Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Новини

Новини

Оплата членських внесків

RSS

Олексій Колток призначений на посаду Голови Комітету ААУ з господарського права та процесу! 04.12.2018 Олексій Колток призначений на посаду Голови Комітету ААУ з господарського права та процесу!
Рішенням Правління ААУ від 29 листопада 2018 року Олексія Колтка, адвоката, старшого юриста Sayenko Kharenko, призначено на посаду Голови Комітету ААУ з господарського права та процесу.

Олену Бабич призначено Головою Комітету ААУ з медичного права! 04.12.2018 Олену Бабич призначено Головою Комітету ААУ з медичного права!
Рішенням Правління ААУ від 29 листопада 2018 року Олену Бабич, адвоката, керівника Адвокатського бюро Олени Бабич, призначено на посаду Голови Комітету ААУ з медичного права.

Зустрічайте! Новий випуск видання ААУ «Бюлетень»! 04.12.2018 Зустрічайте! Новий випуск видання ААУ «Бюлетень»!
Раді представити Вам новий випуск офіційного видання ААУ "Бюлетень" №37. Даний випуск присвячений темі кримінального права та процесу. В проекті "Обличчя адвокатури" взяла участь Катерина Нікітюк , адвокат, правозахисник.
Нагадуємо, що всі учасники  8th Kyiv Criminal Law отримають екземпляр журналу.

Тетяна Кузьмич виступить на 8th Kyiv Criminal Law! 04.12.2018 Тетяна Кузьмич виступить на 8th Kyiv Criminal Law!
Тетяна Кузьмич, заступник начальника Управління, начальник відділу по боротьбі з торгівлею людьми УПЗПТЛ ГУНП в Одеській області, підполковник поліції, виступить на 8th Kyiv Criminal Law і розповість про особливості використання поліграфа в кримінальному процесі.

Вітаємо нових членів ААУ! 03.12.2018 Вітаємо нових членів ААУ!
Рішення Правління Асоціації адвокатів України від 29 листопада 2018 року до лав ААУ та КМА ААУ приєднались нові члени.
Бажаємо успіхів та запрошуємо до активної участі у роботі ААУ!

Відбулось засідання Правління ААУ! 30.11.2018 Відбулось засідання Правління ААУ!
29 листопада 2018 року в IQ Business Center відбулося чергове засідання Правління ААУ! Членами Правління були обговорені важливі стратегічні питання та підведено підсумки роботи за поточний рік!

Євген Ріяко виступить на 8th Kyiv Criminal Law Forum! 30.11.2018 Євген Ріяко виступить на 8th Kyiv Criminal Law Forum!
Євген Ріяко, адвокат, керуючий партнер "Riyako&Partners", розповість про розумні строки під час досудового розслідування, а саме про інструменти впливу на 8th Kyiv Criminal Law Forum.

Олександр Лисак виступить на 8th Kyiv Criminal Law Forum! 30.11.2018 Олександр Лисак виступить на 8th Kyiv Criminal Law Forum!
Олександр Лисак, адвокат, партнер EQUITY, візьме участь у дискусії I сесії "Public interview: актуальні проблеми КПК. Ідеї розвитку" на 8th Kyiv Criminal Law Forum! Нагадуємо, що захід відбудеться вже 7 грудня 2018 року!

До  8th Kyiv Criminal Law Forum залишилось 8 днів! 29.11.2018 До 8th Kyiv Criminal Law Forum залишилось 8 днів!
Увага! До наймасштабнішої події в кримінальному праві та процесі 8th Kyiv Criminal Law Forum залишилось 8 днів! Нагаудємо, що захід відбудеться вже 7 грудня. Поспішай зареєтруватись!

Анжела Стрижевська прийме участь у  8th Kyiv Criminal Law Forum! 29.11.2018 Анжела Стрижевська прийме участь у 8th Kyiv Criminal Law Forum!
В Public Interwiev:актуальні проблем КПК та ідеї розвитку на 8th Kyiv Criminal Law Forum візьме участь заступник Генерального прокурора - Анжела Стрижевська! 

Регіна Гусейнова прийме участь у 8th Kyiv Criminal Law Forum! 28.11.2018 Регіна Гусейнова прийме участь у 8th Kyiv Criminal Law Forum!
Регіна Гусейнова, адвокат, член Ради адвокатів Київської області, розповість про недостовірні відомості в електронній декларації та недостовірне збагачення на 8th Kyiv Criminal Law Forum!

Відкрита акредитація ЗМІ на 8th Kyiv Criminal Law Forum! 27.11.2018 Відкрита акредитація ЗМІ на 8th Kyiv Criminal Law Forum!
Шановні інформаційні партнери, раді повідомити Вам про відкриття акредитація ЗМІ на 8th Kyiv Criminal Law Forum! Нагадуємо, що захід відбудеться вже 7 грудня 2018 року!

Філіп Пронін виступить на 8th Kyiv Criminal Law Forum! 27.11.2018 Філіп Пронін виступить на 8th Kyiv Criminal Law Forum!
Про розшук майна корупціонерів розповість Філіп Пронін, начальник Управління виявлення та розшуку активів АРМА, на 8th Kyiv Criminal Law Forum! Нагадуємо, що захід відбудеться вже 7 грудня 2018 року.

Відбулась X Школа кар'єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ! 27.11.2018 Відбулась X Школа кар'єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ!
24 листопада 2018 року відбулась X ювілейна школа кар'єрного росту клубу майбутніх адвокатів Клубу майбутніх адвокатів  Асоціації адвокатів України

Михайло Келемен виступить на 8th Kyiv Criminal Law Forum! 27.11.2018 Михайло Келемен виступить на 8th Kyiv Criminal Law Forum!
Михайло Келемен, адвокат АО "Національна колегія адвокатів", виступить на 8th Kyiv Criminal Law Forum та розповість про основні помилки адвокатів при розгляді клопотання про обрання запобіжного заходу. Вже 7 грудня, не пропустіть!

Андрій Мазалов виступить на 8th Kyiv Criminal Law Forum.! 26.11.2018 Андрій Мазалов виступить на 8th Kyiv Criminal Law Forum.!
Про порядок обрання запобіжного заходу розповість Андрій Мазалов, адвокат, асоційований партнер та керівник кримінальної практики АО "Шевердін та партнери", на 8th Kyiv Criminal Law Forum! Нагадуємо, що захід відбудеться вже 7 грудня 2018 року!

Ольга Дмитрієва візьме участь у Круглому столі ААУ "Банківська система: готовність до запровадження плану BEPS та нового валютного законодавства"! 26.11.2018 Ольга Дмитрієва візьме участь у Круглому столі ААУ "Банківська система: готовність до запровадження плану BEPS та нового валютного законодавства"!
Ольга Дмитрієва,  голова Наглядової ради ААУ, керуючий партнер ЮК "Дмитрієва та партнери", візьме участь у круглому столі "Банківська система: готовність до запровадження плану BEPS та нового валютного законодавства".

Підписано меморандум про співпрацю з Радою суддів України. 26.11.2018 Підписано меморандум про співпрацю з Радою суддів України.
23 листопада 2018 року Асоціація адвокатів України підписала Меморандум про співпрацю з Радою суддів України. Метою Меморандуму є консолідація зусиль сторін, які спрямовані на співпрацю у сфері забезпечення незалежності суддів і судів та впровадження передового досвіду організаційного забезпечення діяльності судів.

Артем Шевчишен візьме участь у  8th Kyiv Criminal Law Forum! 26.11.2018 Артем Шевчишен візьме участь у 8th Kyiv Criminal Law Forum!
Артем Шевчишен, заступник начальника управління розслідування кримінальних проваджень у сфері службової діяльності ГСУ МВС України, розповість про особливості здійснення досудового розслідування у корупційних провадженнях на 8th Kyiv Criminal Law Forum.

Наталія Дмитрук виступить на 8th Kyiv Criminal Law Forum! 23.11.2018 Наталія Дмитрук виступить на 8th Kyiv Criminal Law Forum!
Наталія Дмитрук, суддя Голосіївського районного суду міста Києва, виступить на 8th Kyiv Criminal Law Forum та розповість про заочний судовий розгляд кримінальних проваджень. Нагадуємо, що до 25 листопада можна зареєструатись на форум за вартістю 1000 грн.


Новости 81 — 100 з 2346
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ