Карта сайту > Головна

Новини


Новини Асоціації адвокатів України 

Відбулося чергове засідання Правління Асоціації адвокатів України 08.04.2019 Відбулося чергове засідання Правління Асоціації адвокатів України
Весна — період оновлення та впровадження змін. Саме тому, перше весняне засідання Правління Асоціації адвокатів України, яке пройшло на початку квітня, було присвячено започаткуванню роботи нових комітетів, а також призначенню керівників.

Компанія "Дмитрієва та Партнери"- партнер нового заходу ААУ Kyiv Law&Trade Forum 05.04.2019 Компанія "Дмитрієва та Партнери"- партнер нового заходу ААУ Kyiv Law&Trade Forum
Вітайте нового партнера Kyiv Law&Trade Forum – одну з провідних та авторитетних компаній на ринку юридичних та бухгалтерських послуг як в Україні, так і за її межами, – «Дмитрієва та Партнери».        

Практична дискусія: “Виконання судових рішень в Україні: практика, проблеми, перспективи” 04.04.2019 Практична дискусія: “Виконання судових рішень в Україні: практика, проблеми, перспективи”
Запрошуємо на практичну дискусію “Виконання судових рішень в Україні: практика, проблеми, перспективи”
Формат: ЗУСТРІЧ БЕЗ КРАВАТОК
«Суд виграли! Що далі?»   
Якщо ви хоч раз задавались таким питанням самі або чули його від своїх клієнтів, ви однозначно стикались з проблемою виконання рішення суду. 
Звертаючись до суду за захистом своїх прав як до останьої (в нашому розумінні) інстанції, багато хто не завжди уявляє з чим йому доведеться зтикнутись після отримання такого довгоочікуваного рішення.

Відкрита реєстрація на «Адвокат року 2019» 04.04.2019 Відкрита реєстрація на «Адвокат року 2019»
Шановні колеги! Асоціація адвокатів України з 5-го квітня оголошує про старт Всеукраїнського незалежного публічного конкурсу «Адвокат року 2019»!  Партнери заходу Адвокатське об’єднання «Barristers» ,  «AMBER CORPORATION»


ААУ вітає Геннадія Пампуху, Голову комітету ААУ з судових експертиз з Днем народження! 02.04.2019 ААУ вітає Геннадія Пампуху, Голову комітету ААУ з судових експертиз з Днем народження!
Асоціація адвокатів України щиро вітає Геннадія Пампуху, Голову комітету ААУ з судових експертиз, медіатора, міжнародного експерта права, арбітражу і експертизи з Днем народженням! Пане Геннадію, бажаємо Вам бути мудрим і справедливим! Нехай шлях по кар’єрних сходах веде лише на вершину успіху! Нехай винагороди за працю не змушують себе чекати! Нехай суперники будуть гідні, а перемога в справах солодкою. Здоров’я, щасливих і сонячних днів життя, благополуччя у всіх Ваших починаннях!

Мирослав Тарнавський, заступник директора Департаменту фінансової стабільності НБУ спікер  «Кредитні інструменти та бюджетна підтримка як основа фінансової стабільності аграріїв» 27.03.2019 Мирослав Тарнавський, заступник директора Департаменту фінансової стабільності НБУ спікер «Кредитні інструменти та бюджетна підтримка як основа фінансової стабільності аграріїв»
Шановні колеги! У круглому столі «Кредитні інструменти та бюджетна підтримка як основа фінансової стабільності аграріїв», що відбудеться 04 квітня 2019 року з 10.00 до 13.00 в місті Києві вул. Хрещатик 27 А візьме участь Мирослав Тарнавський, заступник директора Департаменту фінансової стабільності Національного Банку України.

Вітаємо чарівну жінку Катерину Гупало з Днем народження! 25.03.2019 Вітаємо чарівну жінку Катерину Гупало з Днем народження!
Асоціація адвокатів України вітає Катерину Гупало, адвоката, партнера АО "Arzinger ", члена Правління ААУ з Днем Народження! Пані Катерино, прийміть від нас найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. З Днем народження!


Новости 22 — 28 з 2406
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець
 

Квітень 2019

Попередній місяць       Наступний місяць

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ