Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Новини

Новини

Оплата членських внесків

RSS

Олександр Лук'яненко візьме участь у VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! 06.11.2018 Олександр Лук'яненко візьме участь у VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Про повернення майна, вилученого під час обшуку розповість Олександр Лук'яненко, адвокат, партнер VB PARTNERS, на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!

Вікторія Ковальчук виступить II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! 06.11.2018 Вікторія Ковальчук виступить II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!
Вікторія Ковальчук, адвокат, партнер ESQUIRES, виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks" та розповість про останні зміни у податковму законодавстві - який курс обрано у 2019 році!

Опанас Карлін візьме участь у  II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! 05.11.2018 Опанас Карлін візьме участь у II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!
Опанас Карлін, адвокат, партнер ESQUIRES, розповість про проблеми та перспективи податкового законодавства та адміністрування на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!Нагадуємо,що до завершення реєстрації залишилось 4 дні!

Іван Староста виступить на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! 05.11.2018 Іван Староста виступить на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Про обвинувальний акт щодо юридиної особи розповість Іван Староста, адвокат, партнер АО "Клочков та партнери" на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!

Зоя Ярош виступить модератором на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! 05.11.2018 Зоя Ярош виступить модератором на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!
Зоя Ярош, Президент ААУ, керуючий партнер АО "Маршаллєр та партнери", виступить модератором сесії "Адвокатура. Бізнес. Держава" на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! Нагадуємо, захід акредитовано, всі учасники форуму отримають сертифікати підвищення кваліфікації.

Вітаємо Лесю Дубчак з Днем народження! 04.11.2018 Вітаємо Лесю Дубчак з Днем народження!
Асоціація адвокатів України щиро вітає з Днем народження Лесю Дубчак, президента Клубу майбутніх адвокатів ААУ, члена Наглядової ради ААУ, керуючий партнер адвокатського бюро Лесі Дубчак. Бажаємо міцного здоров'я, успіху, добробуту, добра, радості, любові, щастя, хорошого настрою, посмішок, яскравих вражень. Нехай тепло й затишок завжди панують у Вашому домі, хай сонячне світло зігріває в будь-яку погоду.

Андрій Іванов виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! 02.11.2018 Андрій Іванов виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!
Про нетрадиційні способи доказування у податкових спорах розповість Андрій Іванів, старший юрист EQUITY, на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! Нагадуємо, що захід акредитований, учасники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації (7 балів).

Віталій Карпунцов візьме участь II Податковому форумі ААУ "Tax& Business Talks"! 02.11.2018 Віталій Карпунцов візьме участь II Податковому форумі ААУ "Tax& Business Talks"!
"Податкова міліція існувати не можна ігнорувати (де ставити кому). Чи буде створено НБФБ? " - Валерій Карпунцов, народний депутат України, заслужений юрист України, д.ю.н., дасть відповідь на запитання на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! Не пропустіть, вже 9 листопада 2018 року!

Анатолій Амелін виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! 02.11.2018 Анатолій Амелін виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!
Анатолій Амелін, директор економічних програм Українського інституту майбутнього, співзасновник інституту, виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks" з темою: "Податок на виведений капітал - це стратегія швидкої перемоги для українсьої економіки і українського бізнесу".

Відкрита акредитація ЗМІ на ІІ Податковий форум ААУ Tax&Business Talks! 01.11.2018 Відкрита акредитація ЗМІ на ІІ Податковий форум ААУ Tax&Business Talks!
Шановні інформаційні партнери, раді повідомити Вам про відкриття акредитація ЗМІ на ІІ Податковий форум ААУ Tax&Business Talks! Нагадуємо, що захід відбудеться вже цієї п'ятниці, 9 листопада 2018 року.

Семен Ханін візьме участь у II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks" 01.11.2018 Семен Ханін візьме участь у II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"
Семен Ханін, адвокат, керуючий партнер ЮК "AMBER", виступить експертом сесії "Адвокатура. Бізнес. Держава" на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"Нагадуємо, захід акредитовано, учасники отримають сертиікати про підвищення кваліфікації (7 балів).

Відбувся круглий стіл "Подвійні стандарти правосуддя у сфері ІВ" 31.10.2018 Відбувся круглий стіл "Подвійні стандарти правосуддя у сфері ІВ"
26 жовтня 2018 року відбувся круглий стіл ААУ "Подвійні стандарти правосуддя у сфері інтелектуальної власності", в якому взяли участь компетентні експерти з різним практичним досвідом у сфері інтелектуальної власності та говорили лише про важливе.

II Податковий Форум ААУ Tax&Business Talks АКРЕДИТОВАНО! 31.10.2018 II Податковий Форум ААУ Tax&Business Talks АКРЕДИТОВАНО!
II Податковий Форум ААУ Tax&Business Talks АКРЕДИТОВАНО! Учасники форуму отримають сертифікати про підвищення кваліфікації (7 БАЛІВ). Нагадуємо, захід відбудеться вже 9 листопада!

Ольга Дмитрієва прийме участь у II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! 31.10.2018 Ольга Дмитрієва прийме участь у II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!
Про законопроект щодо оподаткування прибутку контрольваних іноземних компаній та як зміниться український бізнес з прийняттям цього закону розповість Ольга Дмитрієва, керуючий партнер АО "Дмитрієва та партнери", голова Наглядової ради ААУ, на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!

Віталій Оджиковський виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! 30.10.2018 Віталій Оджиковський виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!
Про особливості перевірок E-декларування та нарахування ПДФО за їх наслідками на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks" розповість Віталій Оджиковський, радник Sayenko Kharenko. Нагадуємо, до завершення реєстрації залишилось 9 днів!

Кирило Сластунов прйиме участь у II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! 30.10.2018 Кирило Сластунов прйиме участь у II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!
Кирило Сластунов, інспектор Ради бізнес-омбудсмена в України виступить експертом 3 сесії "Податкові спори. Остання судова практика" на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! Нагадуємо, форум відбудеться вже 9 листопада 2018 року, в IQ Business Center.

Вітаємо Дмитра Майстро з Днем народження! 30.10.2018 Вітаємо Дмитра Майстро з Днем народження!
Асоціація адвокатів України щиро вітає Дмитра Майстро, Голову Запорізького віділення ААУ, адвоката, партнера ЮК "Майстро і Беженар", з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, професійних успіхів та втілення в життя найсміливіших проектів та задумів! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.

Вероніка Зарубицька виступить на  II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! 29.10.2018 Вероніка Зарубицька виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!
Вероніка Зарубицька, юрист ЮК "AMBER", адвокат, магістр права, виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks" з темою: "Особливості правозахисної практики при оподаткуванні пасивних доходів, що виникають в наслідок прощення кредитних боргів"!

Олена Макеєва виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! 29.10.2018 Олена Макеєва виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!
Олена Макеєва, заступник Міністра фінансів України (2015-2016), розповість про податок на виведений капітал - підміну понять та маніпуляцію свідомістю громадян на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! Захід відбудеться вже 9 листопада 2018 року!

Tomasz Rudyk візьме участь у II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! 26.10.2018 Tomasz Rudyk візьме участь у II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!
Tomasz Rudyk, партнер DLA Piper, розповість про кримінальну відповідальність за злочини, які пов'язані з оподаткуванням на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!Нагадуємо,  що захід відбудеться вже 9 листопада!


Новости 21 — 40 з 2233
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ