Карта сайту > Головна> Клуб майбутніх адвокатів

Клуб майбутніх адвокатівEmail: kma@uaa.org.ua  


Положення про КМА ААУ

Звіт КМА 2014 Дубчак

Клуб майбутніх адвокатів створений з метою об'єднання осіб, які в майбутньому мають намір стати адвокатами та які розділяють принципи адвокатської діяльності. 

Членами Клубу можуть бути як студенти, що здобувають юридичну освіту, так і юристи, які вже практикують в галузі права. Особи, які мають намір вступити до Клубу, сплачують вступний внесок, який піде на розвиток діяльності Клубу. 

Основною метою створення Клубу є залучення до діяльності Асоціації осіб, які не мають статусу адвоката. 

Завданнями Клубу є: 

1) популяризація адвокатської професії та поглиблення знань правничої спільноти про адвокатську діяльність; 
2) сприяння юристам у підготовці до складання  кваліфікаційних іспитів для отримання свідоцтва про право зайняття адвокатською діяльністю; 
3) створення умов для спілкування та обміну досвідом між адвокатами, практикуючими юристами та студентами-правниками; 
4) вдосконалення законодавства та теоретико-методологічних засад правового регулювання адвокатської діяльності. 

Основна діяльність Клубу - регулярне проведення зустрічей, конференцій, круглих столів, де його члени обмінюються знаннями та досвідом, організація та сприяння розповсюдженню корисної інформації, налагодження стосунків з іншими громадськими організаціями та проведення інших заходів, які сприяють досягненню поставлених завдань. 

Члени Клубу мають змогу брати участь у різноманітних заходах, що проводить Клуб та Асоціація (конференції, семінари, круглі столи тощо), а також отримувати методичну допомогу при підготовці до складання іспитів для отримання свідоцтва про право зайняття адвокатською діяльністю. 

Ласкаво просимо до Клубу! 

ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ