa.org.ua.
ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ