Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Новини

Новини

Оплата членських внесків

RSS

"Успіх розвитку регіональних юридичних компаній" від Олександра Муконіна! 10.09.2018 "Успіх розвитку регіональних юридичних компаній" від Олександра Муконіна!
Олександр Муконін, член РА Одеської області, адвокат АО "Mitrax", виступить на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху" і розповість про успіх розвитку регіональних юридичних компаній. Нагадуємо захід відбудеться вже 20 вересня 2018 року у конференц-холі "Депо".

Зустрічайте! Новий випуск видання ААУ «Бюлетень»! 10.09.2018 Зустрічайте! Новий випуск видання ААУ «Бюлетень»!
Раді представити Вам новий випуск офіційного видання ААУ "Бюлетень" №34. Даний випуск присвячений темі "Організація та маркетинг адвокатської діяльності". В проекті "Обличчя адвокатури" взяла участь Леся Черевко, адвокат АО Олени Бабич, керівник проекту L.Ch.LAW. Нагадуємо, що всі учасники Осіннього форуму ААУ "Адвокатура.Формула успіху" отримають екземпляр журналу "Бюлетень" №34.

Спеціальна пропозиція на Осінній форум ААУ "Адвокатура. Формула успіху"! 10.09.2018 Спеціальна пропозиція на Осінній форум ААУ "Адвокатура. Формула успіху"!
Маєте власну думку щодо нового законопроекту "Про адвокатуру та адвокатську діяльність"? Беріть участь у дискусії з представниками органів адвокатського самоврядування, провідними адвокатами та представником Адміністрації Президента у IV сесії Осіннього форуму ААУ "Адвокатура. Формула успіху"! Спеціальна пропозиція участі у даній сесії - 500 грн!

Новий законопроект "Про адвокатуру та адвокатську діяльність". До чого бути готовим? 07.09.2018 Новий законопроект "Про адвокатуру та адвокатську діяльність". До чого бути готовим?
В рамках Осіннього форуму ААУ «Адвокатура. Формула успіху» ми розглянемо новий законопроект «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»!
У всіх учасників буде можливість взяти участь у дискусії та долучитися до розгляду.

Зустрічайте спікерів I сесії Осіннього форуму ААУ "Адвокатура. Формула успіху"! 07.09.2018 Зустрічайте спікерів I сесії Осіннього форуму ААУ "Адвокатура. Формула успіху"!
Про майбутнє юридичного бізнесу на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху" розкажуть Олександр Шкелебей, Денис Бугай, Станіслав Скрипник, Holger Zscheyge та Антон Гантух.

"Scrum, як стратегія побудови внутрішніх комунікацій та transparensy команд" від Олега Шевцова! 07.09.2018 "Scrum, як стратегія побудови внутрішніх комунікацій та transparensy команд" від Олега Шевцова!
Олег Шевцов, керуючий радник ALEXANDROV&PARTNERS, проведе майстер-клас "Scrum, як стратегія побудови внутрішніх комунікацій та transparensy команд" на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху". Нагадуємо, захід відбудеться вже 20 вересня у конференц-холі "Депо".

Майстер-клас "OKR або чим замінити KPI?" від Костянтина Коптелова! 06.09.2018 Майстер-клас "OKR або чим замінити KPI?" від Костянтина Коптелова!
Констянтин Коптелов, PM coach, засновник компанії Sverh, MBA, TEDx спікер, ментор бізнес-інкубаторів RadarTech та LeaderShip, пропонує розібратися з тим, як Google, LinkedIn та інші лідери мотивують та координують співробітників. На майтер-класі Осіннього форуму ААУ "Адвокатура. Формула успіху "OKR або чим замінити KPI?"  Костянтин розповість про OKR – інструмент, який прийде на заміну KPI.

Вітаємо Ольгу Дмитрієву з Днем народження! 06.09.2018 Вітаємо Ольгу Дмитрієву з Днем народження!
Асоціація адвокатів України від щирого серця вітає з Днем народження Голову наглядової ради - Ольгу Дмитрієву!
Ольго Леонідівно, хочемо побажати Вам всіх земних благ: здоров’я та краси, щастя і радості, взаємної любові і відданої дружби, людського тепла і внутрішньої гармонії, невичерпного терпіння і жіночої мудрості, неймовірних відчуттів душевного польоту і найпрекрасніших фантазій.
Нехай кожен день буде наповнений яскравими подіями, а кожна мета буде досягнута.

ЮК "Лавринович та партнери" виступить партнером Осіннього форуму ААУ "Адвокатура. Формула успіху"! 05.09.2018 ЮК "Лавринович та партнери" виступить партнером Осіннього форуму ААУ "Адвокатура. Формула успіху"!
Партнером Осіннього форуму ААУ "Адвокатура. Формула успіху" виступить Юридична компанія "Lavrynovych & Partners". Нагадуємо захід відбудеться вже 20 вересня 2018 року у конференц-холі "Депо".

LvivCriminalLawForum 05.09.2018 LvivCriminalLawForum
Асоціація адвокатів України запрошує взяти участь у LvivCriminalLawForum, який відбудеться 19 жовтня 2018 у Premier Hotel Dnister м. Львів.

Модератор I сесії Осіннього форуму "Адвокатура. Формула успіху"- Олександр Шкелебей! 04.09.2018 Модератор I сесії Осіннього форуму "Адвокатура. Формула успіху"- Олександр Шкелебей!
Олександр Шкелебей, керуючий партнер ЮК "ESQUIRES" виступить модератором I сесії Осіннього форуму ААУ "Адвокатура. Формула успіху". Сесія присвячена темі: "Майбутнє юридичного бізнесу".

Майстер-клас від Олександра Попова "Заощаджуємо час для головного: робота з інформацією для адвоката"! 03.09.2018 Майстер-клас від Олександра Попова "Заощаджуємо час для головного: робота з інформацією для адвоката"!
Олександр Попов, керівник напрямку ЮРЛІГА компанії ЛІГА:ЗАКОН, проведе майстер-клас "Заощаджуємо час для головного: робота з інформацією для адвоката" на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху", 20 вересня 2018 року.

Відбулось Засідання Правління ААУ! 03.09.2018 Відбулось Засідання Правління ААУ!
30 серпня, у конференц-залі Адвокатського об’єднання «КМ Партнери» відбулось чергове Засідання Правління ААУ! На порядок денний було винесено низку важливих питань діяльності ААУ, а саме: звіт про проведенні заходи ААУ за літній період, обговорення Концепції проведення заходів ААУ на IV квартал 2018 року та прийом нових членів до лав ААУ.

Підписано меморандум про співпрацю з Українською асоціацією платіжних систем "УАПС"! 31.08.2018 Підписано меморандум про співпрацю з Українською асоціацією платіжних систем "УАПС"!
Ми з приємністю повідомляємо про те, що 30 серпня, Асоціація адвокатів України підписала меморандум про співпрацю з Українською асоціацією платіжних систем "УАПС"! Ми раді партнерству та сподіваємося на реалізцію спільних проектів та програм.

ЮК "Bossom Group" виступить партнером Осіннього форуму ААУ "Авокатура. Формула успіху"! 30.08.2018 ЮК "Bossom Group" виступить партнером Осіннього форуму ААУ "Авокатура. Формула успіху"!
Партнером Осіннього форуму ААУ "Адвокатура. Формула успіху" виступить Юридична компанія "Bossom Group". Нагадуємо захід відбудеться вже 20 вересня 2018 року у конференц-холі "Депо".

"Модный партнер" конкурса "Адвокат года 2018" - "Бренд Massimo Sarto" – проводник итальянской истории и культуры шёлка в мире 29.08.2018 "Модный партнер" конкурса "Адвокат года 2018" - "Бренд Massimo Sarto" – проводник итальянской истории и культуры шёлка в мире
"Бренд Massimo Sarto" – проводник итальянской истории и культуры шёлка в мире.
Это натуральность, безупречный крой и точные пропорции. Это "камерная мастерская", где все рубашки создаются в ручную из лучших сортов шелка в
соответствии с деловой классической эстетикой человека."

Катерина Спиридонова виступить на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху"! 29.08.2018 Катерина Спиридонова виступить на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху"!
Партнер ЮК "Bossom Group" - Катерина Спиридонова розповість про розвиток юридичної компанії на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху" вже 20 вересня 2018 року.

Асоціація адвокатів України виступає співорганізатором Політико-Правового форуму "Перспективи та стратегії для України на 2019 рік" 28.08.2018 Асоціація адвокатів України виступає співорганізатором Політико-Правового форуму "Перспективи та стратегії для України на 2019 рік"

28 вересня 2018 року, у готелі "Хрещатик", проходитиме Політико-Правовий форум "Перспективи та стратегії
для України на 2019 рік", співорганізатором якого виступає Асоціація адвокатів України.

Вітаємо всіх із визначними святами для нашої країни - Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України! 23.08.2018 Вітаємо всіх із визначними святами для нашої країни - Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!
Дорогі колеги! Асоціація адвокатів України щиро вітає вас із визначними святами для нашої країни - Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!
Слава Україні!

II Податковий Форум ААУ 22.08.2018 II Податковий Форум ААУ
Запрошуємо 09 листопада 2018 на II Податковий Форум ААУ  TAX&BUSINESS TALKS - захід, який дає можливість представникам влади, суддям та адвокатам України обговорити проблемні питання реформування податкової служби, долі Служби фінансових розслідувань, блокування податкових накладних, ПДВ та податок на виведений капітал та інші важливі питання. 


Новости 21 — 40 з 2153
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ