Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Відбувся Осінній форум ААУ «Адвокатура. Формула успіху»!

Відбувся Осінній форум ААУ «Адвокатура. Формула успіху»!

Оплата членських внесків

Відбувся Осінній форум ААУ «Адвокатура. Формула успіху»! 21.09.2018

Відбувся Осінній форум ААУ «Адвокатура. Формула успіху»!

20 вересня 2018 року у конференц-холі «ДЕПО» відбувся довгоочікуваний Осінній форум ААУ «Адвокатура. Формула успіху». Захід проходив у 3 паралельні сесії, тому учасники мали змогу відвідати різні сесії і послухати багатьох спікерів.

Захід відкрила президент ААУ Зоя Ярош, яка привітала учасників та гостей форуму.

Перша сесія була присвячена темі майбутнього юридичного бізнесу. Модератором сесії виступив Олександр Шкелебей, керуючий партнер ESQUIRES.

Першим свою доповідь розпочав Станіслав Скрипник, виконавчий партнер Lavrynovych&Partners Law Firm, який розповідав про тенденції та конкуренцію на юридичному ринку та відповідав на питання: «Чи буде змінюватись ринок в сторону збільшення». У своєму виступі доповідач відзначив практики, популярність яких значно зросла останнім часом, серед них: кримінальне право, захист бізнесу та активів, компалаенс, управління бізнесом а відносини з фінансовими установим. «Перспектив для зростання вітчизняного ринку юридичних послуг поки немає» - відмітив пан Станіслав.

Денис Бугай, партнер VB PARTNERS, розповідав учасникам форуму про бутикові юридичні компаній, а саме: «Чи є майбутнє у бутикових юридичних компаніях?». Доповідач привів порівняння юридичного бутика та юридичної фірми, і зазначив переваги першого, однією з яких є вищий рівень ефективності (доходу на одного юриста).

Іноземний спікер - Holger Zscheyge, генеральний директор Infotropic Media, наголошував на трансформацію юридичного бізнесу. «Юристам треба відмовлятись від антропоцентичного підходу до вирішення проблем клієнтів» - зазначив Holger Zscheyge.

Антон Гантух, адвокат AMBER Corporation, розповідав учасникам форуму про передумови та перспективи поєднання адвокатської та нотаріальної діяльності та відмічав світовий досвід.

Останнім доповідачем I сесії був Євген Гілін, старший партнер АО «Жованник і партнери». Темою доповіді пана Євгена була «Тенденції об’єднання юридичних компаній». Доповідач відзначив чинники, які сприяють об’єднанню юридичних компаній, зокрема це: відповідна загальносвітова тенденція, синергія, необхідність оптимізації витрат, генотипна програма та best friends networks (разом працювати краще).

Після I сесії, учасники мали змогу обирати на яку сесію вони хочуть піти, адже паралельно тривало 3 сесії.

Сесія II A була присвячена темі «Маркетинг для індивідуально практикуючого адвоката». Модератором сесії був Дмитро Моргун, адвокат ANTEVERIS. Серед спікерів: Василь Крат, Суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду, Катерина Нікітюк, адвокат, та Анастасія Глущенко, директор по маркетингу ADER HABER. «Персональний бренд - це саме те, що дозволить вам виділитися і зайняти місце в топової юридичної компанії. Особистий бренд знадобиться не тільки для влаштування на роботу, але і для подальшої комунікації з клієнтами. Якщо ви на початку роботи над брендом допускали помилки, не біда - їх можна виправити. Головне - працювати над своїм позиціонуванням» - каже Анастасія Глущенко.
Суддя Василь Крат розповідав про недійсність договору про встановлення гонорару успіху адвоката. Про особливості роботи адвоката з VIP-клієнтами розповідала Катерина Ніктюк.

Паралельно тривала сесія II B, на якій розглядалась тема розвитку юридичної компанії.
Катерина Спиридонова, партнер BOSSOM GROUP, модерувала дану сесію.

Серед спікерів були Богдан Яськів, керуючий партнер TOTUM, який розповідав про професійний імідж адвоката та рівень довіри, Катерина Власюк, член Правління ААУ, голова Жіночого клубу ААУ та керуючий партнер AVG, з доповіддю «Книга, як маркетинговий інструмент просування бренду» та Костянтин Коптелов, PM coach, засновник компанії Sverh, MBA, TEDx спікер, ментор бізнес-інкубаторів RadarTech та LeaderShip, який відповідав на запитання: «OKR або чим замінити KPI».

Паралельно до сесій II A та II В тривали майстер-класи, а саме майстер-клас від Олени Бабич, керівника АБ Олени Бабич і Олени Гарячої, журналіста, телеведучої, з надання інтерв’ю представникам ЗМІ. Доповідачі давали практичні поради як зробити так, щоб журналісти та редактори постійно запрошували на телебачення та звертали увагу на найпоширеніші помилки, які допускають адвокати під час спілкування зі ЗМІ.

У своєму майстер-класі, Тетяна Ларіна, професійний психолог, бізнес-тренер, міжнародний сертифікований тренер НЛП, ведуча і психолог-експерт телепередач, розповідала про ознаки, за якими можна зрозуміти, що людина говорить не всю правду. Зокрема, визначення брехні по жестам і рухам тіла, форми брехні та основні помилки зчитування людей.

Коуч перших осіб і команд, CEO компанії «Живе Діло» - Алла Задніпровська давала майстер-клас «Де взяти ресурс для бізнесу і життя». Пані Алла вивела формулу: «енергія + емоції+ екологія = ресурс» та показала учасникам техніку, яка допомагає переключити емоції та брати ресурси для бізнесу і життя.

3 частина форуму також була поділена на 3 сесії, зокрема сесія III А була присвячена темі монополії адвокатської діяльності. Кирило Фесик, керуючий партнер Mitrax, виступив модератором сесії.

Розпочалась сесія з майстер-класу Вадима Рахліса, засновника і директора Міжнародної палати альтернативного вирішення спорів та Бюро переговорів. Доповідач розповідав про блокування і перешкоди в діалозі, психологічну амортизацію та управління емоціями.

Доповідь Олександра Муконіна, адвоката Mitrax, члена РА Одеської області, була зосереджена на особливостях розвитку росту в регіональних юридичних компаніях.

Сергій Тюрін, адвокат, партнер та CEO «S.T.PARTNERS», розповідав про адвокатську монополію, зокрема про очікування та реалії на прикладі господарського процесу.

Сесія III B «Legal Tech», модератором якої виступив Сергій Паперник, керівник практики банківського і фінансового права напрямку FinTech EVRIS, також розпочалась з майстер-класу бізнес-тренера Михайла Тустова «Фішки та м'ясо в ораторстві». В своїй доповіді пан Михайло відмітив основні помилки спікерів, давав поради як побороти страх публічних виступів та як побудувати свій спіч так, щоб люди почули вас.

Олег Шевцов, керуючий радник Allexandrov&Partners, продовжив сесію доповіддю про стратегії побудови внутрішніх комунікацій та transparency команд. Зокрема доповідь пана Олега була побудована покращенні процесу управління за допомогою scrum.

Про те як нові технології та Legal Tech впливають на роботу юристів розповідали Олег Смотров, співзасновник Дім Юриста, та Максим Селіванов, засновник, співвласник ідеолог Дім Юриста.

Паралельно до сесій III A та III B проходили майстер-класи. Першою з майстер-класом виступила Віра Проценко, CEO GOLOVA BOUTIQUE, кар’єрний консультант, коуч. Темою майстер-класу був корпоративний бренд роботодавця.

Наступною виступила Юлія Юдіна, експерт-консультант світського, ділового та протокольного етикету, і розповіла учасника про основні правила ділового дрес-коду та умовностях сучасного бізнес етикету.

Олександр Попов, керівник напрямку ЮРЛІГА бізнес-лінії Платформи Ліга:Закон, завершував сесію майстер-класів з темою: «Заощаджуємо час для головного: робота адвоката з інформацією».

І безумовно головною темою заходу стала IV сесія, яка була присвячена дискусії щодо нового законопроекту «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Ольга Дмитрієва, Голова Наглядової Ради ААУ, керуючий партнерЮФ «Дмитрієва та партнери», виступила модератором сесії. Серед експертів були: Зоя Ярош, Президент ААУ, керуючий партнер АО "Маршаллер и партнери", Олена Костюченко, партнер, керівник практики кримінального права АО «Дмитрієва та Партнери», к.ю.н., доцент кафедри правосуддя КНУ ім. Т. Шевченка, адвокат, Денис Бугай, адвокат, партнер VB PARTNERS, Олексій Кот, керуючий партнер ЮФ «Антіка», д.ю.н., заслужений юрист України, Сергій Панов, Заступник Голови Правління ПАТ «УКРСИББАНК», Людмила Волкова, адвокат, керуючий юрист ТОВ «Кінстеллар», Олександр Петреченко, Head of the Legal Department "New Products Group", Віктор Короленко, координатор робочої групи з питань реформування адвокатури, завідувач Відділу представництва інтересів Президента України в судах Адміністрації Президента України.

Асоціація адвокатів України щиро вдячна всім учасникам форуму за участь. Сподіваємось вам вдалось сформулювати свою формулу успіху.

Також Асоціація адвокатів України висловлює вдячність партнерам форуму, зокрема AMBER, ANTEVERIS, AVG, АБ Олени Бабич, Mitrax, Bossom Group, VB PARTNERS, EVRIS, TOTUM, Lavrynovych&Partners Law Firm,ESQUIRES та АО «Жованник і партнери».
Велика подяка інформаційним партнерам:
Генеральному медіа-партнеру - видавництву "Юридична практика".
Медіа-партнерам: газеті "Юридична Газета", "Закон і Бізнес", "Поради юриста", "Юридичний вісник України"
Інформаційно-аналітичному парнтеру-"ЛІГА:ЗАКОН"
Інтернет-ресурсам: "ЮРЛІГА",  "Obozrevatel.ua", "Українське право", "Freelawyer.ua", "Lawyer.ua", "Протокол", "БІЗРЕЛІЗ", "Lойер", ІА"Vector News", "Femida.UA", "Дом юриста"
Журналам: "Адвокат", "Юрист & Закон","Фінансовий Директор Компанії"
Компаніям та асоціаціям: "Академія консалтингового бизнеса", "Центр журналістських розслідувань", "ACC", "АПКБ", "Запорізька ТПП", "НІСЕ", "ЕАП", "UAPS",
"Ліпський маркетинг груп".

Щиро вдячні організаційному комітету форуму за організацію та проведення заходу.
Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ