Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Відбудеться семінар на тему: Реєстрація земельних ділянок та прав на нерухоме майно. Нововведення 2013 року

Відбудеться семінар на тему: Реєстрація земельних ділянок та прав на нерухоме майно. Нововведення 2013 року

Оплата членських внесків

30.10.2012

Відбудеться семінар на тему: Реєстрація земельних ділянок та прав на нерухоме майно. Нововведення 2013 року

СЕКЦІЯ ЗЕМЕЛЬНОГО ПРАВА КОМІТЕТУ З ПРИВАТНОГО ТА ПУБЛІЧНОГО ПРАВА АСОЦІАЦІЇ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ

спільно з

 АСОЦІАЦІЄЮ «ЗЕМЕЛЬНИЙ СОЮЗ УКРАЇНИ»

 

22 листопада 2012 року у приміщенні Українського інституту розвитку фондового ринку (за адресою: м. Київ, проспект Перемоги 54/1 (станція метро Шулявська) КНЕУ (вхід з вулиці Желябова) відбудеться семінар на тему:

«Реєстрація земельних ділянок та прав на нерухоме майно. Нововведення 2013 року»

Модератор: Ярош Зоя Володимирівна – Голова секції земельного права комітету з приватного та публічного права Асоціації адвокатів України, керуючий партнер Адвокатської компанії «Маршаллєр і партнери»

План семінару:

17:00 – 17:20

Доповідач: Кошиль Андрій Григорович - Президент Асоціації «Земельна спілка України»,Член Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, член Громадської Ради при Міністерстві Економіки України.

Тема виступу: «Перспективи розвитку земельного ринку в Україні»

17:20 – 19:00

Доповідач: Мартин Андрій Геннадійович - Член Ради Асоціації «Земельна спілка України», Завідувач кафедри землевпорядного проектування Національного університету біоресурсів і природокористування України, кандидат економічних наук

Тема виступу:

1. Зміни в законодавстві щодо ведення державного земельного кадастру та державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

2. Особливості реєстрації прав на земельні ділянки. Зміст понять «реєстрація земельної ділянки», «реєстрація прав на земельну ділянку», «реєстрація правочину» та «реєстрація правовстановлюючого документу на земельну ділянку».

3. Органи, що здійснюють реєстрацію прав на земельні ділянки. Специфіка реєстрації прав в деяких регіонах України.

4. Реєстрація речових прав на чужі земельні ділянки (емфітевзис, суперфіцій, сервітут).  

5. Порядок присвоєння кадастрового номеру земельної ділянки, та проблеми, що виникають слідом.

6. Порядок виправлення помилок у Державному земельному кадастрі.

7. Відповіді на запитання учасників та обговорення.

Запланований час проведення з 17-00 до 19-00 годин

Участь в семінарі є безкоштовною. Попередня реєстрація здійснюється шляхом направлення запиту на участь у конференції за наступною адресою: info@marshaller.com.ua  У запиті необхідно вказати ПІП; найменування організації, яку Ви представляєте; посаду.

До участі у заході запрошуються члени ААУ та наших партнерів – Асоціації Земельний Союз України, Української асоціації інвестиційного бізнесу, Професійної асоціації реєстраторів і депозитаріїв.

По закінченню семінару учасники-адвокати отримують Сертифікат, який дає право на можливість отримання балів відповідно до Порядку підвищення кваліфікації адвокатами, затвердженого Вищою кваліфікаційною комісією адвокатури від 22 липня 2011 року № VІ/7-269.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел. (044) 228-12-13; (044) 593-71-49; контактна особа Шевчук Юлія

Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ