Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Новини

Новини

Оплата членських внесків

RSS

Всі учасники  Форуму "Адвокатура. Формула успіху" отримають 3 місяці безкоштовного CRM-системою для юристів Jusnote! 21.08.2018 Всі учасники Форуму "Адвокатура. Формула успіху" отримають 3 місяці безкоштовного CRM-системою для юристів Jusnote!
Колеги, оголошуємо про розіграш! Він дозволить кожному учаснику форуму «Адвокатура. Формула успіху» дуже швидко покращити власну юридичну практику! Тепер всі юристи, які зареєструвалися на Осінній форум «Адвокатура. Формула успіху» отримають 3 місяці безкоштовного користування першою професійною CRM-системою для юристів Jusnote!   

Відбувся ІІ Турніру ААУ з пляжного волейболу між адвокатами! 20.08.2018 Відбувся ІІ Турніру ААУ з пляжного волейболу між адвокатами!
19 серпня 2018 року у Спортивно-розважальний комплекс «Х-Park» (парк «Дружби народів») відбувся ІІ Турніру ААУ з пляжного волейболу між адвокатами!   

У Херсоні відбувся V Регіонального форуму «Таврійські зорі» 20.08.2018 У Херсоні відбувся V Регіонального форуму «Таврійські зорі»
18 серпня 2018 року, мальовниче місто Херсон приймав учасників V Регіонального форуму ААУ «Таврійські зорі», який відбувся у готелі «FREGAT».  Організатором форуму виступила Голова Херсонського відділення ААУ - Інна Володимирівна Мокіна.  

Проект "Парламенти світу. Міжнародні установи" - осіння Європа (Страсбург, Женева, Берлін, Нюрнберг) 20.08.2018 Проект "Парламенти світу. Міжнародні установи" - осіння Європа (Страсбург, Женева, Берлін, Нюрнберг)
Шановні колеги! Комітет ААУ з питань верховенства права та захисту прав людини  та Академія "Грушевського, 5" запрошує Вас долучитися до проекту "Парламенти світу. Міжнародні установи" - стажування в Європейських інституціях. (Страсбург, Женева, Берлін, Нюрнберг) 14-21 жовтня.  

Вітаємо Віталія Наума з призначенням новим головою комітету з захисту професійний прав адвокатів Ради адвокатів Київської області 20.08.2018 Вітаємо Віталія Наума з призначенням новим головою комітету з захисту професійний прав адвокатів Ради адвокатів Київської області
Асоціація адвокатів України щиро вітає Віталія Наума, члена Правління ААУ, адвоката, голову АО в Адвокатське об'єднання "Національна колегія адвокатів" з призначенням новим головою комітету з захисту професійний прав адвокатів Ради адвокатів Київської області! Пане Віталію, бажаємо Вам не зупинятися на досягнутому ні в якому разі. Нехай мудрі рішення приходять відразу, а не з роками, хай друзі та колеги у всьому допоможуть і підтримають! А міцні нерви і сталевий характер будуть вірною підмогою для вдалого просування до поставленої мети!  

Відбувся круглий стіл на тему "Проблеми участі у судових справах. Практичні аспекти" 17.08.2018 Відбувся круглий стіл на тему "Проблеми участі у судових справах. Практичні аспекти"
15 серпня 2018 року відбувся круглий стіл на тему "Проблеми участі у судових справах. Практичні аспекти". Модератором заходу виступив Олексій Колток, Голова Комітету ААУ з господарського права та процесу, старший юрист Sayenko Kharenko.

Інноваційні юридичні технології VS традиційна юридична практика 16.08.2018 Інноваційні юридичні технології VS традиційна юридична практика
Поговоримо про те, які проблеми та технічні нововведення змінюють професію юриста; що готує юридичним фірмам і юристам технологічне майбутнє; чи можуть технології прогнозувати юридичні рішення точніше за юристів?

Американська торговельна палата в Україні - інформаційний партнер конкурсу "Адвокат року 2018" 14.08.2018 Американська торговельна палата в Україні - інформаційний партнер конкурсу "Адвокат року 2018"
Нам дуже приємно, що Американська торговельна палата стала інформаційним партнеров конкурсу "Адвокат року 2018". Це міжнародно орієнтована бізнес спільнота, найактивніша та найефективніша в Україні, яка представляє провідних керівників та експертів більше, ніж з 600 компаній членів. Це найбільші інвестори та міжнародні компанії, які працюють в Україні, роблячи значний внесок у формування українського бюджету та допомагають українцям реалізувати власний потенціал. 

Ольгу Поєдинок було обрано заступником голови Комітету вищої, фахової передвищої освіти та науки Громадської ради при  Міністерстві освіти і науки України 13.08.2018 Ольгу Поєдинок було обрано заступником голови Комітету вищої, фахової передвищої освіти та науки Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України
Нам дуже приємно, що  7 серпня 2018 року нашу колегу Ольгу Поєдинок, голову комітету  ААУ З ЮРИДИЧНОЇ ОСВІТНЬОЇ ПОЛІТИКИ було обрано заступником голови Комітету вищої, фахової передвищої освіти та науки Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України. Пані Ольго, прийміть наші щирі вітання  та нехай ця посада не зупинить в Вас в прагненні піднятися ще вище!  

Вітаємо Олексія Колтока з Днем народження! 10.08.2018 Вітаємо Олексія Колтока з Днем народження!
Асоціація адвокатів України вітає Олексія Колтока, Голову Комітету ААУ з господарсього права та процесу, з Днем народження!
Пане Олексію, бажаємо Вам неймовірної радості, приголомшливого успіху та благополуччя.  Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею.


Вітаємо нових членів ААУ! 09.08.2018 Вітаємо нових членів ААУ!
Асоціація адвокатів України щиро вітає нових членів ААУ! Рішенням Правління ААУ від 7 серпня 2018 року (дистанційним голосуванням) до лав ААУ прийнято 20 нових членів.
Щиро вітаємо адвокатів та бажаємо успіхів.

Де взяти ресурс для бізнесу і життя? 07.08.2018 Де взяти ресурс для бізнесу і життя?
Як бути в контакті з собою? Куди зникає ресурс і як його заповнювати? Де джерела ресурсу? На майстер-класі Алли Задніпровської, коуча перших осіб і команд, автора і ведучої International Integral Coaching School (IICS),СЕО компанії «Живе Діло» на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура формула успіху", ви знайдете відповіді на ці та багато інших питань, а також отримаєте потужний заряд енергії, драйву і натхнення.

Як давати інтерв'ю для ТВ. Практичні аспекти роботи зі ЗМІ від Олени Бабич та Олени Горячої! 06.08.2018 Як давати інтерв'ю для ТВ. Практичні аспекти роботи зі ЗМІ від Олени Бабич та Олени Горячої!
Практичні поради по роботі зі ЗМІ "Як давати інтерв'ю для ТВ" від Олени Бабич, адвоката керівника АБ Олени Бабич та Олени Горячої, журналіста, телеведучої, на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура.Формула успіху".

Термін подачі анкет на Конкурс "Адвокат року 2018" ПРОДОВЖЕНО! 06.08.2018 Термін подачі анкет на Конкурс "Адвокат року 2018" ПРОДОВЖЕНО!
Шановні колеги!
У зв'язку з літнім відпускним періодом та численними проханнями бажаючих взяти участь у Конкурсі ААУ "Адвокат Року 2018", ми продовжуємо термін подачі анкет до 5 вересня 2018 року!
Нагадуємо, церемонія нагородження переможців Конкурсу проходитиме в Hyatt Regency Hotel 5 жовтня 2018 року!

Асоціація адвокатів України звернулася до ГПУ, САП та НАБУ з приводу можливих порушень прав адвоката Анни Бабич 03.08.2018 Асоціація адвокатів України звернулася до ГПУ, САП та НАБУ з приводу можливих порушень прав адвоката Анни Бабич

Асоціація адвокатів України звернулася до Генеральної прокуратури України, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Національного антикорупційного бюро України з приводу можливих порушень прав адвоката Анни Бабич.
Підставою для звернень стала письмова заява до ААУ від Анни Бабич, в якій викладені обставини можливих порушень гарантій адвокатської діяльності з боку окремих працівників Національного антикорупційного бюро України під час здійснення досудового розслідування.

Тенденції та конкуренція в юридичному бізнесі! 03.08.2018 Тенденції та конкуренція в юридичному бізнесі!
Станіслав Скрипник, виконавчий партнер "Lavrynovych&Partners Law Firm", розповість про тенденції та конкуренцію на юридичному ринку та відповість на питання: "Чи буде змінюватись ринок в сторону збільшення" на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху".

Відбулась зустріч з суддею ЄСПЛ Ганною Юдківською! 03.08.2018 Відбулась зустріч з суддею ЄСПЛ Ганною Юдківською!
31 липня 2018 року у приміщенні Академії адвокатури України відбулася зустріч адвокатів із суддею Європейського суду з прав людини Ганною Юдківською. Зустріч проходила у форматі дискусії з актуальних практичних питань застосування Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та дотримання прав людини в Україні через призму рішень Європейського суду.

Діловий дрес-код та бізнес етикет від Юлії Юдіної! 02.08.2018 Діловий дрес-код та бізнес етикет від Юлії Юдіної!
Основні правила дрес-коду та умовності сучасного бізнес етикету! Бізнес дрес-коди, аксесуари, візитні картки, мобільні телефони та запізнення – все це та багато інших актуальних питань, з якими Ви стикаєтесь кожного дня, розповість експерт-консультант світського, ділового та протокольного етикету – Юлія Юдіна на Осінньому форумі ААУ «Адвокатура. Формула успіху».

Відбулась зустріч Жіночого клубу ААУ! 01.08.2018 Відбулась зустріч Жіночого клубу ААУ!
У вівторок, 31 липня, відбулася п'ята зустріч жіночого клубу ААУ з арт коучем Катериною Кузнєцовою. Учасниці змогли спробувати авторську методику отримання відповідей через малюнки.

Вітаємо Володимира Рудниченка з Днем народження! 01.08.2018 Вітаємо Володимира Рудниченка з Днем народження!
Пане Володимире, Асоціація адвокатів України щиро вітає Вас з Днем народження! Бажаємо міцного здоров'я, успіху, добробуту, добра, радості, любові, щастя, хорошого настрою, посмішок, яскравих вражень. Нехай тепло й затишок завжди панують у Вашому домі, хай сонячне світло зігріває в будь-яку погоду.


Новости 41 — 60 з 2153
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ