Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Новини

Новини

Оплата членських внесків

RSS

Наталія Блажівська прийме участь у  II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! 26.10.2018 Наталія Блажівська прийме участь у II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!
Наталія Блажівська, к.ю.н., суддя, віце-президент Всеукраїнської асоціації адміністративних суддів, доцент кафедри адвокатської майстерності та міжнародної судової практики Академії адвокатури України, виступить експертом на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!

Тетяна Острікова прийме участь у II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! 25.10.2018 Тетяна Острікова прийме участь у II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!
Тетяна Острікова, народний депутат України VIII скликання, голова підкомітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks" з темою: "Податок на виведений капітал - за! Витрати бюджету та чи стане разове декларування активів резидентів України достатнім копменсатором цих витрат?".

Відбувся Lviv Criminal Law Forum! 25.10.2018 Відбувся Lviv Criminal Law Forum!
ААУ постійно  розширює свої професійні та географічні горизонти і цього разу завітала на захід України до чарівного міста Львів, де вперше, 19 жовтня 2018 року  провела форум ААУ з кримінального права та процессу - LvivCriminalLawForum.

Розпочався прийом заяв від кандидатів, які бажають очолити Комітети ААУ! 25.10.2018 Розпочався прийом заяв від кандидатів, які бажають очолити Комітети ААУ!
ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Нагадуємо, що згідно з п. 7.1. Положення про Комітети Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України», затвердженого рішенням Правління ААУ від 21.12.2017, Голова Комітету, при його створенні, призначається Правлінням Асоціації адвокатів України з числа членів Асоціації терміном на (1) один календарний рік.
Враховуючи наведене, Асоціацією адвокатів України буде проведена процедура обрання Голів Комітетів на 2019 рік.

Мирослава Савчук виступить у II Податковому форумі ААУ "Tax&Busines Talks"! 25.10.2018 Мирослава Савчук виступить у II Податковому форумі ААУ "Tax&Busines Talks"!
Мирослава Савчук, радник AEQUO, виступить у II Податковому форумі ААУ "Tax&Busines Talks" та розповість про новели КАСУ: типові та зразкові справи, Велика Палата ВС - перша практика застосування. Нагадуємо, захід відбудеться вже 9 листопада 2018 року.

Ярослав Грегірчак виступить експертом на II Податковому форумі ААУ "Tax&Busines Talks"! 24.10.2018 Ярослав Грегірчак виступить експертом на II Податковому форумі ААУ "Tax&Busines Talks"!
Ярослав Грегірчак, заступник бізнес-омбудсмена в Україні, виступить експертом 2 сесії "Адвокатура. Бізнес. Держава" на II Податковому форумі ААУ "Tax&Busines Talks"! Нагадуємо,захід відбудеться вже 9 листопада 2018 року!

Зустрічайте спікерів VIII Щорічного форуму з кримінального права та процесу! 24.10.2018 Зустрічайте спікерів VIII Щорічного форуму з кримінального права та процесу!
Анастасія Гурська, адвокат, партнер АО "Клочков та партнери", співголова Комітету ААУ з кримінального права та процесу, виступить на VIII Щорічного форуму з кримінального права та процесу  модератором 2 сесії  "Legal Practice - Корупція та НСРД".

До числа переможців у дослідженні Юридична газета «Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих юристів України – 2018» увійшли члени Правління ААУ, голови Комітетів та партнери ААУ. 24.10.2018 До числа переможців у дослідженні Юридична газета «Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих юристів України – 2018» увійшли члени Правління ААУ, голови Комітетів та партнери ААУ.
Ми щиро вітаємо переможців у дослідженні, зокрема: в топ 100 найкращих юристів України увійшли Юридична газета «Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих юристів України – 2018»!

Журнал ФДК.Фінансовий директор компанії виступить інформаційним партнером II Податкового форуму ААУ "Tax&Business Talks"! 23.10.2018 Журнал ФДК.Фінансовий директор компанії виступить інформаційним партнером II Податкового форуму ААУ "Tax&Business Talks"!
Журнал ФДК.Фінансовий директор компанії виступить інформаційним партнером II Податкового форуму ААУ "Tax&Business Talks".Журнал призначений для фінансових директорів та керівників підприємства.

Євген Бамбізов виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! 23.10.2018 Євген Бамбізов виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!
Виконуючий обов'язки заступника Голови ДФС - Євген Бамбізов виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks" у 2 сесї "Адвокатура. Бізнес. Держава"! Нагадуємо, ща захід відбудеться вже 9 листопада 2018 року!

Михайло Кочеров виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! 19.10.2018 Михайло Кочеров виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!
Про тенденції надання адвокатських послуг у галузі податкового права на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks" розповість Михайло Кочеров, к.ю.н., адвокат, партнер IBC Legal Services. Нагадуємо, захід відбудеться вже 9 листопада 2018 року!

Модератором V сесії на Lviv Criminal Law Forum виступить Надія Вороницька-Гайдак! 18.10.2018 Модератором V сесії на Lviv Criminal Law Forum виступить Надія Вороницька-Гайдак!
Надія Вороницька-Гайдак, керуючий партнер Femida Legal Assiciation, виступить модератором V сесії "Адвокатська практика" на Lviv Criminal Law Forum, вже завтра, 19 жовтня! Нагадуємо , ща захід акредитовано, учасники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації (7балів).

Lviv Criminal Law Forum АКРЕДИТОВАНО! 17.10.2018 Lviv Criminal Law Forum АКРЕДИТОВАНО!
Lviv Criminal Law Forum АКРЕДИТОВАНО! Учасники форуму отримають сертифікати про підвищення кваліфікації (7 БАЛІВ).

Вітаємо Тетяну Тимченко з Днем народження! 17.10.2018 Вітаємо Тетяну Тимченко з Днем народження!
Асоціація адвокатів України щиро вітає з Днем народження Тетяна Тимченко, члена Наглядової ради ААУ, партнер АК "Маршаллєр і партнери"! Бажаємо щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Щастя і радощів у домівку, здоров'я і благополуччя родині, натхнення і творчості. Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце!

Відкрита акредитація ЗМІ на Lviv Criminal Law Forum! 16.10.2018 Відкрита акредитація ЗМІ на Lviv Criminal Law Forum!
Шановні інформаційні партнери, раді повідомити Вам про відкриття акредитація ЗМІ на Lviv Criminal Law Forum! Нагадуємо, що захід відбудеться вже цієї п'ятниці, 19 жовтня, у місті Лева.

З Днем Захисника України! 14.10.2018 З Днем Захисника України!
Асоціація адвокатів України щиро вітає всіх зі святом 14 жовтня - святом сили, мужності, доблесті і честі. У день захисників України від усієї душі бажаємо сили і твердості духу, енергії та оптимізму, благополуччя та надійного тилу в родині. Нехай у житті кожного знаходиться місце для шляхетних вчинків і подвигів, сміливості і красивих перемог!

На Lviv Criminal Law Forum виступить Станіслав Борис! 12.10.2018 На Lviv Criminal Law Forum виступить Станіслав Борис!
Станіслав Борис, юрист INTEGRITES, розповість про побудову стратегії захисту в кримінальному процесі у поєднанні з іншими видами судочинства на Lviv Criminal Law Forum! Нагадуємо, що захід відбудеться у місті Лева уже 19 жовтня!

Марина Томаш виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks" 11.10.2018 Марина Томаш виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"
Марина Томаш, радник, керівник напрямку податкового консалтингу та бухгалтерського обліку ADER HABER, виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks" і розповість про податок на виведений капітал, а саме про особливості оподаткування операції з нерезидентами.

Вітаємо Олександру Сасіну-Павленко з Днем народження! 11.10.2018 Вітаємо Олександру Сасіну-Павленко з Днем народження!
Асоціація адвокатів України щиро вітає з Днем Народження Олександру Сасіну-Павленко, члена Правління ААУ, керуючого партнера Pavlenko Legal Group.
Шановна Олександро, бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Тарас Безпалий виступить на Lviv Criminal Law Forum! 11.10.2018 Тарас Безпалий виступить на Lviv Criminal Law Forum!
Про скасування повідомлень про підозру на Lviv Criminal Law Forum розповість Тарас Безпалий, адвокат, радник ЮК "Правовий альянс"! Нагадуємо, захід відбудеться вже 19 жовтня у місті Лева!


Новости 41 — 60 з 2233
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ