Карта сайту > Головна

Новини


Новини Асоціації адвокатів України 

ААУ ЩИРО ВІТАЄ ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ! 08.03.2019 ААУ ЩИРО ВІТАЄ ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ!
ААУ вітає чарівних жінок із найпрекраснішим святом весни - 8 березня!
Бажаємо вам весни в душі, краси та гармонії! Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог! З найкращими побажаннями, ААУ

Адвокат ID Legal Group виступить на тему: «Електронний суд: очікування та реальність» 07.03.2019 Адвокат ID Legal Group виступить на тему: «Електронний суд: очікування та реальність»
Микита Задорожний, адвокат ID Legal Group, виступить на ІІ Судовому форумі Асоціації адвокатів України
«Електронний суд: очікування та реальність» - саме з такою темою на ІІ Судовому форумі, організованому Асоціацією адвокатів України, виступить адвокат юридичного об’єднання ID Legal Group Микита Задорожний.

 Головою відділення ААУ Харківської області обрано Дмитра Житченка. 07.03.2019 Головою відділення ААУ Харківської області обрано Дмитра Житченка.
З радістю повідомляємо, що Головою відділення Асоціації адвокатів України Харківської області обрано керуючого партнера АК «Zhytchenko and Partners» Дмитра Житченка. 

В трансфертному ціноутворенні платники податків мають більше запитань, аніж відповідей на них, - Олег Добровольський, голова Податкового комітету ААУ, партнер ID Legal Group 07.03.2019 В трансфертному ціноутворенні платники податків мають більше запитань, аніж відповідей на них, - Олег Добровольський, голова Податкового комітету ААУ, партнер ID Legal Group
Трансфертне ціноутворення – тема, яка щоразу дає привід для дискусії та жвавого обговорення чергових новацій, незалежно від того чи це законодавче нововведення, чи роз’яснення ДФС. Саме тому ця тема стала першою, яку обрали члени Податкового комітету Асоціації адвокатів України для свого Дискусійного клубу, який відбувся днями у Києві. Про це повідомив голова комітету, партнер юридичного об’єднання ID Legal Group Олег Добровольський.

Модератором дискусії "Монополія на майбутнє – адвокатура у вирі судово-правових реформ" виступить Сергій Боярчуков 06.03.2019 Модератором дискусії "Монополія на майбутнє – адвокатура у вирі судово-правових реформ" виступить Сергій Боярчуков
Десятки днів стратегічного планування, багатогодинні перемовини із адвокатами та суддями, але ми це зробили — вперше відкрита дискусія про співпрацю та комфортацію адвокатури, судової системи та реформаторів. Поговоримо про професійну етику та роль громадськості, адвокатську монополію та майбутнє адвокатури в цілому. Модератором обговорення виступить керуючий партнер ЮК «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» Сергій Боярчуков.

Модератором сесії "Процесуальне переозброєння" виступить Зоя Ярош 05.03.2019 Модератором сесії "Процесуальне переозброєння" виступить Зоя Ярош
📌Особливості роботи адвоката у суді, монетизація послуг за правничу допомогу та креативність в професії, — про це поговоримо під час Сесії 3 «Процесуальне переозброєння» на ІІ Судовому Форумі ААУ.
📌На Вас чекає конструктивний діалог та дискусія між суддями та адвокатами, а модеруватиме процес Президент Асоціації адвокатів України, керуючий партнер АК «Маршаллєр і партнери» Зоя Ярош.

Про групові позови як інструмент захисту екологічних прав розповість Борис Малишев, д.ю.н., професор 05.03.2019 Про групові позови як інструмент захисту екологічних прав розповість Борис Малишев, д.ю.н., професор
Базуючись на значному науковому, експертному та адвокатському досвіді Борис Малишев розкриє тематику необхідності запровадження до цивільного процесу інституту групових позовів, яким можна захищати права великої кількості осіб, що постраждали від певного порушення законодавства про охорону навколишнього середовища.  


Новости 29 — 35 з 2406
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець
 

Квітень 2019

Попередній місяць       Наступний місяць

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ