Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Руслана Совершенного призначено заступником голови Комітету ААУ з права охорони здоров’я.

Руслана Совершенного призначено заступником голови Комітету ААУ з права охорони здоров’я.

Оплата членських внесків

Руслана Совершенного призначено заступником голови Комітету ААУ з права охорони здоров’я. 11.04.2019

Руслана Совершенного призначено заступником голови Комітету ААУ з права охорони здоров’я.

Руслан Совершенний – авдокат, керуючий партнер АО «Адвокатська фірма «Статус»; засновник ГО «Український медичний фестиваль». У 2018 обраний головою комітету по роботі з провайдерами медичних послуг Американської торговельної палати в Україні. У цьому ж році заснував та очолив ТОВ «Кратія лігал», спеціалазацією роботи якої є юридичні послуги виробникам та дистриб’юторам медичних виробів. Приймає участь у реформуванні законодавства України в галузі охорони здоров’я, зокрема, що стосується змін в системі державного фінансування, створенні підзаконних нормативних документів, впровадженні нових спеціальностей, змін в порядок ліцензування та перевірок медичних закладів.

Протягом останніх років пан Руслан брав активну участь у роботі Комітету ААУ (з медичного та фармацевтичного права) права охорони здоров’я.
Метою такої роботи в комітеті є сприяння та зміцнення інституту адвокатури в Україні, підвищення рівня правової допомоги в сфері медицини, підтримка професійних адвокатів і юристів в медичному праві та створення медичного права як галузі в Україні.

«У 2019 році запланована велика кількість заходів, як в рамках співробітництва з ГО «ААУ» так і в інших форматах, з метою розвитку юридичних знань для юристів та адвокатів, а також лікарів та менеджменту медичних закладів. Найближчим часом у рамках запланованих заходів буде здійснюватися узагальнення досвіду юридичного регулювання медицини з відповідними пропозиціями та рекомендаціями. Моя стратегія розвитку та діяльності як юриста та адвоката пов’язана виключно з медичною сферою в Україні», - зазначив пан Руслан.

Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ