Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Підписано Меморандум про співробітництво між Дніпропетровською міською радою та Асоціацією адвокатів України

Підписано Меморандум про співробітництво між Дніпропетровською міською радою та Асоціацією адвокатів України

Оплата членських внесків

03.08.2012

Підписано Меморандум про співробітництво між Дніпропетровською міською радою та Асоціацією адвокатів України

3 серпня 2012 року в м. Дніпропетровськ був підписаний Меморандум про співробітництво між Дніпропетровською міською радою та Асоціацією адвокатів України. Міську раду представляв, заступник міського голови - керуючий справами виконкому Дніпропетровської міської ради Отченко Микола Миколайович. Асоціація адвокатів України була представлена головою Дніпропетровського відділення Асоціації Карпенко Сергієм Руслановичем.

Підписаний Меморандум передбачає тісну співпрацю і взаємодопомогу сторін у реалізації цікавих та необхідних юридичних проектів, метою яких є захист та реалізація прав, гарантій та свобод мешканців Дніпропетровську та надання правової допомоги підприємствам міста.

Згідно з Меморандумом Дніпропетровська міська рада та Асоціація адвокатів України нададуть молодим спеціалістам - випускникам юридичних факультетів ВНЗ можливість отримати практичні навички та знання, та сприяють в їх подальшому працевлаштуванні. Шляхом реалізації проектів, організованих в рамках співробітництва, відповідно до підписаного Меморандуму, рівень правової культури і знань серед населення буде значно підвищений.

Таким чином, Асоціація адвокатів України та Дніпропетровська міська рада вирішують відразу кілька необхідних завдань, в тому числі - організацію ефективної реалізації прав і свобод громадян.

Сторони висловили задоволення відкриттям нового етапу співробітництва та висловили надію на успішну реалізацію важливого соціального проекту Асоціації адвокатів України.

З повним текстом Меморандуму можна ознайомится тут. 

  Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ