Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Новини

Новини

Оплата членських внесків

RSS

Ілля Новіков прийме участь у Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»! 25.06.2018 Ілля Новіков прийме участь у Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»!
Ілля Новіков, адвокат, партнер АО «Barristers», виступить на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» з темою: « Глава 30 КПК України: що пішло не так з судом присяжних. Перспективи змін до кращого». Запрошуємо до реєстрації: https://goo.gl/nT4Hd2

Вітаємо Володимира Павленко з Днем народження! 25.06.2018 Вітаємо Володимира Павленко з Днем народження!

Асоціація адвокатів України вітає Володимира Павленко, адвоката, Голову Комітету ААУ з банківського права, партнера МЮФ "INTEGRITES" з Днем народження!  Пане Володимире, прийміть наші найщиріші привітання міцного здоров'я, успіху, благополуччя, хорошого настрою та яскравих вражень!
Бажаємо побільше в житті позитиву, вірних рішень та правильних життєвих поворотів!

 Радник Адвокатського об'єднання "Клочков та партнери", екс-суддя Шевченківського районного суду м. Києва Людмила Козятник візьме участь у  Практикумі «Захист у корупційних злочинах» 23.06.2018 Радник Адвокатського об'єднання "Клочков та партнери", екс-суддя Шевченківського районного суду м. Києва Людмила Козятник візьме участь у Практикумі «Захист у корупційних злочинах»
Людмила Козятник, екс-суддя Шевченківського районного суду м.Києва, радник керуючого партнера АО "Клочков та партнери"візьме участь як доповідач на заході Комітету ААУ з кримінального права та процесу - Практикумі «Захист у корупційних злочинах», що відбудеться 26 червня 2018.
Реєстрація на захід за посиланням: https://goo.gl/eMYoro

Практикум «Захист у корупційних злочинах» 23.06.2018 Практикум «Захист у корупційних злочинах»
Комітет ААУ з кримінального права та процесу, в особі Анастасії Гурської, співголови Комітету, адвоката, партнера Адвокатського об’єднання «Клочков та партнери», запрошує на Практикум «Захист у корупційних злочинах».
Дата:26 червня 2018 року.
Час: IQ Business Center (Київ, вул. Болсуновська, 13-15).

Вітаємо нових членів ААУ! 22.06.2018 Вітаємо нових членів ААУ!
Рішення Правління ААУ від 21 червня 2018 року до лав Асоціації адвокатів України приєднались нові члени, з чим ми їх і вітаємо!

Відбулось засідання Правління ААУ! 22.06.2018 Відбулось засідання Правління ААУ!
21 червня 2018 року, у ресторані "Атмосфера", відбулось чергове засідання Правління ААУ! Обговорювались важливі стратегічні питання та концепцію проведення майбутніх заходів.

Віоллета Федчишина виступить на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»! 22.06.2018 Віоллета Федчишина виступить на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»!
Віоллета Федчишина, професор кафедри ОРД університету ДФС України, проректор ВША НААУ, Голова комітету експертного забезпечення адвокатської діяльності, виступить на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»! Вже 6 липня! Поспішіть зареєструватись: https://goo.gl/nT4Hd2

Вероніка Зарубицька виступить на Круглому столі ААУ "Незаконність арештів ПДВ-рахунків"! 21.06.2018 Вероніка Зарубицька виступить на Круглому столі ААУ "Незаконність арештів ПДВ-рахунків"!
Зарубицька Вероніка, юрист, адвокат, магистр права корпорація Амбер, виступить на Круглому столі ААУ "Незаконність арештів ПДВ-рахунків" з темою: "Практичні аспекти порушення закону при розгляді клопотаннь про застосування заходів забезпечення кримінального провадження на прикладі правового аналізу ухвали слідчого судді". Запрошуємо до реєстрації: https://goo.gl/or9HxW

Валерій Кушнір виступить на Круглому столі ААУ "Незаконність арештів ПДВ-рахунків"! 21.06.2018 Валерій Кушнір виступить на Круглому столі ААУ "Незаконність арештів ПДВ-рахунків"!
Валерій Кушнір, адвокат юридичної компанії "Мистецтво права", виступить на Круглому столі ААУ "Незаконність арештів ПДВ-рахунків", який відбудеться вже 25 червня 208 року! Поспішіть зареєтруватись: https://goo.gl/or9HxW

Аліса Панова виступить на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»! 20.06.2018 Аліса Панова виступить на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»!
На Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» виступить Аліса Панова, к.ю.н., асистент кафедри кримінального процесу та оперативно-розшукової діяльності НЮУ імені Ярослава Мудрого. Нагадуємо захід відбудеться вже 6 липня 2018 року. Запрошуємо до реєстрації: https://goo.gl/nT4Hd2

Модератор II сесії Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» - Юрій Жовтан! 20.06.2018 Модератор II сесії Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» - Юрій Жовтан!
Юрій Жовтан, партнер АО «Barristers», виступить модератором II сесії на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»! Запрошуємо до реєстрації: https://goo.gl/nT4Hd2


Надія Вороницька - Гайдак виступить на Круглому столі ААУ "Незаконність арештів ПДА-рахунків"! 20.06.2018 Надія Вороницька - Гайдак виступить на Круглому столі ААУ "Незаконність арештів ПДА-рахунків"!
На Круглому столі ААУ "Незаконність арештів ПДВ-рахунків" виступить Надія Вороницька - Гайдак, адвокат, керуючий партнер Femida Legal Association, головний редактор журналу FEMIDA.UA, з темою: "Реєструвати не можна зупиняти: блокування лімітів ПДВ, боротьба з економічною злочинністю чи тиск на бізнес". Реєстрація: https://goo.gl/or9HxW

Знайомтеся з модератором першої сесії  Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»! 19.06.2018 Знайомтеся з модератором першої сесії Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»!

Тарас Пошиванюк, партнер EQUITY, виступить модератором першої сесії Літнього форумy ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк», який відбудеться 6 липня 2018 року!
Поспіши зареєструватись: https://goo.gl/nT4Hd2

Суддя Великої Палати Верховного Суду виступить на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»! 19.06.2018 Суддя Великої Палати Верховного Суду виступить на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»!
Олександра Яновська, д.ю.н., професор, суддя Великої Палати Верховного Суду, виступить на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» з темою: «Оскарження «неоскарженого». Останні тенденції щодо оскарження ухвал, які не передбачені ст. 309 КПК». Не пропустіть: https://goo.gl/nT4Hd2

Суддя Апеляційного суду м. Києва візьме участь у Практикумі «Захист у корупційних злочинах»! 19.06.2018 Суддя Апеляційного суду м. Києва візьме участь у Практикумі «Захист у корупційних злочинах»!
Віра Ковальська, суддя Апеляційного суду м. Києва візьме участь у Практикумі «Захист у корупційних злочинах», який відбудеться 26 червня 2018 року!
Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/eMYoro

 Микола Погорецький прийме участь у Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»! 19.06.2018 Микола Погорецький прийме участь у Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»!
Микола Погорецький, д.ю.н., професор, адвокат, Заслужений діяч науки і техніки України, Завідувач кафедри правосуддя Київського національного університету імені Тараса Шевченка, виступить на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»!
Запрошуємо до реєстрації: https://goo.gl/nT4Hd2

Анна Зайцева виступить на Круглому столі ААУ "Незаконність арештів ПДВ-рахунків"! 19.06.2018 Анна Зайцева виступить на Круглому столі ААУ "Незаконність арештів ПДВ-рахунків"!

Анна Зайцева, адвокат юридичної компанїі "Мистецтво права", виступить на Круглому столі ААУ "Незаконність арештів ПДВ-рахунків", який відбудеться 26 червня 2018 року!
Реєстація за посиланням: https://goo.gl/or9HxW

Вітаємо Олександра Дзюбенка з Днем народження! 19.06.2018 Вітаємо Олександра Дзюбенка з Днем народження!
Асоціація адвокатів Україна вітає Олександра Дзюбенка, адвокта, Голову Полтавського відділення ААУ, з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, професійних успіхів та втілення в життя найсміливіших проектів та задумів! Нехай у Вашому житті завжди сяє сонце радості та щастя!

Практикум «Кримінальна відповідальність за порушення у сфері інтелектуальної власності» 18.06.2018 Практикум «Кримінальна відповідальність за порушення у сфері інтелектуальної власності»
Асоціація адвокатів України запрошує взяти участь у практикумі «Кримінальна відповідальність за порушення у сфері інтелектуальної власності»
Дата: 22 червня 2018 року 
Час: 10:00
Місце: IQ Business Center (Київ, вул. Болсуновська, 13-15)
Благодійний внесок за участь: 500 грн.

Запрошуємо на Профорієнтаційну зустріч «Міжнародне право як кар'єра: знайди свій шлях! 18.06.2018 Запрошуємо на Профорієнтаційну зустріч «Міжнародне право як кар'єра: знайди свій шлях!
Запрошуємо на Профорієнтаційну зустріч «Міжнародне право як кар'єра: знайди свій шлях, яка відбудеться 22 червня 2018 року. Зустріч передбачає можливість безпосереднього спілкування з юристами-міжнародниками, які вже досягли успіху в тих сферах, де на юристів-міжнародників існує величезний попит.


Новости 41 — 60 з 2086
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ