Карта сайту > Головна> Новини ААУ> ВІДБУВСЯ ЧЕРГОВИЙ З'ЇЗД АСОЦІАЦІЇ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ

ВІДБУВСЯ ЧЕРГОВИЙ З'ЇЗД АСОЦІАЦІЇ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ

Оплата членських внесків

23.09.2012

ВІДБУВСЯ ЧЕРГОВИЙ З'ЇЗД АСОЦІАЦІЇ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ

22 вересня 2012 в Білому залі Готелю Братислава відбувся черговий З'їзд Всеукраїнської громадської організації "Асоціація адвокатів України".

Захід вікрила Президент Асоціація адвокатів України Ольга Дмитрієва.

День проведення З'їзду співпав з Днем Народження Виконавчого директора Асоціації адвокатів України - Анни Аксьонової. Присутні від щирого сердця привітали пані Аксьонову та побажали творчої наснаги продовжувати плідну роботу в Асоціації адвокатів України.

Робота З'їзда, як тому і належить, розпочалась з юридичних процедур реєстрації та постановки на голосування питання відкриття та початку роботи З'їзду. В подальшому делегати З'їзду мали можливість заслухати звітну доповідь Президента Асоціації адвокатів України.

В ході своєї доповіді Пані Дмитрієва розповіла про діяльність організації, про роботу та заходи, проведені в рамках різноманітних програм професійної громадської організації. Присутні з зацікавленням прослухали інформацію про два Київські форуми ААУ для адвокатів, Дніпропетровську конференцію ААУ, присвячену питанням кримінально-процесуального права, Південноукраїнський форум ААУ, та проведені неформальні заходи в рамках роботи ААУ та Клубу майбутніх адвокатів ААУ.

Президент Асоціації адвокатів України представила нові проекти Асоціації адвокатів України та осіб, які презентували ці проекти. "Обличчя адвокатури" - проект ААУ, започаткований за ініціативи Президента Асоціації адвокатів України Ольги Дмитрієвої, який дозволить відомим практикуючим адвокатам донести до колег та майбутніх адвокатів інформацію про адвокатуру, про свій творчій шлях в адвокатурі. "Історія адвокатури" - проект ААУ, спрямований на дослідження надзвичайно багатої на події та особистості історії української адвокатури. Даний проект став можливим завдяки власній ініціативі Віце-Президента ААУ Валентина Гвоздія та Клари Моргулян.

Олег Чорнобай представив Постійно діючий семінар ААУ з новел законодавства про адвокатуру, кримінально-процесуального законодавства та інших актуальних питань, а також розповів про діяльність Клубу майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України.

Ігор Покотило розповів про Школу адвокації Асоціація адвокатів України, в рамках якої будуть проходити різноманітні семінари, які будуть стосуватися різних аспектів адвокатської діяльності, адже адвокати живуть не тільки самою юриспруденцією та адвокатурою, а ще й соціологією, психологією, іншими суспільно-прикладними галузями знань.

Сюрпризом для учасників стала презентація оновленого веб сайту ААУ. Новий сайт розпочне свою роботу найближчим часом.

Наостанок учасники З'їзду вирішили важливі питання, пов'язані з поточною діяльністю Асоціації адвокатів України.

Президент ААУ Ольга Дмитрієва щиро подякувала делегатам за присутність, та побажала яскравих вражень в розбудові української адвокатури.

Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ