Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Новини

Новини

Оплата членських внесків

RSS

Запрошуємо на  круглий стіл «Кредитні інструменти в аграрному бізнесі» 21.01.2019 Запрошуємо на круглий стіл «Кредитні інструменти в аграрному бізнесі»
Аграрний комітет Асоціації адвокатів України запрошує адвокатів, правників та агровиробників прийняти участь у круглому столі на тему «Кредитні інструменти в аграрному бізнесі», що відбудеться 01 березня 2019 року (м. Київ).

Запрошуємо до співпраці інформаційних партнерів! 21.01.2019 Запрошуємо до співпраці інформаційних партнерів!
Ми з радістю розглянемо пропозиції інформаційної підтримки. 
Ми цінуємо наших інформаційних партнерів та робимо все, наша співпраця була плідною, корисною та ефективною.

Зустрічайте програму ІІ Судового форуму ААУ! 18.01.2019 Зустрічайте програму ІІ Судового форуму ААУ!
Асоціація адвокатів України запрошує Вас на наймасштабнішу професійну подію в галузі права – ІІ Судовий форум ААУ. 
Захід, який сприяє public discussion сучасного стану та перспектив судової системи України. Формат сесій передбачає: доповіді спікерів та професійне обговорення кожної тематики за участю запрошеного суддівського ложе. 

Профорієнтаційна зустріч «Кар'єра в міжнародному праві: як визначитись зі спеціалізацією?» 17.01.2019 Профорієнтаційна зустріч «Кар'єра в міжнародному праві: як визначитись зі спеціалізацією?»
Запрошуємо на неформальну профорієнтаційну зустріч, організовану Комітетом з юридичної освітньої політики Асоціації адвокатів України, Західноукраїнським регіональним центром Української асоціації міжнародного права, Факультетом міжнародних відносин Львівського національного університету ім. І. Франка та Студією сучасного права.

ЮФ "AMBER" виступить партнером II Судового форуму ААУ! 15.01.2019 ЮФ "AMBER" виступить партнером II Судового форуму ААУ!
Партнером II Судового форуму ААУ, який відбудеться 15 березня 2019 року, виступить юридична компанія "AMBER". AMBER - була створена з метою надання широкого спектру юридичних послуг командою висококваліфікованих фахівців у сфері права.

Відкрита акредитація ЗМІ на Ярмарку проектів ААУ! 15.01.2019 Відкрита акредитація ЗМІ на Ярмарку проектів ААУ!
Шановні інформаційні партнери, раді повідомити Вам про відкриття акредитація ЗМІ на Ярмарку проектів ААУ, яка відбудеться вже 1 лютого 2019 року!

ЮФ "ТОТУМ" виступить партнером II Судового форуму ААУ! 14.01.2019 ЮФ "ТОТУМ" виступить партнером II Судового форуму ААУ!
Партнером II Судового форуму ААУ, який відбудеться 15 березня 2019 року,  виступить юридична компанія "ТОТУМ". TOTUM - юридична фірма на українському ринку юридичного бізнесу, що з 2011 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг.

IBC lEGAL SERVICES генеральний партнер ААУ! 11.01.2019 IBC lEGAL SERVICES генеральний партнер ААУ!
Юридична компанія "IBC lEGAL SERVICES" генаральний партнер Асоціації адвокатів України! IBC Legal Services вже більше 10 років забезпечує комплексну підтримку бізнесу, надаючи широкий спектр послуг у сфері права, фінансів, податкового планування. 

Увага! Нові пропозиції для членів ААУ у 2019 році! 11.01.2019 Увага! Нові пропозиції для членів ААУ у 2019 році!
Шановні колеги! З приємністю повідомляємо, що розмір членських (вступних) внесків на 2019 рік не змінюється та складає 600 грн. Всі члени ААУ, які продовжують членство або вступають до лав Асоціації до 15 лютого 2019 отримають додаткову знижку на відвідування Судового форуму ААУ в розмірі 20%.

Pavlenko Legal Group - експертний партнер II Судового форуму ААУ! 04.01.2019 Pavlenko Legal Group - експертний партнер II Судового форуму ААУ!
Експертним партнером II Судового форуму ААУ, який відбудеться 15 березня 2019 року, виступить юридична компанія Pavlenko Legal Group.

EQUITY - генеральний партнер II Судового форуму ААУ! 28.12.2018 EQUITY - генеральний партнер II Судового форуму ААУ!
Генеральним партнером II Судового форуму ААУ - юридична компанія "EQUITY". EQUITY — українська юридична компанія, яка надає юридичні послуги в основних практиках для найбільших українських та іноземних компаній.  

З Новим роком та Різдвом Христовим! 28.12.2018 З Новим роком та Різдвом Христовим!
Шановні колеги! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай наступний рік буде щедрим на безмежне натхнення, яскраві успіхи, приємний смак перемог та дарує процвітання, злагоду і здоров’я вам, вашим сім’ям та друзям! Твердості духу, невичерпного оптимізму та позитивних змін у 2019 році!

Відбулось підсумкове засідання Правління ААУ! 26.12.2018 Відбулось підсумкове засідання Правління ААУ!
21 грудня 2018 року відбулось підсумкове засідання Правління ААУ за 2018 рік. На порядок денний було винесено низку важливих стратегічних питань діяльності Асоціації адвокатів України, зокрема: розгляд питань, пов’язаних з роботою Комітетів ААУ в 2019 році, розгляд стратегії розвитку ААУ на 2019 рік, а також прийом до лав ААУ та КМА ААУ нових членів.

Вітаємо Віталія Наума з Днем народження! 25.12.2018 Вітаємо Віталія Наума з Днем народження!
Асоціація адвокатів України вітає Віталія Наума, члена Правління ААУ, голову АО "Національна колегія України",  з Днем Народження! Найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

Олександр Луговський призначений Головою Комітету ААУ з міжнародного арбітражу! 22.12.2018 Олександр Луговський призначений Головою Комітету ААУ з міжнародного арбітражу!
Рішенням Правління ААУ від 21 грудня 2018 року Олександра Луговського, адвоката, партнера МЮФ "ETERNA Law", призначено Головою Комітету ААУ з міжнародного арбітражу.

Андрій Богуцький призначений Головою Львівського відділення ААУ! 22.12.2018 Андрій Богуцький призначений Головою Львівського відділення ААУ!
Рішенням Правління ААУ від 21 грудня 2018 року Андрія Богуцького, адвоката, юриста Arzinger, призначено Головою Львівсього відділення ААУ.

Андрій Тригуб призначений Співголовою Комітету ААУ з кримінального права та процесу! 22.12.2018 Андрій Тригуб призначений Співголовою Комітету ААУ з кримінального права та процесу!
Рішенням Правління ААУ від 21 грудня 2018 року Андрія Тригуба,  адвоката, асоційованого партнера АО "Скляренко, Сидоренко та Партнери", призначено Співголовою Комітету ААУ з кримінального права та процесу.

Анастасія Гурська призначена Співголовою Комітету ААУ з кримінального права та процесу! 22.12.2018 Анастасія Гурська призначена Співголовою Комітету ААУ з кримінального права та процесу!
Рішенням Правління ААУ від 21 грудня 2018 року Анастасію Гурську, адвоката, партнера АО "Клочков та партнери", призначено Співголовою Комітету ААУ з кримінального права та процесу.

Геннадій Пампуха призначений Головою Комітету ААУ з судових експертиз! 22.12.2018 Геннадій Пампуха призначений Головою Комітету ААУ з судових експертиз!
Рішенням Правління ААУ від 21 грудня 2018 року Геннадія Пампуху, міжнародного експерта права, арбітражу і експертизи, медіатора, міжнародного арбітра, призначено Головою Комітету ААУ з судових експертиз.

Юрій Хапко призначений Головою Комітету ААУ з будівництва та нерухомості! 22.12.2018 Юрій Хапко призначений Головою Комітету ААУ з будівництва та нерухомості!
Рішенням Правління ААУ від 21 грудня 2018 року Юрія Хапко, адвоката, партнера ЮФ "ТОТУМ", призначено Головою Комітету ААУ з будівництва та нерухомості.


Новости 1 — 20 з 2306
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ