Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Pavlenko Legal Group - експертний партнер II Судового форуму ААУ!

Pavlenko Legal Group - експертний партнер II Судового форуму ААУ!

Оплата членських внесків

Pavlenko Legal Group - експертний партнер II Судового форуму ААУ! 04.01.2019

Pavlenko Legal Group - експертний партнер II Судового форуму ААУ!

Експертним партнером II Судового форуму ААУ, який відбудеться 15 березня 2019 року, виступить юридична компанія Pavlenko Legal Group.

Юридична компанія Pavlenko Legal Group заснована у 2008 році відомим адвокатом Олександрою Павленко. Значний досвід роботи в сфері юриспруденції, судовому захисті і органах державної влади, а також супровід проектів різної складності, включаючи політичні ризики, дозволили Компанії зайняти міцну позицію в області супроводу резонансних справ.

Проекти із судового захисту бізнесу, а також у сфері GR, є одними з ключових для  Pavlenko Legal Group. За останні 10 років керівництво Компанії має в багажі чималу кількість показових справ у зазначених сегментах. Багато наших справ розгортаються в публічній площині, проте зберігання конфіденційності для нас і наших Клієнтів є принциповим.

Фахівці Pavlenko Legal Group також входять у різні робочі групи з роботи над законопроектами, сприяють бізнесу в діалозі з державними органами, а також, за необхідності, офіційно виступають на стороні Клієнта в ході переговорів із владою.

Детальні про компанію за посиланням:https://plglaw.ua/?lang=uk

Дата: 15 березня 2019 року
Місце проведення: Український Дім, вул.Хрещатик,2
Час: 09:00 – 17:30

Зареєструватись: https://goo.gl/yUPXd5


Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ