Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Новини

Новини

Оплата членських внесків

RSS

Тарас Пошиванюк виступить модератором I сесії Lviv Criminal Law Forum! 26.09.2018 Тарас Пошиванюк виступить модератором I сесії Lviv Criminal Law Forum!
Модератором I сесії "Public Discussion: сучасний стан та актуальні проблеми кримнального права та процесу" на Lviv Criminal Law Forum виступить Тарас Пошиванюк, адвокат, партнер EQUITY.

EQUITY виступить експертним партнером Lviv Criminal Law Forum! 25.09.2018 EQUITY виступить експертним партнером Lviv Criminal Law Forum!
Експертним партнером Львівського форуму ААУ з кримнального права та процесу "Lviv Criminal Law Forum" виступить провідна юридична компанія EQUITY!

Public interview: міжнародний досвід на Lviv Criminal Law Forum! 25.09.2018 Public interview: міжнародний досвід на Lviv Criminal Law Forum!
На Lviv Criminal Law Forum відбудеться public interview: міжнародний досвід за участі іноземного спікера - Саверіо Лембо, партнера Bär & Karrer, та Катерини Гупало, члена Правління ААУ, партнера Arzinger. Темою сесїї буде: "Укладання угод із слідством, а також відповідальність юридичних осіб. Як це працює? Порівняльний аналіз Україна/Швейцарія".

ЮФ "Arzinger" - генеральний партнер Lviv Criminal Law Forum AАУ! 24.09.2018 ЮФ "Arzinger" - генеральний партнер Lviv Criminal Law Forum AАУ!
Генеральним партнером Lviv Criminal Law Forum виступить незалежна юридична компанія Arzinger. Захід відбудеться 19 жовтня 2018 року у Premier Hotel Dnister м. Львів.

Вітаємо Анну Аксьонову з Днем народження! 22.09.2018 Вітаємо Анну Аксьонову з Днем народження!
Асоціація адвокатів України щиро вітає Анну Аксьонову, виконавчого директора ААУ, з Днем Народження! Анна, у радісний і світлий день Вашого народження хочемо побажати щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Щастя і радощів у домівку, здоров'я і благополуччя родині, натхнення і творчості. Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце!

Зустрічайте програму Lviv Criminal Law Forum ААУ! 21.09.2018 Зустрічайте програму Lviv Criminal Law Forum ААУ!
Public Interview за участі суддів, представників правоохоронних органів та адвокатів, обговорення актуальних проблем КПК та Legal Practice - це все чекає на тебе на Lviv Criminal Law Forum! Переглядай програму, ознайомлюйся з темами та спікерами і поспішай зареєструватись!

Відбувся Осінній форум ААУ «Адвокатура. Формула успіху»! 21.09.2018 Відбувся Осінній форум ААУ «Адвокатура. Формула успіху»!
20 вересня 2018 року у конференц-холі «ДЕПО» відбувся довгоочікуваний Осінній форум ААУ «Адвокатура. Формула успіху».

Дмитро Моргун - модератор II сесії Осіннього форуму ААУ "Адвокатура. Формула успіху"! 19.09.2018 Дмитро Моргун - модератор II сесії Осіннього форуму ААУ "Адвокатура. Формула успіху"!
Модератор II сесії "Маркетинг для індивідуально практикуючого адвоката" Осіннього форуму ААУ "Адвокатура. Формула успіху" - Дмитро Моргун, адвокат АО "ANTEVERIS".Нагадуємо, що захід акредитовано, учасники отримають сертифікати підвищення кваліфікації.

Увага! Осінній форум ААУ "Адвокатура. Формула успіху" АКРЕДИТОВАНО! 19.09.2018 Увага! Осінній форум ААУ "Адвокатура. Формула успіху" АКРЕДИТОВАНО!
Рішенням Експертної ради НААУ №117 від 12.09.2018 Осінній форум ААУ "Адвокатура. Формула успіху" АКРЕДИТОВАНО! Всі учасники форуму отримають сертифікати про підвищення кваліфікації (7 балів). Нагадуємо, захід відбудеться в цей четвер, 20 вересня!

Богдан Яськів прийме участь у Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху"! 19.09.2018 Богдан Яськів прийме участь у Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху"!
Богдан Яськів, адвокат, керуючий партнер ЮФ "ТОТУМ", прийме участь у Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху" і розповість про професійний імідж адвоката та рівень довіри. Нагадуємо, що захід акредитовано, учасники отримають сертифікати підвищення кваліфікації.

Вітаємо Маліневського Олега, адвоката, голову Судового комітету ААУ та генерального партнера ААУ  з Днем народження! 18.09.2018 Вітаємо Маліневського Олега, адвоката, голову Судового комітету ААУ та генерального партнера ААУ з Днем народження!
Асоціація адвокатів України щиро вітає адвоката, голову Судового комітету ААУ та генерального партнера ААУ Маліневського Олега з Днем народження!
Хочемо привітати Вас і від душі побажати фінансового достатку, стабільності в справах і досягнення всіх намічених цілей. Нехай робота приносить радість, нехай збудуться найпотаємніші мрії, в родині панує гармонія і взаєморозуміння, а друзі завжди будуть з Вами!

Про self-брендінг на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху" розповість Анастасія Глущенко! 18.09.2018 Про self-брендінг на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху" розповість Анастасія Глущенко!
Анастасія Глущенко, директор по маркетингу ADER HABER, розповість про self-брендінг на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху" вже в цей четвер, 20 вересня. Нагадуємо, захід акредитовано, учасники отримають сертифікати підвищення кваліфікації.

Євген Гілін виступить на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху"! 18.09.2018 Євген Гілін виступить на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху"!
Євген Гілін, адвокат, медіатор, старший партнер АО "Жованник і партнери", виступить на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху" з темою: "Тенденції об'єднання (злиття) юридичної компанії".Нагадуємо, що форум акредитовано, учасники отримають сертифікати підвищення кваліфікації.

Катерина Власюк: "Книга, як маркетинговий інструмент просуваня бренду"! 17.09.2018 Катерина Власюк: "Книга, як маркетинговий інструмент просуваня бренду"!
Катерина Власюк, член Правління ААУ, голова Жіночого клубу ААУ, керуючий партнер AVG, виступить на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху" і розповість про книгу, як інструмент просування бренду. Нагадуємо, захід акредитовано, учасники отримають сертифікати підвищення кваліфікації.

"Особливості роботи адвоката з VIP-клієнтами" від Катерини Нікітюк! 17.09.2018 "Особливості роботи адвоката з VIP-клієнтами" від Катерини Нікітюк!
Катерина Нікітюк, адвокат, виступить на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху" та розповість про особливості роботи адвоката з VIP-клієнтами. Нагадуємо, що захід акредитовано, всі учасники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

Василь Крат виступить на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху"! 17.09.2018 Василь Крат виступить на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху"!
Василь Крат, к.ю.н., доцент, Суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного суду, розповість про недійсність договору про встановлення гонорару успіху адвоката на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху". Нагадуємо, захід відбудеться вже 20 вересня 2018 року, у конференц-холі "ДЕПО"!

Звернення ААУ до Верховного Суду 14.09.2018 Звернення ААУ до Верховного Суду
Всеукраїнська громадська організація «Асоціація Адвокатів України» звернулася з листом до Верховного Суду стосовно врегулювання проблем застосування положень процесуального законодавства України, яким регламентовано питання представництва у судових справах.

"Адвокатська монополія на прикладі госпордарського процесу" від Сергія Тюріна на Осінньому форумі ААУ! 14.09.2018 "Адвокатська монополія на прикладі госпордарського процесу" від Сергія Тюріна на Осінньому форумі ААУ!
Сергій Тюрін, адвокат, партнер та CEO АО "С.Т. Партнерс", розповість про адвокатську монополію: очікування та реалії на прикладі господарського процесу на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху". Нагадуємо, захід відбудеться вже 20 вересня у конференц холі "ДЕПО"!

Олег Добровольський - модератор 1 сесії податкового форуму Tax&Business Talks 13.09.2018 Олег Добровольський - модератор 1 сесії податкового форуму Tax&Business Talks
Олег Добровольський, партнер юридичного об’єднання ID Legal Group виступить одним із модераторів I cесії  "Держава проти офшорних схем: трансфертне ціноутворення та податок на виведений капітал".
Реєструйтеся на II Податковий форум ААУ Tax&Business Talks, що відбудеться 09 листопада 2018 року в IQ Business Center.

Відбулося засідання комітету з інтелектуальної власності Асоціації адвокатів Украіни! 13.09.2018 Відбулося засідання комітету з інтелектуальної власності Асоціації адвокатів Украіни!
7 вересня відбулося засідання комітету з інтелектуальної власності Асоціації адвокатів Украіни, що було присвячене аспектам охорони і захисту прав інтелектуальної власності в зарубіжних країнах. Досвідом ділилися експерти з різних держав, і це було настільки пізнавально, що учасники ледве вклалися у відведений їм час.


Новости 81 — 100 з 2233
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ