Карта сайту > Головна

Новини


Новини Асоціації адвокатів України 

Дмитро Луспеник, секретар Пленуму Верховного Суду виступить на тему "ВС vs. ВСУ: ключові відмінності старого та нового «верховного» правосуддя" 14.02.2019 Дмитро Луспеник, секретар Пленуму Верховного Суду виступить на тему "ВС vs. ВСУ: ключові відмінності старого та нового «верховного» правосуддя"
Дмитро Луспеник, секретар Пленуму Верховного Суду, суддя-спікер Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду, виступатиме в першій сесії ІІ Судового Форуму ААУ, присвяченій новій філософії правосуддя в дії.   

Суддя Господарського суду міста Києва прийме участь у ІІ Судовому форумі ААУ! 14.02.2019 Суддя Господарського суду міста Києва прийме участь у ІІ Судовому форумі ААУ!
Олеся Дупляк, суддя Господарського суду міста Києва, к.ю.н. виступить експертом Суддівського ложе сесії "Процесуальні новели: рік потому". Формат цієї сесії передбачає доповіді спікерів та професійне обговорення кожної тематики за участю запрошеного суддівського ложе.   

До дня Св.Валентина знижка на будь-який захід ААУ - 14%! 13.02.2019 До дня Св.Валентина знижка на будь-який захід ААУ - 14%!
Друзі, хочемо повідомити, що до Дня Св. Валентина ми підготували для Вас подарунок - знижка 14% на будь-який захід ААУ!
Для того, щоб отримати знижку необхідно зареєструватися з 13 по 15 лютого включно!
Акція діє тільки 3 дні!
Прийми участь у заходах за приємною ціною!
Перелік усіх майбутніх заходів ААУ за посиланням http://www.uaa.org.ua/events/

В’ячеслав Краглевич, партнер EQUITY Law Firm, приєднається до спікерського складу II Судового Форуму ААУ! 13.02.2019 В’ячеслав Краглевич, партнер EQUITY Law Firm, приєднається до спікерського складу II Судового Форуму ААУ!
В’ячеслав Краглевич, партнер EQUITY Law Firm виступить під час третьої сесії Форуму із темою «Зловживання дискрецією – чи може суд бути процесуальним аб’юзором. 

Катерина Маліченко розповість про врегулювання сімейних спорів в позасудовому порядку 12.02.2019 Катерина Маліченко розповість про врегулювання сімейних спорів в позасудовому порядку
Катерина Маліченко, керуючий партнер АБ « Маліченко і партнери», виступить спікером бутік-конференції 
"Сімейні спори: тенденції практики та секрети успіху" на ІІ Судовому форумі ААУ.
Пані Катерина розповість поділиться досвідом із врегулювання сімейних спорів в позасудовому порядку.

Про докази та доказування по-новому розповість Володимир Ващенко, адвокат, партнер VB PARTNERS 12.02.2019 Про докази та доказування по-новому розповість Володимир Ващенко, адвокат, партнер VB PARTNERS
Володимир Ващенко, адвокат, партнер компанії VB PARTNERS виступить спікером другої сесії ІІ Судового форуму ААУ на тему: "Докази та доказування по-новому".
Формат сесії  передбачає доповіді спікерів та професійне обговорення кожної тематики за участю запрошеного суддівського ложа
.

Про витрати на правничу допомогу розповість на ІІ Судовому форумі адвокат PAVLENKO LEGAL GROUP Ірина Столярчук 11.02.2019 Про витрати на правничу допомогу розповість на ІІ Судовому форумі адвокат PAVLENKO LEGAL GROUP Ірина Столярчук
Адвокат PAVLENKO LEGAL GROUP Ірина Столярчук виступить спікером третьої сесії "Процесуальне переозброєння", формат якої передбачає доповіді та професійне обговорення кожної тематики за участю запрошеного суддівського ложа.


Новости 8 — 14 з 2346
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець
 

Лютий 2019

      Наступний місяць

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ