Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Новини

Новини

Оплата членських внесків

RSS

Олександр Дроздов розповість про мотивоване рішення та оцінку доказів при дозволі на обшук! 19.04.2019 Олександр Дроздов розповість про мотивоване рішення та оцінку доказів при дозволі на обшук!
Бажаєте дізнатись більше про мотивоване рішення та оцінку доказів при дозволі на обшук?
На це питання, в ракурсі співвідношення національної практики та правових позицій Європейського суду з прав людини, розповість
Олександр Дроздов, адвокат, член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, заслужений юрист України, к.ю.н., доцент.
Виступ відбудеться в рамках ІІІ сесії Форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк», який відбудеться 21 червня у м. Одеса.

Заступник Бізнес-омбудсмена Ярослав Грегірчак прийме участь у Kyiv Law & Trade Forum 19.04.2019 Заступник Бізнес-омбудсмена Ярослав Грегірчак прийме участь у Kyiv Law & Trade Forum
Щодня ми спостерігаємо, як змінюється Україна. Досить повільно, проте впевнено. Зміни відбуваються в усіх сферах економіки, це і є поштовхом до залучення інвестицій. Про інвестиційну привабливість України та прозорість ведення бізнесу нам розповість
Заступник бізнес-омбудсмена при Раді бізнес-омбудсмена в Україні Ярослав Грегірчак.

Володимир Михайлов, Генеральний Секретар Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) виступить експертом Kyiv Law & Trade Forum 19.04.2019 Володимир Михайлов, Генеральний Секретар Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) виступить експертом Kyiv Law & Trade Forum
До Дискусійній панелі  Kyiv Law & Trade Forum «Чи є майбутнє для трейдінгу в Україні? Огляд зі сторони бізнесу та правників» приєднався  Володимир Михайлов, Генеральний Секретар Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine), Члена Світової Ради МТП. 

EQUITY виступить експертним партнером Форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» 19.04.2019 EQUITY виступить експертним партнером Форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»
Юридична компанія "EQUITY" виступить експертним партнером Форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк», який відбудеться 21 червня в Одесі.
EQUITY — українська юридична компанія, яка надає юридичні послуги в основних практиках для найбільших українських та іноземних компаній.
Команда EQUITY — це провідні експерти в судовій практиці, а також у сфері банківського та фінансового права, виконавчого провадження, корпоративного права, реструктуризації та банкрутства, кримінального права та оподаткування.

Ірина Гловюк виступить модератором сесії, присвяченої правам людини та збору доказів 18.04.2019 Ірина Гловюк виступить модератором сесії, присвяченої правам людини та збору доказів
Не знаєте, як протидіяти слідчому та обгрунтувати скаргу до суду? Які аргументи зможуть переконати у наявності порушень прав під час слідчих дій?
Знайти відповіді на ці та інші питання, щодо процесуальних аспектів, Ви зможете під час Сесії 3 «Права людини vs збір доказів у кримінальному процесі — аналіз балансу в міжнародній та національній практиці».
Модератором обговорення виступить д.ю.н., доцент, адвокат, науковий радник АО «Barristers», член Науково-консультативної ради при Верховному Суді — Ірина Гловюк.

Запрошуємо на засідання комітету ААУ з господарського права на тему "Банкрутство за новими правилами" 18.04.2019 Запрошуємо на засідання комітету ААУ з господарського права на тему "Банкрутство за новими правилами"
15 квітня 2019 року Президент України підписав Кодекс України з процедур банкрутства. Очікується, що процедура банкрутства має запрацювати по-новому, запроваджено інститут банкрутства фізичних осіб, посилені норми щодо покладення відповідальності на керівників та власників підприємств у зв’язку з доведенням до банкрутства тощо.

 Вітаємо Генерального партнера Асоціації адвокатів України АО "Артіус" з черговою річницею! 17.04.2019 Вітаємо Генерального партнера Асоціації адвокатів України АО "Артіус" з черговою річницею!
Щиро вітаємо Генерального партнера Асоціації адвокатів України АО "Артіус" з черговою річницею. Високий професіоналізм команди, індивідуальний підхід в роботі з кожним клієнтом та вміння працювати на результат – саме ті риси, що зробили компанію одним з провідних гравців на юридичному ринку країни.

Генеральний партнер Форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»  —  АО «Barristers» 17.04.2019 Генеральний партнер Форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» — АО «Barristers»
Адвокатське об’єднання «Barristers» поєднує в собі найкращі традиції та прогресивний підхід у наданні правової допомоги.
Консолідує кращих спеціалістів в сфері кримінального права та процесу, кожен з яких підходить до вирішення справи із творчим, оригінальним підходом та націленістю на результат.
Основним напрямком  діяльності АО «Barristers» являється надання повного спектру правової допомоги в рамках кримінального права та процесу.
Специфіка Адвокатського об’єднання «Barristers» обумовлена наданням правової допомоги в рамках кримінального права та процесу, що виходить далеко за межі національних судів: в Міжнародному кримінальному суді, Європейському суді з прав людини, а також у деяких судах зарубіжних країн.
В АО «Barristers» також працюють високопрофесійні фахівці у галузях цивільного, трудового та господарського права і процесу.
https://barristers.org.ua/

Тетяна Захарченко, арбітр Міжнародного комерційного арбітражного суду при ТПП України (ІСАС) - спікер Kyiv Law & Trade Forum! 16.04.2019 Тетяна Захарченко, арбітр Міжнародного комерційного арбітражного суду при ТПП України (ІСАС) - спікер Kyiv Law & Trade Forum!
Вітаємо спікера заходу Kyiv Law&Trade Forum Тетяну Захарченко, члена Президії та арбітра Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово – промисловій палаті України (ІСАС).

Ярослава Савастєєва,  kерівник  контрольно-правового  департаменту Європейської  Бізнес   Асоціації виступить експертом Kyiv Law&Trade Forum 16.04.2019 Ярослава Савастєєва, kерівник контрольно-правового департаменту Європейської Бізнес Асоціації виступить експертом Kyiv Law&Trade Forum
До команди експертів нашого Kyiv Law&Trade Forum  приєдналася Ярослава Савастєєва, керівник контрольно-правового департаменту Європейської Бізнес Асоціації (EBA).

Любов Скварко, адвокат, партнер АО «Дмитрієва та партнери» виступить спікером Kyiv Law&Trade Forum 12.04.2019 Любов Скварко, адвокат, партнер АО «Дмитрієва та партнери» виступить спікером Kyiv Law&Trade Forum
До команди спікерів заходу  Kyiv Law&Trade Forum приєдналась  Любов Скварко, адвокат, партнер АО «Дмитрієва та партнери». Тема виступу: " Здійснення інвестицій за кордон. Нововведення НБУ: КОМПАНІЇ - ОБОЛОНКИ".  

Ольга Дмитрієва, керуючий партнер «Дмитрієва та Партнери» - спікер  нового заходу ААУ Kyiv Law&Trade Forum 12.04.2019 Ольга Дмитрієва, керуючий партнер «Дмитрієва та Партнери» - спікер нового заходу ААУ Kyiv Law&Trade Forum

Щиро вітаємо спікера заходу Kyiv Law&Trade Forum, Керуючого партнера АО «Дмитрієва та Партнери» Ольгу Дмитрієву, адвоката, Голову Наглядової ради ААУ, Голову Вищої ревізійної комісії адвокатури України, арбітра Ризького міжнародного комерційного суду, члена Громадської ради при Антимонопольному комітеті України. Тема доповіді: "Судова практика розгляду спорів щодо оскарження податкових рішень з донарахувань податків при репатріації доходів нерезидентам".   

19 квітня провідні адвокати обговорять стягнення аліментів через суд 12.04.2019 19 квітня провідні адвокати обговорять стягнення аліментів через суд
Комітет ААУ з сімейного права запрошує Вас 19 квітня 2019 року о 16:00 за адресою:
м. Київ, вул. Хрещатик, 27-А на Круглий стіл «Стягнення аліментів через суд».

 Олену Фоміну призначено заступником голови Комітету ААУ з питань банкрутства! 11.04.2019 Олену Фоміну призначено заступником голови Комітету ААУ з питань банкрутства!
Олена Фоміна, адвокат, арбітражний керуючий консультує бізнес з питань вибору стратегії та складання дорожніх карт в банкрутстві, зокрема, у питаннях протидії рейдерству.
За понад 10 років успішної юридичної практики є визнаним експертом у сфері оподаткування та структурування бізнесу.

 Максима Баришнікова призначено заступником голови Комітету ААУ з права охорони здоров’я! 11.04.2019 Максима Баришнікова призначено заступником голови Комітету ААУ з права охорони здоров’я!

Максим Баришніков – адвокат, партнер юридичної компанії «Бі Кей Бі»; дослідник науково-прикладних питань медичного права, проблем імплементації норм міжнародного медичного права та судової практики міжнародних судових інституцій до законодавства України.

Руслана Совершенного призначено заступником голови Комітету ААУ з права охорони здоров’я. 11.04.2019 Руслана Совершенного призначено заступником голови Комітету ААУ з права охорони здоров’я.
Руслан Совершенний – авдокат, керуючий партнер АО «Адвокатська фірма «Статус»; засновник ГО «Український медичний фестиваль». Приймає участь у реформуванні законодавства України в галузі охорони здоров’я, зокрема, що стосується змін в системі державного фінансування, створенні підзаконних нормативних документів, впровадженні нових спеціальностей, змін в порядок ліцензування та перевірок медичних закладів.

Семінар "Правовий вимір академічної доброчесності" 10.04.2019 Семінар "Правовий вимір академічної доброчесності"
Шановні пані та панове, запрошуємо взяти участь у семінарі на тему: «Правовий вимір академічної доброчесності», організованому Комітетом з юридичної освітньої політики та Комітетом інтелектуальної власності ВГО «Асоціація адвокатів України» спільно з Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Американськими Радами з міжнародної освіти та ГО «Студія сучасного права».

Зустрічайте нового Генерального партнера ААУ-ЛІГА:ЗАКОН! 10.04.2019 Зустрічайте нового Генерального партнера ААУ-ЛІГА:ЗАКОН!
Компанія ЛІГА:ЗАКОН – провідний розробник інформаційно-аналітичних продуктів та сервісів, що побудовані на основі сучасних IT-технологій та забезпечують спрощення ведення бізнесу в Україні.
ЛІГА:ЗАКОН дає ЗНАННЯ для прийняття рішень, ВПЕВНЕНІСТЬ в їх правильності і надихаємо на розвиток чесного бізнесу, як основного двигуна розвитку України.
https://ligazakon.net/

Вадима Кізленка призначено заступником Голови комітету ААУ з питань банкрутства! 10.04.2019 Вадима Кізленка призначено заступником Голови комітету ААУ з питань банкрутства!
Пан Кізленко є адвокатом ЮФ «Ілляшев та партнери», арбітражним керуючим. Приймає активну участь у розвитку інституту банкрутства в Україні, є визнаним експертом у питаннях неплатоспроможності.
За словами заступника голови Комітету ААУ з питань банкрутства, актив Комітету буде постійно ініціювати та реалізовувати нові проекти, які будуть цікаві та корисні професійній спільності арбітражних керуючих і адвокатів України, а також дозволять об’єднати зусилля та сприяти зміцненню такої незалежної професії, як арбітражний керуючий України.

Олену Адамантіс призначено Головою нового Комітету ААУ з медіаправа! 10.04.2019 Олену Адамантіс призначено Головою нового Комітету ААУ з медіаправа!
Олена Адамантіс - провідний PR, GR - менеджер, юрист з питань захисту ділової репутації.
Має великий практичний досвід на посаді головного редактора юридичного аналітичного видання ЮРИСТ&ЗАКОН» компанії «ЛІГА:ЗАКОН», юриста в сфері медіаправа, PR та GR-менеджера, керівника прес-служб центральних органів влади.


Новости 1 — 20 з 2406
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ