Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Новини

Новини

Оплата членських внесків

RSS

Валентина Сеник виступить на 8th Kyiv Criminal Law Forum! 20.11.2018 Валентина Сеник виступить на 8th Kyiv Criminal Law Forum!
Начальник відділу з питань організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції ГПУ, страший радник юстицї - Валентина Сеник розповість про КПК України та конфлікт інтерсів на 8th Kyiv Criminal Law Forum! Нагадуємо, форум відбудеться вже 7 грудня 2018 року!

НАРАДЧА PRO – новоий судово-дискусійний формат відкритих засідань Комітету з судової практики ААУ та органів судової влади! 20.11.2018 НАРАДЧА PRO – новоий судово-дискусійний формат відкритих засідань Комітету з судової практики ААУ та органів судової влади!
Запрошуємо Вас на перше засідання НАРАДЧА PRO – нового судово-дискусійного формату відкритих засідань Комітету з судової практики Асоціації адвокатів України та органів судової влади!

EQUITY виступить експертним партнером 8th Kyiv Criminal Law Forum! 20.11.2018 EQUITY виступить експертним партнером 8th Kyiv Criminal Law Forum!
Юридична компанія "EQUITY" виступить експертним партнером щорічного форуму ААУ кримінального права та процесу 8th Kyiv Criminal Law Forum. EQUITY — українська юридична компанія, яка надає юридичні послуги в основних практиках для найбільших українських та іноземних компаній. 

Андрій Осіпов виступить на X Школі кар'єрного росту майбутнього адвоката КМА ААУ! 19.11.2018 Андрій Осіпов виступить на X Школі кар'єрного росту майбутнього адвоката КМА ААУ!
Андрій Осіпов, адвокат, директор Одеської кіностудії, випускник програми "Адвокат майбутнього" розповість про публічну промову як обов'язок адвоката на X Школі кар'єрного росту майбутнього адвоката КМА ААУ! Захід відбудеться вже цієї суботи, 24 листопада 2018 року!

Круглий стіл «Таємні агенти та провокація злочину» 19.11.2018 Круглий стіл «Таємні агенти та провокація злочину»
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь круглому столі на тему «Таємні агенти та провокація злочину», який буде проведено Комітетом кримінального права та процесу Асоціації Адвокатів України.

Генеральний партнер 8th Kyiv Criminal Law Forum - АО "Клочков та партнери"! 19.11.2018 Генеральний партнер 8th Kyiv Criminal Law Forum - АО "Клочков та партнери"!
Адвокатське об'єднання "Клочков та партнери" виступить генеральним партнером 8-th Kyiv Criminal Law Forum! АО "Клочков та партнери"- це група досвідчених адвокатів, професіоналів та ентузіастів своєї справи. Нагадуємо, що захід відбудеться вже 7 грудня 2018 року!

VB PARTNERS виступить партнером 8-th Kyiv Criminal Law Forum! 16.11.2018 VB PARTNERS виступить партнером 8-th Kyiv Criminal Law Forum!
Юридичний бутік VB PARTNERS виступить партнером 8-th Kyiv Criminal Law Forum! VB PARTNERS — прогресивна команда професіоналів, яка володіє унікальним досвідом в судовій і кримінально-правовій сфері. Адвокати юридичного бутіка враховують особливості кожного клієнта і незмінно дотримуються високих стандартів етики та якості. Все складне стає простим в руках професіоналів VB Partners.

Суддя Солом`янського районного суду м. Києва виступить на 8-th Kyiv Criminal Law Forum 16.11.2018 Суддя Солом`янського районного суду м. Києва виступить на 8-th Kyiv Criminal Law Forum
Вікторія Жовноватюк, суддя Солом`янського районного суду м.Києва виступить на тему: "Визнання недопустимими результатів проведення негласних слідчих (розшукових) дій та наслідки для судового розгляду".
Пані Вікторія виступить в рамках другої сесії 8-th Kyiv Criminal Law Forum, який відбудеться 7 грудня 2018 року у конференц-холі "ДЕПО".

Про захист в складних кримінальних справах: адвокатські міфи та реальність, розповість Ольга Просянюк 16.11.2018 Про захист в складних кримінальних справах: адвокатські міфи та реальність, розповість Ольга Просянюк

На Kyiv Criminal Law Forum, який відбудеться вже 7 грудня, виступить Ольга Просянюк - керуючий партнер АО «AVER LEX», адвокат, к.ю.н., член дисциплінарної палати Київської міської КДКА України, Куратор Ініціативної групи із захисту прав адвокатів, член Правління Асоціації правників України, член Асоціації адвокатів України.

Марія Зелінська, суддя Солом'янського суду розповість про судову практику у сфері екстрадиції 15.11.2018 Марія Зелінська, суддя Солом'янського суду розповість про судову практику у сфері екстрадиції

Марія Зелінська, суддя Солом'янського суду розповість про актуальні питання екстрадиції та міжнародного розшуку на 8-th Kyiv Criminal Law Forum.
Під час доповіді будуть адвокати отримають практичні поради та дізнаються про останню судову практику в цій сфері.

Ольга Дмитрієва виступить на  X Школі кар'єрного росту майбутнього адвоката КМА ААУ! 13.11.2018 Ольга Дмитрієва виступить на X Школі кар'єрного росту майбутнього адвоката КМА ААУ!
Про ідеального командного гравця з погляду топ-менеджера юридичної компанії майбутнім адвокатам розповість Ольга Дмитрієва, голова Наглядової Ради ААУ, керуючий партнер ЮК "Дмитрієва та партнери" на X Школі кар'єрного росту майбутнього адвоката КМА ААУ!

Надія Вороницька-Гайдак виступить на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! 13.11.2018 Надія Вороницька-Гайдак виступить на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Про особливості кримінального провадження відносно юридичних осіб розповість Надія Вороницька-Гайдак, керуючий партнер Femida Legal Association, головний редактор Femida.ua, на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!

Володимир Рудниченко виступить модератором на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! 13.11.2018 Володимир Рудниченко виступить модератором на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Володимир Рудниченко, адвокат, радник практики кримінального права МЮФ INTEGRITES, співголова Комітету ААУ з кримінального права та процесу, виступить модератором сесїі "Legal Practice - курйози кримінального права" на  VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!

Відбувся II Податковий форум ААУ «Tax&Business Talks»! 12.11.2018 Відбувся II Податковий форум ААУ «Tax&Business Talks»!
9 листопада відбувся II Податковий форум ААУ «Tax&Business Talks». Учасники обговорили трансфертне ціноутворення, доцільність податку на виведений капітал, новації валютного законодавства, законопроект щодо оподаткування прибутку та останню судову практику податкових спорів.

Олексій Шевчук виступить на X Школі кар'єрного росту майбутнього адвоката КМА ААУ! 12.11.2018 Олексій Шевчук виступить на X Школі кар'єрного росту майбутнього адвоката КМА ААУ!
Олексій Шевчук, адвокат, телеведучий, партнер BARRISTERS, виступить на X Школі кар'єрного росту майбутнього адвоката КМА ААУ. Виступ пана Олексія буде присвячений темі "Непублічна публічність або як бути в медіапросторі".

Вадим Іванін виступить на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! 12.11.2018 Вадим Іванін виступить на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Про адвокатське розслідування у кримінальному провадженні на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу розповість Вадим Іванін, адвокат ЮК "AMBER". Нагадуємо, захід відбудеться вже 7 грудня 2018 року!

Денис Бугай виступить на  VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! 12.11.2018 Денис Бугай виступить на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Денис Бугай, адвокат, партнер VB PARTNERS, виступить на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу та розповість про тактику захисту особи при розшуку , екстередиції.

Тарас Пошиванюк виступить модератором на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! 12.11.2018 Тарас Пошиванюк виступить модератором на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Тарас Пошиванюк,адвокат, партнер EQUITY, виступить модератором сесії "Public interview: актуальні проблеми КПК. Ідеї розвитку" на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! Нагадуємо, захід відбудеться 7 грудня 2018 року!

Олександра Яновська візьме участь у  VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! 12.11.2018 Олександра Яновська візьме участь у VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Про зловживання впливом (ст.369-2 КК України) та актуальні питання кваліфікації під час судового розгляду розповість Олександра Яновська, суддя Великої Палати Верховного Суду, д.ю.н., професор, на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! 

Марина Кривошей та Ірина Тертишник виступлять на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! 08.11.2018 Марина Кривошей та Ірина Тертишник виступлять на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!
Про новації валютного законодавства, розрахунку в іноземній валюті, про перспективи та виклики говоритимуть Марина Кривошей, адвокат, АБ Марини Кривошей, та Ірина Тертишник, сертифікований Консультант з податків та зборів, на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!


Новости 1 — 20 з 2239
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ