Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Новини

Новини

Оплата членських внесків

RSS

В трансфертному ціноутворенні платники податків мають більше запитань, аніж відповідей на них, - Олег Добровольський, голова Податкового комітету ААУ, партнер ID Legal Group 07.03.2019 В трансфертному ціноутворенні платники податків мають більше запитань, аніж відповідей на них, - Олег Добровольський, голова Податкового комітету ААУ, партнер ID Legal Group
Трансфертне ціноутворення – тема, яка щоразу дає привід для дискусії та жвавого обговорення чергових новацій, незалежно від того чи це законодавче нововведення, чи роз’яснення ДФС. Саме тому ця тема стала першою, яку обрали члени Податкового комітету Асоціації адвокатів України для свого Дискусійного клубу, який відбувся днями у Києві. Про це повідомив голова комітету, партнер юридичного об’єднання ID Legal Group Олег Добровольський.

Модератором дискусії "Монополія на майбутнє – адвокатура у вирі судово-правових реформ" виступить Сергій Боярчуков 06.03.2019 Модератором дискусії "Монополія на майбутнє – адвокатура у вирі судово-правових реформ" виступить Сергій Боярчуков
Десятки днів стратегічного планування, багатогодинні перемовини із адвокатами та суддями, але ми це зробили — вперше відкрита дискусія про співпрацю та комфортацію адвокатури, судової системи та реформаторів. Поговоримо про професійну етику та роль громадськості, адвокатську монополію та майбутнє адвокатури в цілому. Модератором обговорення виступить керуючий партнер ЮК «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» Сергій Боярчуков.

Модератором сесії "Процесуальне переозброєння" виступить Зоя Ярош 05.03.2019 Модератором сесії "Процесуальне переозброєння" виступить Зоя Ярош
📌Особливості роботи адвоката у суді, монетизація послуг за правничу допомогу та креативність в професії, — про це поговоримо під час Сесії 3 «Процесуальне переозброєння» на ІІ Судовому Форумі ААУ.
📌На Вас чекає конструктивний діалог та дискусія між суддями та адвокатами, а модеруватиме процес Президент Асоціації адвокатів України, керуючий партнер АК «Маршаллєр і партнери» Зоя Ярош.

Про групові позови як інструмент захисту екологічних прав розповість Борис Малишев, д.ю.н., професор 05.03.2019 Про групові позови як інструмент захисту екологічних прав розповість Борис Малишев, д.ю.н., професор
Базуючись на значному науковому, експертному та адвокатському досвіді Борис Малишев розкриє тематику необхідності запровадження до цивільного процесу інституту групових позовів, яким можна захищати права великої кількості осіб, що постраждали від певного порушення законодавства про охорону навколишнього середовища.  

Президент ГО «Асоціація психологів України» прийме участь в бутік-конференції з екологічних спорів 01.03.2019 Президент ГО «Асоціація психологів України» прийме участь в бутік-конференції з екологічних спорів
Президент ГО «Асоціація психологів України» Олександр Вакуленко розповість на ІІ Судовому форумі ААУ, які засоби використати для належної монетизації моральної шкоди.

Директор юридичного департаменту "New Products Group" виступить на  Kyiv Law & Trade Forum! 01.03.2019 Директор юридичного департаменту "New Products Group" виступить на Kyiv Law & Trade Forum!
До команди спікерів  Kyiv Law & Trade Forum приєднався Олександр Петриченко, директор юридичного департаменту "New Products Group", адвокат. 
Тема: Усуваємо помилки в побудові стосунків з Inhouse Lawyer.  

Відбувся Круглий стіл на тему «Практика роботи Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів» 28.02.2019 Відбувся Круглий стіл на тему «Практика роботи Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів»
27 лютого 2019 р. відбувся Круглий стіл на тему «Практика роботи Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів», організований Комітетом кримінального права та процесу.

MITRAX - ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ААУ ! 27.02.2019 MITRAX - ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ААУ !
Шановні колеги! З приємністю повідомляємо про те, що АО MITRAX - НОВИЙ ГЕНЕРАРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ААУ ! MITRAX – адвокатське об’єднання, яке надає юридичні послуги тільки в тих сферах, в яких має винятковий досвід і спеціалізацію.

Презентуємо програму Kyiv Law & Trade Forum ! 27.02.2019 Презентуємо програму Kyiv Law & Trade Forum !
Запрошуємо на Kyiv Law & Trade Forum – унікальний захід, який дає можливість об’єднати зусилля бізнесу та адвокатури з метою вирішення головних проблем у сфері міжнародної торгівлі та захисту бізнесу. До Вашої уваги - ПОПЕРЕДНЯ ПРОГРАМА  заходу. 

Олексій Палій, партнер, адвокат IBC LEGAL SERVICES виступить доповідачем на  Kyiv Law & Trade Forum 27.02.2019 Олексій Палій, партнер, адвокат IBC LEGAL SERVICES виступить доповідачем на Kyiv Law & Trade Forum
Вітаємо нового доповідача  Kyiv Law & Trade Forum - партнера, адвоката IBC LEGAL SERVICES - Олексія Палія. Пан Олексій розповість  про "Аналіз рішень інвестиційного арбітражу щодо питань оподаткування в аспекті захисту прав інвесторів в Україні".

Семен Ханін, адвокат, керуючий партнер AMBER Corporation виступить з доповіддю на Kyiv Law & Trade Forum 27.02.2019 Семен Ханін, адвокат, керуючий партнер AMBER Corporation виступить з доповіддю на Kyiv Law & Trade Forum
Шановні колеги! З приємністю повідомляємо про те, що Семен Ханін, адвокат, керуючий партнер AMBER Corporation виступить з доповіддю на Kyiv Law & Trade Forum. Тема доповіді: Валютна лібералізація: чого очікувати бізнесу? Запрошуємо на захід! 

Вітаємо Дениса Пономаренко, адвоката, Голову Одеського відділення ААУ, Партнера в АО «Barristers» з Днем народженням! 27.02.2019 Вітаємо Дениса Пономаренко, адвоката, Голову Одеського відділення ААУ, Партнера в АО «Barristers» з Днем народженням!

Асоціація адвокатів України щиро вітає Дениса Пономаренко, адвоката, Голову Одеського відділення ААУ, Партнера в АО «Barristers» з Днем народженням! Денисе, бажаємо Вам бути мудрим і справедливим! Нехай шлях по кар’єрних сходах веде лише на вершину успіху! Нехай винагороди за працю не змушують себе чекати! Нехай суперники будуть гідні, а перемога в справах солодкою. Здоров’я, щасливих і сонячних днів життя, благополуччя у всіх Ваших починаннях!   

Про нюанси оскарження шлюбних договорів в судовому порядку та механізми захисту розповість старший юрист ЮФ “Астерс” О. Лепіхіна на ІІ Судовому форумі ААУ 27.02.2019 Про нюанси оскарження шлюбних договорів в судовому порядку та механізми захисту розповість старший юрист ЮФ “Астерс” О. Лепіхіна на ІІ Судовому форумі ААУ
15 березня 2019 року в рамках II Судового форуму ААУ відбудеться Бутік-конференція з сімейних спорів за участі старшого юриста Юридичної фірми “Астерс”, адвоката, співкерівника практики сімейного права — Ольги Лепіхіної. Предметом дискусії стануть тенденції судової практики в сімейних спорах та обмін секретами успішної тактики під час ведення справи.

Відбувся ІІІ Турнір ААУ з боулінгу між адвокатами! 27.02.2019 Відбувся ІІІ Турнір ААУ з боулінгу між адвокатами!
Ну хто сказав що адвокати не вміють відпочивати? Цими вихідними ми відклали костюми і краватки вбік, але прагнення до перемоги взяли із собою. Ну Ви вже здогадалися — звітуємо про ІІІ Турнір з боулінгу між адвокатами.    

Партнер з безпеки  Судового форуму ААУ – АО «АРТІУС» 27.02.2019 Партнер з безпеки Судового форуму ААУ – АО «АРТІУС»
ІІ Судовий форум ААУ знаходиться під захистом партнера з безпеки – АО «АРТІУС»
Досвід – це найкращий критерій і гарант якості, а інтереси своїх клієнтів АРТІУС захищає вже більше 10 років.  

Юридична група LCF виступить Партнером ІІ Судового форуму ААУ 27.02.2019 Юридична група LCF виступить Партнером ІІ Судового форуму ААУ
Ми з приємністю повідомляємо, що Юридична група LCF виступить Партнером ІІ Судового форуму ААУ, якій відбудеться 15 березня 2019 року за адресою  вул. Хрещатик, 2, Українського  дім. 


Відбувся круглий стіл на тему: «Виїзд дитини за кордон без згоди одного з батьків» 26.02.2019 Відбувся круглий стіл на тему: «Виїзд дитини за кордон без згоди одного з батьків»
22 лютого 2019 року відбувся круглий стіл на тему: «Виїзд дитини за кордон без згоди одного з батьків», в якому прийняли участь представники ААУ: голова Комітету ААУ з сімейного права - Власюк Катерина Петрівна, начальник управління розгляду звернень та організації роботи при департаменті державної виконавчої служби Міністерства юстиції України – Корнієнко Оксана Олександрівна, начальник відділу паспортної роботи управління прикордонного контролю - Бойко Валерій Володимирович, заступник начальника служби у справах дітей та сім'ї Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації - Карпенко Оксана Миколаївна; Головний консультант відділу правового забезпечення оперативно-службової діяльності управління правового забезпечення - Коротушак Андрій Іванович.

Вітаємо нового генерального партнера КМА ААУ компанію MITRAX ! 25.02.2019 Вітаємо нового генерального партнера КМА ААУ компанію MITRAX !
Шановні колеги! З приємністю повідомляємо про те, що АО MITRAX - НОВИЙ ГЕНЕРАРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР КМА ААУ ! MITRAX – адвокатське об’єднання, яке надає юридичні послуги тільки в тих сферах, в яких має винятковий досвід і спеціалізацію.

Адвокат LCF прийме участь у дискусії на тему визнання та виконання арбітражних рішень по-новому! 25.02.2019 Адвокат LCF прийме участь у дискусії на тему визнання та виконання арбітражних рішень по-новому!
За останніми оцінками експертів, юристи в Україні витрачають до 50% робочого часу на вивчення змін до процесуальних кодексів. Непогано було б скоротити цю цифру — подумали ми, й підготували дискусію, після якої процесуальні питання арбітражу будуть вирішені раз і назавжди. Ну чи принаймні до прийняття нових змін:) Допоможе розібратися у оновленій процедурі визнання та виконання арбітражних рішень — адвокат LCF Юлія Атаманова. 

Про захист майнових та житлових прав дітей при здійснення батьками права власності розповість Суддя Фастівського міськрайонного суду 25.02.2019 Про захист майнових та житлових прав дітей при здійснення батьками права власності розповість Суддя Фастівського міськрайонного суду
Сумніваєшся яку тактику обрати для захисту майнових та житлових прав дітей в суді? 
Ми підготували щось неймовірне! 
Це не простий аналіз законів і Постанов Верховного Суду. Це правовий аналіз від діючого судді першої інстанції. Про реальну роботу в сімейних спорах, найпоширеніших помилках адвокатів та успішних прикладах вирішення складних питань, — це все і не тільки, у виступі Євгенії Чернишової, судді Фастівського міськрайонного суду Київської області на ІІ Судовому Форумі ААУ.


Новости 41 — 60 з 2415
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ