Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Відбулась наукова конференція Асоціації адвокатів України на тему: «Експертизи в судовій практиці»

Відбулась наукова конференція Асоціації адвокатів України на тему: «Експертизи в судовій практиці»

Оплата членських внесків

05.10.2012

Відбулась наукова конференція Асоціації адвокатів України на тему: «Експертизи в судовій практиці»

05 жовтня 2012 року у приміщенні Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренко було проведено наукову конференцію Асоціації адвокатів України на тему: «Експертизи в судовій практиці».

Було обговорено нагальні проблеми призначення та проведення експертиз, організації експертної діяльності судових експертів та новітні повноваження адвокатів відповідно до нового Кримінально-процесуального кодексу України.

Викликало жваве обговорення практичне застосування на практиці різних видів експертиз, актуальних у кримінально-правовій та ці вільно-правовій практиці.


 

Завданням наукової конференції було підвищення рівня кваліфікації адвокатів, що слугує формуванню та утвердженню єдиної думки щодо розуміння ролі і місця експертизи в адвокатській діяльності та в суспільстві в цілому.

Програма наукової конференції включала у себе чотири сесії.

Так, першу сесію наукової конференції відкрив Голова Луганського відділення Асоціації адвокатів України Олександр Євсютін та Голова Київського міського відділення Асоціації адвокатів України Олег Чернобай, які продовжили свій вступ докладами на актуальні питання адвокатській практиці.

На конференції виступив представник Апеляційного суду Луганської області - суддя судової палати з розгляду кримінальних справ - Реус Євген Валерійович з докладом на тему: «Особливості призначення судом апеляційної інстанції експертиз при розгляді кримінальних справ та при апеляційному перегляді постанов місцевих судів у справах про адміністративні правопорушення». Його доклад, з огляду на офіційні та не офіційні позиції суддів регіону на деякі питання використання експертиз у процесі, виявився цікавим як для адвокатів, так і для присутніх експертів

У другій сесії з докладом на тему: «Призначення комплексної автотехнічної та трасологічної експертизи» виступив експерт Луганського філіалу ДНІСЕ Яценко Олександр Вікторович.

Новітні методики та особисту практику повідав судовий експерт Київської незалежної судово-експертної установи Усков Кирило Юрійович, який доповів тему: «Експертиза комп`ютерної техніки та програмних продуктів».

Після фуршету з докладом на тему: «Судово-психологічна експертиза відеоматеріалів слідчих дій», виступив судовий експерт Київської незалежної судово-експертної установи Шаповалов Віталій Олександрович. Далі експерт - поліграфолог Київської незалежної судово-експертної установи Усіков Ігор Петрович з докладом на тему: «Психофізиологічна експертиза (проведення психофізіологічних експертиз і досліджень на поліграфі у кримінальних і цивільних справах)».

Судовий експерт ЛОД НІСЕ Занін Роман Євгенович розповів адвокатам про можливості призначення та проведення психологічної експертизи: соціально-психологічної експертизи технологій психологічної дії на особу, експертизи афекту і інших емоційних станів; індивідуально-психологічних особливостей особи; свідків, потерпілих; аналізу психологічного стану особи, що закінчила життя самогубством.

Після перерви розпочалась остання четверта сесія наукової конференції, яку розпочав судовий експерт Київської незалежної судово-експертної установи Шаповалов Віталій Олександрович з докладом на тему: «Психологічна експертиза (визначення розміру моральної шкоди, аналіз дитячо-батьківських стосунків в ситуації розлучення батьків).

Далі виступив завідуючого відділенням комісійних експертиз - Державної установи Луганське обласне бюро судово-медичної експертизи МОЗ України Кузьменко А.В.  з докладом: «Комісійні судово-медичні експертизи – теорія та практика».

Закінчив наукову конференцію судовий експерт науково-дослідницького центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності (м. Київ) Охромєєв Юрій Геннадійович з докладом на тему: «Експертизи у сфері інтелектуальної власності».

Після конференції відбулось урочисте святкування свята «День юриста» у ресторані «Каретний двір».


Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ