Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Засідання Робочої групи стосовно питань реалізації З У «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

Засідання Робочої групи стосовно питань реалізації З У «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

Оплата членських внесків

20.09.2012

Засідання Робочої групи стосовно питань реалізації З У «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

20 вересня 2012 року відбулося чергове засідання круглого столу, організоване представниками найбільших юридичних громадських організації України, стосовно питань реалізації нового Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», що набув чинності 15 серпня 2012 р.

Учасники круглого столу: Віце-Президент Асоціації адвокатів України Валентин Гвоздій та представник секретаріату ААУ Тетяна Поета, Лідія Ізовітова – Президент Спілки адвокатів України, Марія Островська та Аліна Бірюкова – члени законопроектної комісії Спілки адвокатів України, Інна Рафальська – голова Ради адвокатів України, Валентин Загарія та Анастасія Сергеєва – представники Асоціації правників України, обговорили проекти документів, необхідних для реалізації адвокатського самоврядування в Україні.

Валентин Гвоздій запропонував передбачити в Статуті комплексні питання міжнародного співробітництва Національної асоціації адвокатів України з відповідними органами адвокатського самоврядування інших держав.

Тетяна Поета презентувала проект Положення про членські внески, розробленого Ольгою Дмитрієвою та примірного кошторису майбутньої НААУ.

Лідія Ізовітова акцентувала увагу на необхідності визначення у Статуті Національної асоціації адвокатів України положень, які б предметно вирішували нагальні питання адвокатського самоврядування, що не врегульовані Законом, з огляду на самоврядність адвокатури України. Зокрема, визначити конкретні механізми забезпечення захисту професійних та соціальних прав адвокатів.

Інна Рафальська зауважила, що за Законом є певні проблеми та неузгодженості  щодо побуди чіткої системи адвокатського самоврядування.

Марія Островська схематично продемонструвала ідеї по створенню єдиної системи органів адвокатського самоврядування, їх фінансування та взаємодії.

Валентин Загарія, запропонував завершити опрацювання документів ближчим часом і в строк до 27 вересня 2012 року завершити роботу над пакетом документів для З’їзду адвокатів України.

Було вирішено доопрацювати спірні положення підготовлених проектів документів адвокатського самоврядування та зібратись через тиждень».

Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ