Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Новини

Новини

Оплата членських внесків

RSS

Олександр Лещенко виступить на VІІ Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківського права! 25.05.2018 Олександр Лещенко виступить на VІІ Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківського права!
Керуючий партнер АО «Лещенко, Дорошенко і партнери» Олександр Лещенко, кандидат юридичних наук, виступить з доповіддю на VІІ Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківського права.
Долучайтесь до форуму: https://bit.ly/2GxsHP5

ЮФ "EQUITY" - партнер  VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 25.05.2018 ЮФ "EQUITY" - партнер VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!

Найкраща юридична фірма в судової практиці EQUITY виступить партнером VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! Запрошуємо до реєстрації: https://bit.ly/2GxsHP5


ЮК «EVRIS» виступить партнером VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 25.05.2018 ЮК «EVRIS» виступить партнером VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!
Партнер VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питаньЮК «EVRIS»! Нагадуємо, що захід відбудеться вже 15 червня 2018! Запрошуємо до реєстрації: https://bit.ly/2GxsHP5

Вітаємо нових членів ААУ! 25.05.2018 Вітаємо нових членів ААУ!
Рішення Правління ААУ від 24 травня 2018 року до лав Асоціації адвокатів України приєднались нові члени, з чим ми їх і вітаємо!

Видавництво "Юридична Практика" - Генеральний медіа-партнер ААУ! 25.05.2018 Видавництво "Юридична Практика" - Генеральний медіа-партнер ААУ!
Вчора, 24 травня 2018 року, на черговому засіданні Правління ААУ був підписаний Момерандум про співпрацю з видавництвом "Юридична практика". Асоціація адвокатів України рада співпраці з одним з провідних юридичних видавництв. Сподіваємось на плідну співпрацю!

Відбулося засідання Правління ААУ! 25.05.2018 Відбулося засідання Правління ААУ!

24 травня 2018 року в приміщенні МЮК INTEGRITES відбулося чергове засідання Правління ААУ.
Члени Правління мали змогу обговорити важливі для роботи та розвитку Асоціації питання, зокрема: проміжний аналіз виконання Стратегії розвитку ААУ на 2018 р., організацію та проведення майбутніх форумів, делегування представника ААУ до Громадської ради при Міністерстві освіти та науки України.

Олена Жукова – доповідач VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 25.05.2018 Олена Жукова – доповідач VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!
НЕ ПРОПУСТИ! Олена Жукова, директор АФ «Сайвена-Аудит», виступить на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань з темою: «Правова природа безготівкових коштів. Проблеми захисту інтересів юридичних осіб – кредиторів сьомої черги (банкрутство банків) та пропозиції по організації захисту».
Реєструйтесь за посиланням: https://bit.ly/2GxsHP5Ї

Сергій Жуков – спікер VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань. 24.05.2018 Сергій Жуков – спікер VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань.
Суддя Касаційного Господарського Суду – Сергій Жуков поділиться новою судовою практикою Верховного Суду щодо банкрутства вже 15 червня 2018 року на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань. Встигни зареєструватись: https://bit.ly/2GxsHP5

Журнал "Публічні люди" - Генеральний інформаційний партнер Конкурсу ААУ "Адвокат Року-2018"! 23.05.2018 Журнал "Публічні люди" - Генеральний інформаційний партнер Конкурсу ААУ "Адвокат Року-2018"!
Шановні колеги!
Генеральним інформаційним партнером конкурсу "Адвокат року - 2018" виступає журнал "Публічні люди"
Учасники конкурсу матимуть можливість розмістити інформацію на сторінках даного журналу за спеціальними умовами.

Геннадій Пампуха виступить на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 23.05.2018 Геннадій Пампуха виступить на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!
Президент Європейської арбітражної палати (Брюссель, Бельгія), Голова Комітету ААУ з міжнародного арбітражу – Геннадій Пампуха розповість про особливості визнання висновку експертів як належного доказу в арбітражному процесі на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань.
Запрошуємо до реєстрації: https://bit.ly/2GxsHP5Ї

Ігор Кравцов виступить на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 23.05.2018 Ігор Кравцов виступить на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!

«Взаємозалік зустрічних вимог у банківських спорах» - тема доповіді Ігоря Кравцова, керівника практики спорів ЮФ «EVRIS» на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань.
Запрошуємо до реєстрації: https://bit.ly/2GxsHP5

"Obozrevatel.ua" - новый медіа-партнер ААУ! 22.05.2018 "Obozrevatel.ua" - новый медіа-партнер ААУ!

Сьогодні у медіа-холдингу Obozrevatel відбулось підписання меморандума про співпрацю! Тепер з анонсами заходів ААУ можна буде ознайомитись на  порталі"Obozrevatel.ua|право", а членів ААУ будуть залучати до надання коментарів інтернет-виданню "Obozrevatel.ua" та телеканалу "OBOZ.TV".

Відбулась IX Школа кар’єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ! 21.05.2018 Відбулась IX Школа кар’єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ!
19 травня 2018 року, у стінах гуманітарного інституту НПУ ім. М.П. Драгоманова, відбулась IX Школа кар’єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ!

Агія Загребельська виступить на  VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 21.05.2018 Агія Загребельська виступить на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!

Агія Загребельська к.ю.н., державний уповноважений Антимонопольного комітету України виступить доповідачем на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!
Запрошуємо до реєстрації: https://bit.ly/2GxsHP5Ї

ЮК «AMBER» виступить партнером  VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 21.05.2018 ЮК «AMBER» виступить партнером VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!
Юридична компанія «AMBER» виступить партнером VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань, який відбудеться вже 15 червня 2018 року
Запрошуємо до реєстрації: https://bit.ly/2GxsHP5Ї

Лист- відповідь Головного Управління НПУ у м. Києві на звернення ААУ! 21.05.2018 Лист- відповідь Головного Управління НПУ у м. Києві на звернення ААУ!

Шановні колеги!
До Вашої уваги лист-відповідь Головного Управління Національної поліції України у м. Києві на звернення Асоціації адвокатів України від 06.03.2018 № 1061 щодо протиправних дій, вчинених відносно адвоката Просенюк О.В., а також з інших питань.

Відбудеться чергове засідання Правління ААУ! 21.05.2018 Відбудеться чергове засідання Правління ААУ!
24 травня 2018 р. у приміщенні офісу МЮФ Integrites відбудеться чергове засідання Правління ААУ.
Час: 15:00- 17:30.
Під час засідання заплановано розгляд важливих для діяльності ААУ питань, серед яких: організація та проведення майбутніх заходів ААУ, проміжні підсумки роботи комітетів та регіональних відділень ААУ, розвиток співпраці з інформаційними партнерами та багато інших важливих питань.

Володимир Павленко – модератор на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 21.05.2018 Володимир Павленко – модератор на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!

Ліквідація: інструмент захисту? Відповідь Ви зможете отримати на 3 сесії VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань, модератором якого виступить Володимир Павленко, адвокат, Голова Комітету ААУ з банківського права, партнера INTEGRITES.

Андрій Іванів виступить спікером VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 21.05.2018 Андрій Іванів виступить спікером VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!
Андрій Іванів – cтарший юрист юридичної компанії EQUITY долучився до лав спікерів VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! Встигни зареєструватись на Форум та послухати його доповідь, адже захід відбудеться вже 15 червня 2018 року!

Експертний партнер VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань – Європейська арбітражна палата! 18.05.2018 Експертний партнер VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань – Європейська арбітражна палата!
Європейська арбітражна палата виступить експертним партнером VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань, який відбудеться 15 червня 2018 року!
Реєстрація на форум за посиланням: https://bit.ly/2GxsHP5Ї


Новости 1 — 20 з 1984
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВ


Генеральний медіа-партнер