Карта сайту > Головна> Новини ААУ

Новини

Оплата членських внесків

RSS

Відбудеться Круглий стіл ААУ на тему: “Правові питання надання первинної медичної допомоги». 21.03.2019 Відбудеться Круглий стіл ААУ на тему: “Правові питання надання первинної медичної допомоги».
Відбудеться Круглий стіл ААУ на тему: “Правові питання надання первинної медичної допомоги».
15 квітня 2019 року, 15:00-18:00
Місце: м. Київ, вул. Хрещатик, 27А, 2-й поверх.
Організатор: Комітет Асоціації адвокатів України з медичного права .

У Києві відбувся II  Судовий Форум ААУ! 20.03.2019 У Києві відбувся II Судовий Форум ААУ!
10 годин, 4 сесії та 4 бутік-конференції, 81 спікер, 52 тематики, 534 відвідувача, 32 запитання із залу, що знайшли свою відповідь — цифри, що говорять про ІІ Судовий форум Асоціації адвокатів України більше, ніж будь-які слова. Минулої п'ятниці, 15 березня 2019 року, в Українському домі відбулася чи не найбільша зустріч весни для правників з усіх куточків України. Серед спікерів та учасників були як представники судової гілки влади, так і адвокати, народні депутати, науковці, представники міністерств та відомств, а також громадськості.  

Перевірки медичних закладів 2019. Хто,  де, коли може вас перевірити? 12.03.2019 Перевірки медичних закладів 2019. Хто, де, коли може вас перевірити?
Запрошуємо на Семінар-практикум "Перевірки медичних закладів 2019. Хто,  де, коли може вас перевірити?". На нашому заході, ми разом з вами – адвокатами, юристами медичних закладів, керівниками клінік та лікарями - озброїмося арсеналом знань та практичних порад від провідних спеціалістів у галузі юридичного обслуговування медицини, які дозволять якісно підготуватися до будь якої перевірки в вашій клініці та організувати надійну оборону і захист вашого медичного бізнесу, перетворивши кожну перевірку на можливість перейти на вищий рівень ведення справ та документації.

«Кредитні інструменти та бюджетна підтримка як основа фінансової стабільності аграріїв» 11.03.2019 «Кредитні інструменти та бюджетна підтримка як основа фінансової стабільності аграріїв»
Шановні колеги! Запрошуємо всіх на Круглий стіл на тему: «Кредитні інструменти та бюджетна підтримка як основа фінансової стабільності аграріїв»

ААУ ЩИРО ВІТАЄ ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ! 08.03.2019 ААУ ЩИРО ВІТАЄ ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ!
ААУ вітає чарівних жінок із найпрекраснішим святом весни - 8 березня!
Бажаємо вам весни в душі, краси та гармонії! Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог! З найкращими побажаннями, ААУ

Адвокат ID Legal Group виступить на тему: «Електронний суд: очікування та реальність» 07.03.2019 Адвокат ID Legal Group виступить на тему: «Електронний суд: очікування та реальність»
Микита Задорожний, адвокат ID Legal Group, виступить на ІІ Судовому форумі Асоціації адвокатів України
«Електронний суд: очікування та реальність» - саме з такою темою на ІІ Судовому форумі, організованому Асоціацією адвокатів України, виступить адвокат юридичного об’єднання ID Legal Group Микита Задорожний.

 Головою відділення ААУ Харківської області обрано Дмитра Житченка. 07.03.2019 Головою відділення ААУ Харківської області обрано Дмитра Житченка.
З радістю повідомляємо, що Головою відділення Асоціації адвокатів України Харківської області обрано керуючого партнера АК «Zhytchenko and Partners» Дмитра Житченка. 

В трансфертному ціноутворенні платники податків мають більше запитань, аніж відповідей на них, - Олег Добровольський, голова Податкового комітету ААУ, партнер ID Legal Group 07.03.2019 В трансфертному ціноутворенні платники податків мають більше запитань, аніж відповідей на них, - Олег Добровольський, голова Податкового комітету ААУ, партнер ID Legal Group
Трансфертне ціноутворення – тема, яка щоразу дає привід для дискусії та жвавого обговорення чергових новацій, незалежно від того чи це законодавче нововведення, чи роз’яснення ДФС. Саме тому ця тема стала першою, яку обрали члени Податкового комітету Асоціації адвокатів України для свого Дискусійного клубу, який відбувся днями у Києві. Про це повідомив голова комітету, партнер юридичного об’єднання ID Legal Group Олег Добровольський.

Модератором дискусії "Монополія на майбутнє – адвокатура у вирі судово-правових реформ" виступить Сергій Боярчуков 06.03.2019 Модератором дискусії "Монополія на майбутнє – адвокатура у вирі судово-правових реформ" виступить Сергій Боярчуков
Десятки днів стратегічного планування, багатогодинні перемовини із адвокатами та суддями, але ми це зробили — вперше відкрита дискусія про співпрацю та комфортацію адвокатури, судової системи та реформаторів. Поговоримо про професійну етику та роль громадськості, адвокатську монополію та майбутнє адвокатури в цілому. Модератором обговорення виступить керуючий партнер ЮК «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» Сергій Боярчуков.

Модератором сесії "Процесуальне переозброєння" виступить Зоя Ярош 05.03.2019 Модератором сесії "Процесуальне переозброєння" виступить Зоя Ярош
📌Особливості роботи адвоката у суді, монетизація послуг за правничу допомогу та креативність в професії, — про це поговоримо під час Сесії 3 «Процесуальне переозброєння» на ІІ Судовому Форумі ААУ.
📌На Вас чекає конструктивний діалог та дискусія між суддями та адвокатами, а модеруватиме процес Президент Асоціації адвокатів України, керуючий партнер АК «Маршаллєр і партнери» Зоя Ярош.

Про групові позови як інструмент захисту екологічних прав розповість Борис Малишев, д.ю.н., професор 05.03.2019 Про групові позови як інструмент захисту екологічних прав розповість Борис Малишев, д.ю.н., професор
Базуючись на значному науковому, експертному та адвокатському досвіді Борис Малишев розкриє тематику необхідності запровадження до цивільного процесу інституту групових позовів, яким можна захищати права великої кількості осіб, що постраждали від певного порушення законодавства про охорону навколишнього середовища.  

Президент ГО «Асоціація психологів України» прийме участь в бутік-конференції з екологічних спорів 01.03.2019 Президент ГО «Асоціація психологів України» прийме участь в бутік-конференції з екологічних спорів
Президент ГО «Асоціація психологів України» Олександр Вакуленко розповість на ІІ Судовому форумі ААУ, які засоби використати для належної монетизації моральної шкоди.

Директор юридичного департаменту "New Products Group" виступить на  Kyiv Law & Trade Forum! 01.03.2019 Директор юридичного департаменту "New Products Group" виступить на Kyiv Law & Trade Forum!
До команди спікерів  Kyiv Law & Trade Forum приєднався Олександр Петриченко, директор юридичного департаменту "New Products Group", адвокат. 
Тема: Усуваємо помилки в побудові стосунків з Inhouse Lawyer.  

Відбувся Круглий стіл на тему «Практика роботи Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів» 28.02.2019 Відбувся Круглий стіл на тему «Практика роботи Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів»
27 лютого 2019 р. відбувся Круглий стіл на тему «Практика роботи Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів», організований Комітетом кримінального права та процесу.

MITRAX - ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ААУ ! 27.02.2019 MITRAX - ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ААУ !
Шановні колеги! З приємністю повідомляємо про те, що АО MITRAX - НОВИЙ ГЕНЕРАРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ААУ ! MITRAX – адвокатське об’єднання, яке надає юридичні послуги тільки в тих сферах, в яких має винятковий досвід і спеціалізацію.

Презентуємо програму Kyiv Law & Trade Forum ! 27.02.2019 Презентуємо програму Kyiv Law & Trade Forum !
Запрошуємо на Kyiv Law & Trade Forum – унікальний захід, який дає можливість об’єднати зусилля бізнесу та адвокатури з метою вирішення головних проблем у сфері міжнародної торгівлі та захисту бізнесу. До Вашої уваги - ПОПЕРЕДНЯ ПРОГРАМА  заходу. 

Олексій Палій, партнер, адвокат IBC LEGAL SERVICES виступить доповідачем на  Kyiv Law & Trade Forum 27.02.2019 Олексій Палій, партнер, адвокат IBC LEGAL SERVICES виступить доповідачем на Kyiv Law & Trade Forum
Вітаємо нового доповідача  Kyiv Law & Trade Forum - партнера, адвоката IBC LEGAL SERVICES - Олексія Палія. Пан Олексій розповість  про "Аналіз рішень інвестиційного арбітражу щодо питань оподаткування в аспекті захисту прав інвесторів в Україні".

Семен Ханін, адвокат, керуючий партнер AMBER Corporation виступить з доповіддю на Kyiv Law & Trade Forum 27.02.2019 Семен Ханін, адвокат, керуючий партнер AMBER Corporation виступить з доповіддю на Kyiv Law & Trade Forum
Шановні колеги! З приємністю повідомляємо про те, що Семен Ханін, адвокат, керуючий партнер AMBER Corporation виступить з доповіддю на Kyiv Law & Trade Forum. Тема доповіді: Валютна лібералізація: чого очікувати бізнесу? Запрошуємо на захід! 

Вітаємо Дениса Пономаренко, адвоката, Голову Одеського відділення ААУ, Партнера в АО «Barristers» з Днем народженням! 27.02.2019 Вітаємо Дениса Пономаренко, адвоката, Голову Одеського відділення ААУ, Партнера в АО «Barristers» з Днем народженням!

Асоціація адвокатів України щиро вітає Дениса Пономаренко, адвоката, Голову Одеського відділення ААУ, Партнера в АО «Barristers» з Днем народженням! Денисе, бажаємо Вам бути мудрим і справедливим! Нехай шлях по кар’єрних сходах веде лише на вершину успіху! Нехай винагороди за працю не змушують себе чекати! Нехай суперники будуть гідні, а перемога в справах солодкою. Здоров’я, щасливих і сонячних днів життя, благополуччя у всіх Ваших починаннях!   

Про нюанси оскарження шлюбних договорів в судовому порядку та механізми захисту розповість старший юрист ЮФ “Астерс” О. Лепіхіна на ІІ Судовому форумі ААУ 27.02.2019 Про нюанси оскарження шлюбних договорів в судовому порядку та механізми захисту розповість старший юрист ЮФ “Астерс” О. Лепіхіна на ІІ Судовому форумі ААУ
15 березня 2019 року в рамках II Судового форуму ААУ відбудеться Бутік-конференція з сімейних спорів за участі старшого юриста Юридичної фірми “Астерс”, адвоката, співкерівника практики сімейного права — Ольги Лепіхіної. Предметом дискусії стануть тенденції судової практики в сімейних спорах та обмін секретами успішної тактики під час ведення справи.


Новости 1 — 20 з 2382
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ