Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Новини

Новини

Оплата членських внесків

RSS

Вітаємо Зою Ярош з Днем народження! 09.12.2018 Вітаємо Зою Ярош з Днем народження!
Асоціація адвокатів України щиро вітає Зою Ярош, президента ААУ, з Днем народження! Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

 ВІктор Мороз виступить на 8th Kyiv Criminal Law Forum! 06.12.2018 ВІктор Мороз виступить на 8th Kyiv Criminal Law Forum!
Про оскарження повідомлення про підозру, а саме про курйози кримінального процесу розповість Віктор Мороз, адвокат, керуючий партнер АО "Suprema Lex", на 8th Kyiv Criminal Law Forum!

Звернення ААУ до Верховної Ради України! 06.12.2018 Звернення ААУ до Верховної Ради України!
ВГО "Асоціація адвокатів України" звернулась до Голови Верховної Ради Парубія А.В., та Голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя Князевича Р.П. із заявою про підтримку рішення Комітету з питань правової політики та правосуддя Верховної Ради України рекомендувати Верховній Раді України прийняти за основу за наслідками розгляду в першому читанні проекту Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" (нова редакція - реєстр. № 9055 від 06.09.2018), поданого Президентом України та визначеного як невідкладний.

Андрій Тригуб виступить на 8th Kyiv Criminal Law Forum! 05.12.2018 Андрій Тригуб виступить на 8th Kyiv Criminal Law Forum!
Про проблеми дотримання територіально підсудності на 8th Kyiv Criminal Law Forum розповість Андрій Тригуб, к.ю.н., асоційований партнер АО "Скляренко, Сидоренко та Партнери". Нагадуємо, захід акредитовано, всі учасники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації (7 балів).

Михайло Подоляк виступить на 8th Kyiv Criminal Law Forum! 05.12.2018 Михайло Подоляк виступить на 8th Kyiv Criminal Law Forum!
Михайло Подоляк, прокурор Генеральної прокуратури України, виступить на 8th Kyiv Criminal Law Forum з темо: "Угоди про визнання винуватості у корупційних злочинах: проблеми та шляхи вирішення".

Ярослав Лисенко виступить на 8th Kyiv Criminal Law! 05.12.2018 Ярослав Лисенко виступить на 8th Kyiv Criminal Law!
Ярослав Лисенко, адвокат, голова Комітету ААУ з митного права, керуючий партнер АО "Адвокатська сім'я Лисенко", розповість про недопустимість відеодоказів в кримінальному процесі на 8th Kyiv Criminal Law.

Володимир Кривенко візьме участь у 8th Kyiv Criminal Law Forum! 05.12.2018 Володимир Кривенко візьме участь у 8th Kyiv Criminal Law Forum!
Заступник керівника Спеціалізовної антикорупційної прокуратури - Володимир Кривенко візьме участь у дискусії "Public interview - Актуальні проблеми КПК. Ідеї розвитку" на 8th Kyiv Criminal Law Forum!

8th Kyiv Criminal Law АКРЕДИТОВАНО! 05.12.2018 8th Kyiv Criminal Law АКРЕДИТОВАНО!
8th Kyiv Criminal Law АКРЕДИТОВАНО! Рішенням Експертної ради НААУ №168 від 03.12.2018. Учасники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації (7 балів).


Вікторія Сопільняк призначена заступником Голови Комітету ААУ з інтелектуальної власності! 04.12.2018 Вікторія Сопільняк призначена заступником Голови Комітету ААУ з інтелектуальної власності!
Рішенням Правління ААУ від 29 листопада 2018 року Вікторію Сопільняк, партнер ПЮА "Дубинський і Ошарова", призначено на посаду заступника Голови Комітету ААУ з інтелектуальної власності!

Марія Ортинська призначена Головою Комітету ААУ з інтелектуальної власності! 04.12.2018 Марія Ортинська призначена Головою Комітету ААУ з інтелектуальної власності!
Рішенням Правління ААУ від 29 листопада 2018 року Марію Ортинську, адвоката, керуючого партнера IPStyle, призначено на посаду Голови Комітету ААУ з інтелектуальної власності!

Андрій Сегал призначений Головою Комітету ААУ з валютного регулювання та інвестування! 04.12.2018 Андрій Сегал призначений Головою Комітету ААУ з валютного регулювання та інвестування!
Рішенням Правління ААУ від 29 листопада 2018 року Андрія Сегал, директор ЮК "AMBER" призначений Головою Комітету ААУ з валютного регулювання та інвестування!

Діана Коломійцева призначена Головою Комітету ААУ з аграрного права! 04.12.2018 Діана Коломійцева призначена Головою Комітету ААУ з аграрного права!
Рішенням Правління ААУ від 29 листопада 2018 року Діану Коломійцеву, к.ю.н., керуючого партнера ЮК "Bossom Group", призначено на посаду Голови Комітету ААУ з аграрного права.

Ольга Поєдинок призначена Головою Комітету ААУ з юридичної освітньої політики! 04.12.2018 Ольга Поєдинок призначена Головою Комітету ААУ з юридичної освітньої політики!
Рішенням Правління ААУ від 29 листопада 2018 року Ольгу Поєдинок, адвокат, к.ю.н., призначено Головою Комітету ААУ з юридичної освітньої політики!

Олена Перцова призначена Головою Комітету ААУ з корпоративного права! 04.12.2018 Олена Перцова призначена Головою Комітету ААУ з корпоративного права!
Рішенням Правління ААУ від 29 листопада 2018 року Олену Перцову, адвоката, радника AEQUO призначено Головою Комітету ААУ з корпоративного права!

Ярослав Лисенко призначений Головою Комітету ААУ з митного права! 04.12.2018 Ярослав Лисенко призначений Головою Комітету ААУ з митного права!
Рішенням Правління ААУ від 29 листопада 2018 року Ярослава Лисенко, керуючого партнера АО «Адвокатська сім'я Лисенко", призначено на посаду Голови Комітету ААУ з митного права.

Олег Вдовичен призначений Головою Комітету ААУ з питань бізнесу, активів та прав інвесторів! 04.12.2018 Олег Вдовичен призначений Головою Комітету ААУ з питань бізнесу, активів та прав інвесторів!
Рішенням Правління ААУ від 29 листопада 2018 року Олега Вдовичена, керуючого партнера АО «Вдовичен та партнери», члена Правління ААУ , призначено на посаду Голови Комітету ААУ з питань бізнесу, активів та прав інвесторів!

Володимира Клочкова призначено Головою Комітету ААУ з захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності! 04.12.2018 Володимира Клочкова призначено Головою Комітету ААУ з захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності!
Рішенням Правління ААУ від 29 листопада 2018 року Володимира Клочкова, керуючого партнера АО "Клочков та партнери", члена Правління ААУ, призначено Головою Комітету ААУ з захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності!

Радмилу Гревцову призначено Головою Комітету ААУ з права охорони здоров'я! 04.12.2018 Радмилу Гревцову призначено Головою Комітету ААУ з права охорони здоров'я!
Рішенням Правління ААУ від 29 листопада 2018 року Радмилу Гревцову, адвоката, керуючого партнера Консалтингової компанії «Юркрафт Медицина» , призначено на посаду Голови Комітету ААУ з права охорони здоров’я.

Олега Маліневського  призначено головою Комітету ААУ з судової практики! 04.12.2018 Олега Маліневського призначено головою Комітету ААУ з судової практики!
Рішенням Правління ААУ від 29 листопада 2018 року Олега Маліневсього, адвоката, партнераEQUITY, призначено на посаду Голови Комітету ААУ з судової практики.

Катерину Власюк призначено Головою Комітету ААУ з сімейного права 04.12.2018 Катерину Власюк призначено Головою Комітету ААУ з сімейного права
Рішенням Правління ААУ від 29 листопада 2018 року Катерину Власюк, адвоката, керуючого партнера ЮК «AVG», призначено на посаду Голови Комітету ААУ з сімейного права.


Новости 61 — 80 з 2346
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ