Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Новини

Новини

Оплата членських внесків

RSS

Відбувся VII Всеукраїнський форум ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 17.06.2018 Відбувся VII Всеукраїнський форум ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!
15 червня 2018 року відбувся VII Всеукраїнський форум ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань, який був присвячений для обговорення таких важливих галузей, як захист бізнесу, міжнародний арбітраж, міжнародне право, виконавче провадження, фінансово-банківські питання, тощо.

Володимир Кривенко візьме участь як доповідач на заході Комітету ААУ з кримінального права та процесу 17.06.2018 Володимир Кривенко візьме участь як доповідач на заході Комітету ААУ з кримінального права та процесу
Заступник керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Володимир Кривенко візьме участь як доповідач на заході Комітету ААУ з кримінального права та процесу - Практикумі «Захист у корупційних злочинах», що відбудеться 26 червня 2018.

EQUITY виступить експертним партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»! 14.06.2018 EQUITY виступить експертним партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»!
EQUITY виступить експертним партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк», який відбудеться 6 липня 2018 року у місті Одесса. Запрошуємо до реєстрації:https://goo.gl/nT4Hd2

13.06.2018 Літня школа з права охорони здоров’я!
Бажаєте отримати нові знання з актуальних питань медичного і фармацевтичного права, біоетики та права охорони громадського здоров’я? Тоді 11-13 липня 2018 року чекаємо вас на Літній школі з права охорони здоров’я, яка відбудеться на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Зустрічайте спікерів III сесії VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 13.06.2018 Зустрічайте спікерів III сесії VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!

Шановні колеги!
Раді представити Вам спікерів III сесії VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань, який відбудеться вже цієї п'ятниці, 15 червня. Дана сесія присвячена темі: "Ліквідаці: інструмент захисту. Практичні кейси". Долучайтесь: https://bit.ly/2GxsHP5

Олександр Черних виступить на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 12.06.2018 Олександр Черних виступить на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!
Адвокат, Олександр Черних виступить на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань і розповість про спори з банками у стадії ліквідації.
Запрошуємо до реєстрації: https://bit.ly/2GxsHP5

Увага! Захід акредитовано! 12.06.2018 Увага! Захід акредитовано!
Шановні колеги! З радістю повідомляємо, що VII Всеукраїнський форум ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань акредитовано! Рішення № 80 від 12 червня 2018 року! Усі учасники форуму отримають сертифікати підвищення кваліфікації (7 балів). Запрошуємо до реєстрації: https://bit.ly/2GxsHP5

Зустрічайте! Новий випуск видання ААУ «Бюлетень»! 12.06.2018 Зустрічайте! Новий випуск видання ААУ «Бюлетень»!
Новини, події, майбутні заходи ААУ, статті адвокатів – все це та багато цікавого зустрічайте у оновленому офіційному виданні ААУ «Бюлетень» №3(32)! В проекті «Обличчя адвокатури» взяв участь Олександр Лещенко, керуючий партнер ЮФ «Лещенко, Дорошенко і партнери». Нагадуємо, що всі учасники VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансового-банківських питань отримають екземпляр журналу!

Вітаємо Олега Вдовичена, Члена Правління ААУ, з Днем народження! 12.06.2018 Вітаємо Олега Вдовичена, Члена Правління ААУ, з Днем народження!
Пане Олеже, Асоціація адвокатів України щиро вітає Вас з Днем народження! Хочемо побажати Вам, щоб удача стала Вашим вірним супутником, щоб кожна хвилина життя було прекрасна, щоб всі бажання скоріше втілювалися, а мрії обов’язково здійснювалися. Ми бажаємо в долі попутного вітру, гарної погоди та сонячних днів. Нехай навколо Вас завжди будуть улюблені люди, нехай в душі буде спокій, а на серці — щастя!

Зустрічайте першого спікера Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»! 11.06.2018 Зустрічайте першого спікера Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»!
Денис Пономаренко, Голова Одеського відділення ААУ, партнер АО «Barristers», прийме участь у Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» і розповість про новели КПК та тактика захисту на стадії досудового розслідування в кримінальному провадженні.
Запрошуймо до реєстрації: https://goo.gl/nT4Hd2

Спеціальна вартість участі у Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк"!" 11.06.2018 Спеціальна вартість участі у Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк"!"
Шановні колеги! Встигніть зареєструватись за спеціальною вартістю! Нагадуємо, що до 15 червня 2018 року (включно) діє спеціальна вартість участі у Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк"! Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/nT4Hd2

Генеральний партнер Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» - АО «Barrister»! 11.06.2018 Генеральний партнер Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» - АО «Barrister»!

АО «Barristers» виступить генеральним партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»! Нагадуємо захід відбудеться 6 липня у місті Одеса.
Запрошуємо долучатись: https://goo.gl/nT4Hd2

11.06.2018 Представники Асоціації адвокатів України взяли участь в обговоренні проекту Типового навчального плану підготовки правника в Україні!
07 червня 2018 року представники ААУ, зокрема Олена Костюченко, член Правління ААУ, Голова Науково- експертної ради ААУ та Ольга Поєдинок, керівник Комітет з юридичної освітньої політики Асоціації адвокатів України взяли участь в обговоренні проекту Типового навчального плану підготовки правника в Україні. Повну версію можна знайти за цим посиланням: https://newjustice.org.ua/mate…/model-law-school-curriculum/

З Днем народження, пане Володимире! 10.06.2018 З Днем народження, пане Володимире!
Асоціація адвокатів України щиро вітає Володимира Клочкова, Члена Правління ААУ, керуючого партнера АО "Клочков та партнери" з Днем народження! Прийміть мої найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

Відбувся Всеукраїнський турнір ААУ з швидких шахів “АДВОКАТСЬКА ТУРА”! 09.06.2018 Відбувся Всеукраїнський турнір ААУ з швидких шахів “АДВОКАТСЬКА ТУРА”!
9 червня 2018 року в Національному університеті "Одеська юридична академія" відбувся Всеукраїнський турнір ААУ серед адвокатів зі швидких шахів "Адвокатська тура", організований Одеським обласним відділенням ААУ спільно з Радою адвокатів Одеської області .

 Арсен Мілютін виступить на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 08.06.2018 Арсен Мілютін виступить на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!
Директор департаменту реструктуризації та стягнення заборгованості Державного ощадного банку України – Арсен Мілютін прийме участь VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань і розповість про фінансову реструктуризацію за участі державного банку вже 15 червня 2018 року!
Запрошуємо до реєстрації: https://bit.ly/2GxsHP5

У VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань прийме участь Віктор Григорчук! 08.06.2018 У VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань прийме участь Віктор Григорчук!
Начальник управління претензійно-позовної роботи Юридичного департаменту Національного банку України - Віктор Григорчук виступить на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань 15 червня 2018 року з темою: «Судові спори, предметом яких є оскарження рішень регулятора про виведення банків з ринку».
Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2GxsHP5

Зустрічайте спікерів II сесії VII Всеукраїнського форуму ААУ З публічного права та фінансово-банківських питань! 08.06.2018 Зустрічайте спікерів II сесії VII Всеукраїнського форуму ААУ З публічного права та фінансово-банківських питань!

Актуальні питання публічного права Ви зможе почути від спікерів II сесії на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань, вже 15 червня 2018 року!

Не пропустіть: https://bit.ly/2GxsHP5

Олександр Удовиченко виступить на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 08.06.2018 Олександр Удовиченко виступить на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!
Олександр Удовиченко, адвокат, к.ю.н., радник, керівник напрямку банкрутства й фінансової реструктуризації ADER HABER виступить з темою «Оскарження результатів торгів. Як захистити власність клієнта» вже 15 червня на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!
Встигни зареєструватись: https://bit.ly/2GxsHP5

Вітаємо Олену Перцову з Днем народження! 08.06.2018 Вітаємо Олену Перцову з Днем народження!

Асоціація адвокатів України від всього серця вітає Олену Перцову, Голову Комітету ААУ з корпоративного права, з Днем народження! Олена, прийміть наші найщиріші побажання непохитного здоров'я, великого щастя та невичерпної енергії для здійснення всіх мрій та бажань.Нехай у Вашому житті завжди будуть квіти і сюрпризи, посмішки і хороші події, щастя і радість, удача і везіння!Новости 61 — 80 з 2086
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ