Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Новини

Новини

Оплата членських внесків

RSS

Зустрічайте спеціальний випуск "Бюлетень"! 03.07.2018 Зустрічайте спеціальний випуск "Бюлетень"!
Ми раді представити Вам спеціальний випуск офіційного видання ААУ "Бюлетень" №4 (33)! Випуск присвячений кримінальному праву та процесу! В проекті "Обличчя адвокатури" прийняв участь Денис Пономаренко, Голова Одеського відділення ААУ, партнер АО "Barristers"
Нагадуємо, що всі учасники Літнього форуму ААУ з кримінального праву та процесу "Золотий Дюк" отримають екземпляр журналу.

Партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк" виступить АО "КФ" Домінанта! 03.07.2018 Партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк" виступить АО "КФ" Домінанта!
АО "КФ" Домінанта виступить партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк". Нагадуємо, що захід проходитиме вже цієї п'ятниці, 6 липня, у м. Одесі! Запрошуємо прийняти участь:https://goo.gl/nT4Hd2

Раді представити Вам модератора IV сесії Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» - Зою Ярош! 03.07.2018 Раді представити Вам модератора IV сесії Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» - Зою Ярош!

Президент Асоціації адвокатів України, керуючий партнер «Маршаллєр та партнери», Зоя Ярош виступить модератором IV сесії Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк», який відбудеться вже 6 липня у Одесі!
Запрошуємо до реєстрації: https://goo.gl/nT4Hd2

АО "Шевердін і Партнери" виступить партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк"! 03.07.2018 АО "Шевердін і Партнери" виступить партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк"!
АО "Шевердін і Партнери" виступить партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк", який відбудеться вже цієї п'ятниці, 6 липня у Одесі!
Запрошуємо до реєстрації: https://goo.gl/nT4Hd2

Увага! Завершується акредитації ЗМІ на Літній форум ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк"! 03.07.2018 Увага! Завершується акредитації ЗМІ на Літній форум ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк"!

Шановні інформаційні партнери!
Завершується акредитації ЗМІ на Літній форум ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк", який відбудеться 6 липня 2018 року, у Одесі! Акредитація за посиланням:https://goo.gl/BjNdcp
Звертаємо Вашу увагу, що акредитація триває до 5 липня 2018 року до 15:00.

До Вашої уваги спікери II сесії Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк"! 03.07.2018 До Вашої уваги спікери II сесії Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк"!
Шановні колеги!
Представляємо спікерів II сесії Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк", який відбудеться цієї п'ятниці, 6 липня у м. Одеса!
Поспішіть зареєструватись: https://goo.gl/nT4Hd2

АК "Маршаллєр та партнери" виступить партнером Літнього форуму ААУ  з кримінального права та процесу "Золотий Дюк"! 03.07.2018 АК "Маршаллєр та партнери" виступить партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк"!

АК "Маршаллєр та партнери" виступить партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк", який відбудеться вже цієї п'ятниці, 6 липня у Одесі!
Запрошуємо до реєстрації: https://goo.gl/nT4Hd2

Увага! Захід акредитовано! 02.07.2018 Увага! Захід акредитовано!
Асоціація адвокатів України повідомляє, що учасники Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «ЗОЛОТИЙ ДЮК», який відбудеться 06 липня 2018 року в м. Одеса, отримають СЕРТИФІКАТИ ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ (7 балів)!
Рішення Експертної ради НААУ №89 від 02 липня 2018 року.
Будемо раді бачити Вас на нашому заході!
Програма та реєстрація за посиланням: http://www.uaa.org.ua/events/7844/

Відбулася неформальна профорієнтаційна зустріч «Міжнародне право як кар'єра: знайди свій шлях» 02.07.2018 Відбулася неформальна профорієнтаційна зустріч «Міжнародне право як кар'єра: знайди свій шлях»
22 червня 2018 року в рамках святкування 25-річчя Української асоціації міжнародного права в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка відбулася неформальна профорієнтаційна зустріч «Міжнародне право як кар'єра: знайди свій шлях», співорганізаторами якої також стали Комітет з юридичної освітньої політики та Комітет міжнародного права Асоціації адвокатів України і Студія сучасного права.

Костянтин Дорошенко виступить на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий дюк»! 29.06.2018 Костянтин Дорошенко виступить на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий дюк»!
Костянтин Дорошенко, адвокат, партнер АО «Лещенко, Дорошенко і партнери», виступить на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий дюк», з темою: «Обшук: правовий статус вилученого майна», вже 6 липня у м. Одеса.
Зареєструйтесь: https://goo.gl/nT4Hd2

Раді представити спікера IV сесії Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»! 28.06.2018 Раді представити спікера IV сесії Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»!
В’ячеслав Краглевич, партнер EQUITY, виступить на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» та розповість про побудову стратегії захисту в кримінальному провадженні в поєднанні з іншими видами судочинства.
Запрошуємо до реєстрації: https://goo.gl/nT4Hd2

Відбулась Профорієнтаційна зустріч «Міжнародне право як кар'єра: знайди свій шлях»! 28.06.2018 Відбулась Профорієнтаційна зустріч «Міжнародне право як кар'єра: знайди свій шлях»!
22 червня 2018 року в рамках святкування 25-річчя Української асоціації міжнародного права в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка відбулася неформальна профорієнтаційна зустріч «Міжнародне право як кар'єра: знайди свій шлях», співорганізаторами якої також стали Комітет з юридичної освітньої політики та Комітет міжнародного права Асоціації адвокатів України і Студія сучасного права.

З Днем Конституції України! 28.06.2018 З Днем Конституції України!
Шановні українці!
Асоціація адвокатів України щиро вітає Вас з Днем Конституції України! Бажаємо Вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень! Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім'я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Відбувся Практикум ААУ «Захист у корупційних злочинах»! 27.06.2018 Відбувся Практикум ААУ «Захист у корупційних злочинах»!
Відбувся Практикум ААУ «Захист у корупційних злочинах», організований Комітетом ААУ з кримінального права та процесу, в особі Анастасії Гурської, співголови комітету, адвоката, партнера АО «Клочков та партнери».

Знижка до Дня Конституції! 27.06.2018 Знижка до Дня Конституції!
Шановні колеги!
До Дня Конституції України ААУ робить подарунок для 20-ти учасників, які першими зареєструються до 29.06.2018 (включно) на Літній форум ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк», який пройде в місті Одеса 06.07.2018, у вигляді знижки на участь у даному заході – 28%.
Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/nT4Hd2

 Відбувся круглий стіл ААУ з онлайн-трансляцією «Незаконність арештів ПДВ-рахунків». 27.06.2018 Відбувся круглий стіл ААУ з онлайн-трансляцією «Незаконність арештів ПДВ-рахунків».
25 червня 2018 року в Прес-центрі ЛігаБізнесІнформ відбувся круглий стіл ААУ з онлайн-трансляцією «Незаконність арештів ПДВ-рахунків».

Денис Бугай виступить на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»! 27.06.2018 Денис Бугай виступить на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»!
Денис Бугай, адвокат, партнера VB PARTNERS з темою:«Тактика захисту у справах з міжнародним елементом. 7 способів не допустити екстрадицію», виступить на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк». Спішіть реєструватись: https://goo.gl/nT4Hd2

АО «КЛОЧКОВ ТА ПАТНЕРИ» та АО «НАЦІОНАЛЬНА КОЛЕГІЯ АДВОКАТІВ» ЗАЯВИЛИ ПРО ОБ’ЄДНАННЯ 26.06.2018 АО «КЛОЧКОВ ТА ПАТНЕРИ» та АО «НАЦІОНАЛЬНА КОЛЕГІЯ АДВОКАТІВ» ЗАЯВИЛИ ПРО ОБ’ЄДНАННЯ
Сьогодні, 26 червня 2018 року, керуючий партнер АО «Клочков та партнери» Владимир Клочков та голова об’єднання АО "Національна колегія адвокатів" Віталій Наум підписали Меморандум про співпрацю.

VB PARTNERS law firm виступить партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»! 26.06.2018 VB PARTNERS law firm виступить партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»!
Партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» виступить VB PARTNERS law firm! Нагадуємо захід відбудеться вже 6 липня у м. Одеса! Долучайтесь: https://goo.gl/nT4Hd2

Майстер-клас «Фішки та м’ясо в ораторстві!» 26.06.2018 Майстер-клас «Фішки та м’ясо в ораторстві!»
Про топ-5 інструментів управління увагою аудиторії під час виступу Ви дізнаєтесь під час майстер-класу, який проведе на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху" відомий спікер та бізнес-тренер - Михайло Тустов.


Новости 21 — 40 з 2086
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ