Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Новини

Новини

Оплата членських внесків

RSS

Катерина Власюк виступить модератором бутік-конференції "Сімейні спори: тенденції практики та секрети успіху" 07.02.2019 Катерина Власюк виступить модератором бутік-конференції "Сімейні спори: тенденції практики та секрети успіху"
Катерина Власюк, адвокат, член Правління ААУ, керуючий партнер «AVG» виступить модератором бутік-конференції "Сімейні спори: тенденції практики та секрети успіху" на ІІ Судовому форумі ААУ.

Радник Sayenko Kharenko розповість на ІІ Судовому форумі ААУ про методи боротьби з процесуальними диверсіями 05.02.2019 Радник Sayenko Kharenko розповість на ІІ Судовому форумі ААУ про методи боротьби з процесуальними диверсіями
Олексій Колток, радник, адвокат Sayenko Kharenko, керівник комітету ААУ з господарського права та процесу виступить на тему: "Методи боротьби з процесуальними диверсіями".

Олена Кібенко, cуддя Великої Палати Верховного Суду виступить на ІІ Судовому форумі ААУ 05.02.2019 Олена Кібенко, cуддя Великої Палати Верховного Суду виступить на ІІ Судовому форумі ААУ
Уніфікована форма рішення ВС «піар-фішка» чи нова реальність? На цю тему виступить Олена Кібенко, cуддя Великої Палати Верховного Суду. Виступ відбудеться під час першої сесії, в якій ми будемо обговорювати нову філософію правосуддя в дії та адвокатсько-суддівський погляд.   

Карпенко Оксана, заступник начальника служби у справах дітей Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації - доповідач круглого столу «Виїзд дитини за кордон без згоди одного з батьків» 05.02.2019 Карпенко Оксана, заступник начальника служби у справах дітей Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації - доповідач круглого столу «Виїзд дитини за кордон без згоди одного з батьків»
Карпенко Оксана Миколаївна, заступник начальника служби у справах дітей Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації виступить доповідачем круглого столу «Виїзд дитини за кордон без згоди одного з батьків».

Серватюк Василь Миколайович - доповідач круглого столу «Виїзд дитини за кордон без згоди одного з батьків» 05.02.2019 Серватюк Василь Миколайович - доповідач круглого столу «Виїзд дитини за кордон без згоди одного з батьків»
Перший заступник Голови Державної прикордонної служби України  Серватюк Василь Миколайович візьме участь в якості доповідача на Круглому столі ААУ на тему: «Виїзд дитини за кордон без згоди одного з батьків».       

Адвокат AMBER розповість на ІІ Судовому форумі ААУ про примирення сторін за участі судді 05.02.2019 Адвокат AMBER розповість на ІІ Судовому форумі ААУ про примирення сторін за участі судді
Катерино Дробязко, адвокат AMBER розповість на ІІ Судовому форумі ААУ  про примирення сторін за участі судді.
Виступ відбудеться під час сесії "Процесуальні новели: рік потому".
Формат даної сесії передбачає доповіді спікерів та професійне обговорення кожної тематики за участю запрошеного суддівського ложе.

Відбулося чергове засідання Правління ААУ 04.02.2019 Відбулося чергове засідання Правління ААУ
31.01.2019, в офісі Адвокатського об’єднання «ARZINGER» відбулось чергове засідання Правління ААУ.  Участь у засіданні взяли: Ольга Дмитрієва, Голова Наглядової ради ААУ; Зоя Ярош, президент ААУ; Віталій Мацелюх, віце-президент ААУ; члени Правління ААУ - Катерина Гупало, Катерина Власюк, Олег Вдовичен, Олена Костюченко.

Відбувся ярмарок проектів ААУ! 04.02.2019 Відбувся ярмарок проектів ААУ!
1 лютого 2019 року для поширення інформації про діяльність ААУ та залучення нових партнерів в IQ Business Center  відбувся перший захід ААУ у 2019 році – «Ярмарок проектів ААУ»!  Нетворкінг та смачна кава до заходу сприяли невимушеній та дружній атмосфері заходу. 

Новий проект АО «Barristers», ААУ та видання «Юридична практика» - конкурс на кращу історію адвоката 04.02.2019 Новий проект АО «Barristers», ААУ та видання «Юридична практика» - конкурс на кращу історію адвоката
Олексій Шевчук, партнер Адвокатського об’єднання «Barristers» оголосив про  новий проект АО «Barristers», Асоціації Адвокатів України та видання «Юридична практика» - конкурс на кращу історію адвоката.

Круглий стіл на тему: «Виїзд дитини за кордон без згоди одного з батьків» 31.01.2019 Круглий стіл на тему: «Виїзд дитини за кордон без згоди одного з батьків»

Комітет ААУ з сімейного права запрошує Вас 22 лютого 2019 року о 16:00 за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 27-А (Національна спілка журналістів України) на перше засідання - Круглий стіл на тему: «Виїзд дитини за кордон без згоди одного з батьків».

Григорій Павленко, адвокат Pavlenko Legal Group, виступить на ІІ Судовому форумі! 31.01.2019 Григорій Павленко, адвокат Pavlenko Legal Group, виступить на ІІ Судовому форумі!

Григорій Павленко, адвокат Pavlenko Legal Group, виступить модератором сесії "Процесуальні новели: рік потому".
Формат сесії передбачає доповіді спікерів та професійне обговорення кожної тематики за участю запрошеного суддівського ложа.

Олег Маліневський виступить модератором ІІ Судового форуму ААУ! 30.01.2019 Олег Маліневський виступить модератором ІІ Судового форуму ААУ!
Першу сесію ІІ Судового форуму ААУ відкриє партнер EQUITY, адвокат та голова Комітету ААУ з судової практики Олег Маліневський.  

Запрошуємо на ІІІ ТУРНІР З БОУЛІНГУ МІЖ АДВОКАТАМИ! 28.01.2019 Запрошуємо на ІІІ ТУРНІР З БОУЛІНГУ МІЖ АДВОКАТАМИ!
Шановні колеги! Віталій Мацелюх та ААУ запрошує на ІІІ ТУРНІР З БОУЛІНГУ МІЖ АДВОКАТАМИ! Генеральний партнер Турніру з боулінгу: АО «Артіус»
Офіційний партнер: ЮФ «Тотум»
Партнери: АО «Клочков та Партнери», АО «Монітум», АО «ЕВЕРЛІҐАЛ»
Ексклюзивні партнери: Корпорація «Оболонь», ХОП «ШЕРИФ»

Реєстрація на ІІ Судовий форум ААУ за спеціальною вартістю завершується 1 лютого! 28.01.2019 Реєстрація на ІІ Судовий форум ААУ за спеціальною вартістю завершується 1 лютого!
Реєстрація на ІІ Судовий форум ААУ за спеціальною вартістю завершується 1 лютого 2019 р!
Встигни зареєструватись за найкращими умовами!

Вітаємо чарівну жінку Катерину Власюк з Днем народження! 25.01.2019 Вітаємо чарівну жінку Катерину Власюк з Днем народження!
Асоціація адвокатів України вітає Катерину Власюк, члена Правління ААУ, керуючого партнера " AVG" з Днем Народження!

Катерино, від нас самі найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах.

Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

Запрошуємо до співпраці інформаційних партнерів! 21.01.2019 Запрошуємо до співпраці інформаційних партнерів!
Ми з радістю розглянемо пропозиції інформаційної підтримки. 
Ми цінуємо наших інформаційних партнерів та робимо все, наша співпраця була плідною, корисною та ефективною.

Зустрічайте програму ІІ Судового форуму ААУ! 18.01.2019 Зустрічайте програму ІІ Судового форуму ААУ!
Асоціація адвокатів України запрошує Вас на наймасштабнішу професійну подію в галузі права – ІІ Судовий форум ААУ. 
Захід, який сприяє public discussion сучасного стану та перспектив судової системи України. Формат сесій передбачає: доповіді спікерів та професійне обговорення кожної тематики за участю запрошеного суддівського ложе. 

Профорієнтаційна зустріч «Кар'єра в міжнародному праві: як визначитись зі спеціалізацією?» 17.01.2019 Профорієнтаційна зустріч «Кар'єра в міжнародному праві: як визначитись зі спеціалізацією?»
Запрошуємо на неформальну профорієнтаційну зустріч, організовану Комітетом з юридичної освітньої політики Асоціації адвокатів України, Західноукраїнським регіональним центром Української асоціації міжнародного права, Факультетом міжнародних відносин Львівського національного університету ім. І. Франка та Студією сучасного права.

ЮФ "AMBER" виступить партнером II Судового форуму ААУ! 15.01.2019 ЮФ "AMBER" виступить партнером II Судового форуму ААУ!
Партнером II Судового форуму ААУ, який відбудеться 15 березня 2019 року, виступить юридична компанія "AMBER". AMBER - була створена з метою надання широкого спектру юридичних послуг командою висококваліфікованих фахівців у сфері права.

Відкрита акредитація ЗМІ на Ярмарку проектів ААУ! 15.01.2019 Відкрита акредитація ЗМІ на Ярмарку проектів ААУ!
Шановні інформаційні партнери, раді повідомити Вам про відкриття акредитація ЗМІ на Ярмарку проектів ААУ, яка відбудеться вже 1 лютого 2019 року!


Новости 21 — 40 з 2346
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ