Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Відбудеться семінар на тему: «Страхування в Україні. Страхування фінансових ризиків. Використання видів та механізмів страхової діяльності для оптимізації податкового навантаження.»

Відбудеться семінар на тему: «Страхування в Україні. Страхування фінансових ризиків. Використання видів та механізмів страхової діяльності для оптимізації податкового навантаження.»

Оплата членських внесків

30.10.2012

Відбудеться семінар на тему: «Страхування в Україні. Страхування фінансових ризиків. Використання видів та механізмів страхової діяльності для оптимізації податкового навантаження.»

СЕКЦІЯ ФІНАНСОВОГО ПРАВА КОМІТЕТУ З ПРИВАТНОГО ТА ПУБЛІЧНОГО ПРАВА АСОЦІАЦІЇ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ

 

Семінар відбудеться у приміщенні ПрАТ «Гіпросільмаш», який розташований за адресою: м. Київ, бульвар Л.Українки, 26, 9-й поверх (станція метро «Печерська», орієнтир: вхід біля ресторану «МІЯНО»).

Перелік тем доповідей

1. Страхування в Україні сьогодні. Перспективи розвитку та можливості,  які надає цей вид господарської діяльності для інших галузей.

Доповідач – Президент Ліги страхових організацій України Гудима Наталія Володимирівна.

2. Страхування фінансових ризиків. Використання видів та механізмів страхової діяльності для оптимізації податкового навантаження.

Доповідач – Президент Страхової компанії «ЛЕММА»  Чернишов Сергій Іванович.  

3. Випадки залучення незалежних оцінювачів для цілей страхування.  Проведення оцінки з метою мінімізації ризиків ведення господарської діяльності.

Доповідач – Президент Федерації оцінювачів бізнесу та інтелектуальної власності Павлюк Тетяна Вікторівна.

4. Відповіді на запитання учасників та обговорення.

Запланований час проведення з 17-00 до 19-00 годин

Участь в семінарі є безкоштовною. Попередня реєстрація здійснюється шляхом направлення запиту на участь у семінарі за наступною адресою: info@marshaller.com.ua  У запиті необхідно вказати ПІП; найменування організації, яку Ви представляєте; посаду.

До участі у заході запрошуються члени ААУ та наших партнерів – Асоціації Земельний Союз України, Української асоціації інвестиційного бізнесу, Професійної асоціації реєстраторів і депозитаріїв, Федерації оцінювачів бізнесу та інтелектуальної власності.

По закінченню семінару учасники-адвокати отримують Сертифікат, який дає право на можливість отримання балів відповідно до Порядку підвищення кваліфікації адвокатами, затвердженого Вищою кваліфікаційною комісією адвокатури від 22 липня 2011 року № VІ/7-269.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел. (044) 228-12-13; (044) 593-71-49;  контактна особа Шевчук Юлія.

 


Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ