Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Новини

Новини

Оплата членських внесків

RSS

Відбувся Круглий стіл «Витрати на правову допомогу у господарських справах. Практичні аспекти відшкодування»! 07.06.2018 Відбувся Круглий стіл «Витрати на правову допомогу у господарських справах. Практичні аспекти відшкодування»!
Вчора, 6 червня 2018 року, за підтримки Голови Комітету ААУ з господарського права та процесу, Олексія Колтока, відбувся Круглий стіл «Витрати на правову допомогу у господарських справах. Практичні аспекти відшкодування».

Сучасний стан банківської системи: проблемні питання та шляхи вирішення! 07.06.2018 Сучасний стан банківської системи: проблемні питання та шляхи вирішення!
До Вашої уваги! Представляємо доповідачів I сесїї VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківсьих питань, які поділяться власними думками щодо сучасного стану банківської системи: проблемні питання та шляхи вирішення, вже 15 червня 2018 року!
Запрошуємо до реєстрації: https://bit.ly/2GxsHP5

Важлива подія літа - презентація книги «Завтрак юриста»  Генерального партнера ААУ Семена та Гани Ханіних ЮК «АМБЕР» 06.06.2018 Важлива подія літа - презентація книги «Завтрак юриста» Генерального партнера ААУ Семена та Гани Ханіних ЮК «АМБЕР»
Шановні колеги!  
Раді поділитися приємною новиною, про те, що в рамках проведення VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань, Семен Ханін, представник генерального партнера ЮК «АМБЕР» презентує всім присутнім учасникам форуму авторську книгу адвокатів Семена та Гани Ханіних «Завтрак юриста». Знаючи Семена Ханіна як прекрасного спікера, очікуємо на цікаву та яскраву презентацію від автора.
Придбати книгу можливо через сайті https://khanin.com.ua/book/ або безпосередньо на форумі.

З Днем журналіста! 06.06.2018 З Днем журналіста!
Асоціація адвокатів України вітає всіх представників ЗМІ з професійним святом! Бажаємо Вам невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Нехай сенсації, які Вам доведеться висвітлювати, будуть добрими, новини — позитивними, газетні статті та телевізійні репортажі — яскравими, а гонорари — високими. Нехай Ваша робота ніколи не перетворюється на рутинне ремесло і завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та знахідками.

Ганна Шерстюк виступить на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного  права та фінансово-банківських питань! 06.06.2018 Ганна Шерстюк виступить на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!
Ганна Шерстюк, керуюча Адвокатським бюро «Ганни Шерстюк», голова Київського регіонального відділення ГО «Єдиний щит», розповість про відповідальність пов′язаних осіб у випадку ліквідації банку на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань, 15 червня 2018 року!
Запрошуємо до реєстрації: https://bit.ly/2GxsHP5

З Днем народження, пані Любов! 06.06.2018 З Днем народження, пані Любов!
Асоціація адвокатів України щиро вітає Любов Бартащук, Голову Комітету ААУ з питань верховентсва права та захисту прав людини,партнера АО"Національна колегія адвокатів" з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров'я та безмежного щастя, невичерпної енергії та наснаги! Нехай кожен день буде сповнений лише позитивними емоціями!

Модератор I Сесії VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань – Юрій Петренко! 05.06.2018 Модератор I Сесії VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань – Юрій Петренко!
Юрій Петренко, керуючий партнер ЮФ «ADER HABER», виступить модератором I сесії VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань, 15 червня 2018 року!
Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2GxsHP5

05.06.2018 Ольга Ступак виступить експертом на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!
Ольга Ступак, Суддя Касаційного цивільного суду в складі Верховного Суду, виступить експертом 2 сесії на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань, який відбудеться вже 15 червня 2018 року!
Встигніть зареєструватись: https://bit.ly/2GxsHP5

Увага! Продовжена реєстрація на Круглий стіл «Витрати на правову допомогу у господарських справах. Практичні аспекти відшкодування»!  05.06.2018 Увага! Продовжена реєстрація на Круглий стіл «Витрати на правову допомогу у господарських справах. Практичні аспекти відшкодування»!
У зв’язку з великою кількістю бажаючих відвідати Круглий стіл «Витрати на правову допомогу у господарських справах. Практичні аспекти відшкодування», організаторами було прийнято рішення продовжити реєстрацію до 6 червня 2018 року до 12:30 год.
Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/aczxJg

Увага! Відкрита акредитації ЗМІ на VII Всеукраїнський форум ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 04.06.2018 Увага! Відкрита акредитації ЗМІ на VII Всеукраїнський форум ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!
Шановні інформаційні партнери!
Раді повідомити Вам про відкриття акредитації ЗМІ на VII Всеукраїнський форум ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань, який відбудеться 15 червня 2018 року.
Звертаємо Вашу увагу, що акредитації триває до 14 червня до 12:00.
Акредитація за посиланням:https://goo.gl/siHwL2

Продовжено термін реєстрації на Всеукраїнський турнір ААУ серед адвокатів зі швидких шахів “Адвокатська тура”! 04.06.2018 Продовжено термін реєстрації на Всеукраїнський турнір ААУ серед адвокатів зі швидких шахів “Адвокатська тура”!
У зв'язку з численними проханнями ААУ було прийнято рішення про продовження строку реєстрації на Всеукраїнський турнір ААУ серед адвокатів зі швидких шахів "Адвокатська тура" до 8 червня включно.

Майстер-клас від Сергія Паперника на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 31.05.2018 Майстер-клас від Сергія Паперника на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!
Очікуйте на майстер-клас «Криптовалюти для адвоката: все, що необхідно знати», який проведе Сергій Паперник, керівник банківської й фінансової практики, та напрямку FinTech ЮФ Evris на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань.

Увага! Просимо підтримати  нашого кандидата до складу Ради громадського контролю при НАБУ! 30.05.2018 Увага! Просимо підтримати нашого кандидата до складу Ради громадського контролю при НАБУ!
Шановні колеги! Асоціація адвокатів України закликає Вас підтримати нашого кандидата до складу Ради громадського контролю при НАБУ — Олексія Шевчука!
Проголосувати можна за посиланням: https://nabu.gov.ua/voting/

Нова програма VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 29.05.2018 Нова програма VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!
Шановні колеги!
Зустрічайте! Нова програма VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! Зважаючи на актуальність тем, які зараз турбують адвокатів, юристів та бізнес у сфері публічного права та фінансово-банківських питань, бажання учасників бути присутнім на всіх сесіях, Оргкомітетом форуму було прийнято рішення оптимізувати програму, зробивши 3 сесії, в яких Ви зможете взяти участь та отримати максимум корисної інформації та корисних кейсів для роботи.
Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2GxsHP5

Радника ADER HABER Тетяну Іванович обрано Головою Комітету Асоціації адвокатів України з трудового права! 29.05.2018 Радника ADER HABER Тетяну Іванович обрано Головою Комітету Асоціації адвокатів України з трудового права!
Рішенням Правління Асоціації адвокатів України від 24 травня 2018 року Тетяну Іванович, адвоката, радника ADER HABER, було затверджено на посаді Голови Комітету ААУ з трудового права.

Радмила Гревцова виступить на VIII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 29.05.2018 Радмила Гревцова виступить на VIII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!
Про реформу системи охорони здоров’я: що вона несе для адвокатів та клієнтів на VIII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань розповість Радмила Гревцова, адвокат, к.ю.н., керуючий партнер консалтингової компанії «Yurkraft Medical», Голова Комітету ААУ з медичного та фармацевтичного права.
Встигни зареєструватись та почути доповідь пані Радмили: https://bit.ly/2GxsHP5

Олександр Лещенко виступить на VІІ Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківського права! 25.05.2018 Олександр Лещенко виступить на VІІ Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківського права!
Керуючий партнер АО «Лещенко, Дорошенко і партнери» Олександр Лещенко, кандидат юридичних наук, виступить з доповіддю на VІІ Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківського права.
Долучайтесь до форуму: https://bit.ly/2GxsHP5

ЮФ "EQUITY" - партнер  VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 25.05.2018 ЮФ "EQUITY" - партнер VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!

Найкраща юридична фірма в судовій практиці EQUITY виступить партнером VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! Запрошуємо до реєстрації: https://bit.ly/2GxsHP5ЮК «EVRIS» виступить партнером VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 25.05.2018 ЮК «EVRIS» виступить партнером VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!
Партнер VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питаньЮК «EVRIS»! Нагадуємо, що захід відбудеться вже 15 червня 2018! Запрошуємо до реєстрації: https://bit.ly/2GxsHP5

Вітаємо нових членів ААУ! 25.05.2018 Вітаємо нових членів ААУ!
Рішення Правління ААУ від 24 травня 2018 року до лав Асоціації адвокатів України приєднались нові члени, з чим ми їх і вітаємо!


Новости 81 — 100 з 2086
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ