Карта сайту > Головна> Блоги> ФЕНОМЕН ІСТИНИ

ФЕНОМЕН ІСТИНИ

 • Архів

  «   Травень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      

Якщо ваш клієнт психопат?

Опубліковано в журналі "Адвокатськє бюро", Видавництво "Фактор", 2013
    Нашим колегам “щастить” на психічно нестабільних клієнтів. То загляне в офіс витончений емоційний садист, годинами виснажуючи адвоката розмовами з приводу “який негідник його спадкодавець”... То завітають імпульсивні неврастеніки, які знемагають від болю зради чоловіка/дружини... Реакції цих осіб адвокату так само важко передбачити, як погоду вітчизняному метеорологу. Звісно, хороших людей більше. Але емоційно врівноважені громадяни, вочевидь, вміють знаходити компроміси, а тому менше стикаються з проблемами юридичного характеру і рідше потребують допомоги адвокатів. Тож давайте поговоримо про те, як поводитись пересічному адвокату при спілкуванні з клієнтами-психопатами.

Адвокатське дос'є: "звір", якого мало хто бачить!

   Ми вже не раз говорили про доцільність мати адвокатське доc'є по справі та правила його створення, ведення, зберігання. Але, мабуть, це питання буде вічним у нашій професії, бо "без бумажки ты...." - сам знаєшь хто! Тому правильно пиши свої "папірці"! (файли доаються!)

Програми Школи адвокації, що почнуться з кінця ВЕРЕСНЯ 2014р

Професіоналу доводиться розлучитися з багатьма добрими ілюзіями повсякденності. Проте їх місце має щось зайняти! Новий досвід - потрясіння від маніпуляцій ззовні, які змінюють звичну плинність нашого життя і часто псують характер.
  Проте досвід можна і потрібно знаходити без потрясінь, вдаючись до знань психологічної науки. Адже хтось же вже витратив на неї час свого життя! Саме тому створено нашу Школу адвокатської майстерності або адвокації в самому широкому розумінні цього терміну.
 На наших семінарах і практикумах ми торкнемося надтонких тканин людської сутності і розберемо ілюзорність багатьох, здавалося б, непорушних речей, наприклад «феномену істини» або ілюзію «змагальності процесу», "справедливості" чи її відсутності.
     Але для читання психології «по живому» - почнемо з «Букваря»! А саме з особистості та її установок, управління потребами людей через їх емоції на основі явних життєвих сценаріїв ( криз ) і наступних трансформацій. І надалі проникнемо в суть візуальної аналітики та соціології візуального символізму з елементами психології впливу для нашої адвокації; освоїмо риторику комунікативного моделювання (спічрайтинг) в адвокатській діяльності; познайомимося з елементами психоаналізу в адвокатській практиці і торкнемося трансактного аналізу як дієвого методу діагностики его-станів; вникнемо в технології роботи в змінених станах свідомості без всілякої магії чи колдовства.

Сертифіковано програми семінарів-практикумів

Відповідно до п. 12 Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України, затвердженого рішенням Ради адвокатів України за № 85 від 16 лютого 2013 року (із змінами від 27 вересня 2013 року, затвердженими рішенням Ради адвокатів України № 219) Експертною радою з питань акредитації та сертифікації Національної асоціації адвокатів України рішеннями №3 від 19.09.2013р та №10 від 16.06.2014р ЗАТВЕРДЖЕНО програми семінарів-практикумів з психології адвокатської діяльності.
    Експертною радою з питань акредитації та сертифікації НААУ було розглянуто Концепцію курсу «Психологічні передумови використання механізмів впливу в діяльності адвоката/захисника», Навчально-методичний комплекс з психології адвокатської діяльності та тези до відповідних семінарів-практикумів з психології впливу в адвокатській діяльності.
   Зауважу, що всі зазначені документи розроблено відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 р. N 1341 «Про затвердження Національної рамки кваліфікацій» та рекомендовано Комітетом організації адвокатської діяльності Асоціації адвокатів України для застосування в роботі Школи адвокації Асоціації адвокатів України.
   Таким чином Сертифікат Школи адвокації Асоціації адвокатів України про підвищення кваліфікаціїї адвокатами видається за навчальними програмами про які можна дізнатись ТУТ
ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВ