Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Відбудеться майстер-клас (тренінг) на тему «Комунікативна компетентність юриста: складові успіху»

Відбудеться майстер-клас (тренінг) на тему «Комунікативна компетентність юриста: складові успіху»

Оплата членських внесків

01.11.2012

Відбудеться майстер-клас (тренінг) на тему «Комунікативна компетентність юриста: складові успіху»

Клуб майбутніх адвокатів ААУ запрошує членів Клубу та адвокатів на майстер-клас (тренінг) на тему «Комунікативна компетентність юриста: складові успіху», який відбудеться 07 листопада 2012 року о 18.00 на базі Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (вул. Пирогова, 9. ауд. 232, М.Університет).

У майстер-класі візьме участь Ірина Баранова, тренер тренінгового центру «Спікер» (м. Київ) - першої в Україні (з 2001 р.) школи ораторської та переговорної майстерності ( www.speaker.com.uahttp://www.speaker.com.ua/).

 

Ірина Баранова - тренер з риторики та ораторської майстерності; спеціаліст у сфері ефективної комунікації та мовної компетенції, вікової психології та психології спілкування, інноваційних методів навчанняізнес-тренер, викладач, психолог.

Освіта – 2 вищих: психологічна та педагогічна (Санкт-Петербурзький державний педагогічний університет імені А. І. Герцена, диплом з відзнакою).

Автор і тренер програм: «Основи ефективного спілкування», «Майстерність публічного виступу», «Переконуй та вражай!», «Комунікативні інструменти успішних продажів», «Емоційний інтелект: що слід знати керівнику», «Дискусія й основи аргументації», «Дебатні технології в дії», «Лідерство як вміння переконувати» та інших.

Учасниця міжнародної конференції «Розвиток навичок обговорення суспільних проблем в демократії» (Македонія), міжнародної програми «Професійний розвиток членів правління, лідерів та керівників бізнес-асоціацій» (Проект BIZPRO); в рамках міжнародної програми «Deliberating in a Democracy» проходила стажування в США (Seton Hall University, New Jersey, USA.); сертифікований НЛП-практик.

Суддя та тренер всеукраїнського дебатного турніру Dnipro open.

Автор низки публікацій з проблем ефективної комунікації. Співавтор навчального посібника «Основи критичного мислення», книги «Критичне мислення для всіх».

Тренер молодіжних команд знавців (Чемпіони України з гри «Брейн-ринг» володарі Кубка України з гри «Брейн-ринг», віце-чемпіони Кубка України з гри «Що? Де? Коли?», багаторазові призери чемпіонатів з інтелектуальних ігор м. Києва).

 

Особиста сторінка http://speaker.com.ua/corporateinfo/trainers/

 irinasun7@gmail.com , 050 320 86 75

 

Модератори заходу: керівник КМА ААУ, адвокат, кандидат юридичних наук Дубчак Леся Сергіївна,  координатор КМА ААУ Трикур Максим

 

Тренінг-центр «СПІКЕР» - www.speaker.com.uahttp://www.speaker.com.ua/

ШКОЛА ОРАТОРСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ. Технології ораторської майстерності. Майстерність керувати аудиторією слухачів. Практична риторика як переконання інших. Робота зі складною аудиторією. Техніка спору. Дебатні технології. Техніка запитань та відповідей. Уникнення некоректних питань. Логіка та аргументація. Психологічні аспекти мовної комунікації. Мовне маніпулювання та захист. ШКОЛА ПЕРЕГОВОРІВ. Ефективне міжособистісне спілкування. Універсальні прийоми ефективного спілкування. Техніка ефективного слухання. Складності та бар’єри в спілкуванні. Бізнес-риторика. Майстерність ведення переговорів: стратегії та тактики. Технології успішної презентації. Майстерність продажів та мовна комунікація. Телефонні продажі та переговори. Типології покупців, «важкі» покупці. Школа роботи з VIP-клієнтами: суперпродажі та суперобслуговування. Акторська майстерність. Техніка мови. Ейдетика – на кожен день.


Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ