Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Відбувся семінар на тему: «Страхування в Україні. Страхування фінансових ризиків. Використання видів та механізмів страхової діяльності для оптимізації податкового навантаження»

Відбувся семінар на тему: «Страхування в Україні. Страхування фінансових ризиків. Використання видів та механізмів страхової діяльності для оптимізації податкового навантаження»

Оплата членських внесків

30.11.2012

Відбувся семінар на тему: «Страхування в Україні. Страхування фінансових ризиків. Використання видів та механізмів страхової діяльності для оптимізації податкового навантаження»

29 листопада 2012 р., у приміщенні ПрАТ «Гіпросільмаш», по бульвару Лесі Українки, 26 у м. Києві, відбувся семінар на тему: «Страхування в Україні. Страхування фінансових ризиків. Використання видів та механізмів страхової діяльності для оптимізації податкового навантаження».

Організатором та модератором захода виступила голова Секції фінансового права ААУ,  адвокат Тимченко Тетяна Анатоліївна, яка привітала усіх учасників семінару, та доповіла, що заявлена тема вибрана з тих причин, що за своєю економічною сутністю страхова діяльність , це діяльність по розподілу та розщепленню фінансових потоків. І саме ґрунтуючись на знанні нормативних, законодавчих актів такий розподіл допомагає полегшити податкове навантаження. 

Першим доповідачем семінару виступила  Президент Ліги страхових організацій України Гудима Наталія Володимирівна, яка розповіла про проблеми з якими стикається страховий ринок, неоднозначне тлумачення деяких положень Податкового Кодексу України, нововведень, яких слід очікувати у наступному році. Також вона окреслила тенденції розвитку  страхового ринку України.

Другим доповідачем на семінарі виступив Лауреат Державної премії України 2008 року, Президент Страхової компанії «ЛЕММА»  Чернишов Сергій Іванович, який розповів про можливості страхування, як засобу інвестування у власне життя, на прикладах показав можливість вже сьогодні, незважаючи на негаразди української та світової економіки закласти підгрунтя забезпеченої старості кожного громадянина України.

Третім доповідачем семінару виступила Президент Федерації оцінювачів бізнесу та інтелектуальної власності Павлюк Тетяна Вікторівна, яка окреслила види страхування, при яких є необхідним проведення оцінки майна, про відмінності в оцінці об’єкта страхування при укладенні договору страхування та при виплаті страхового відшкодування, та необхідності законодавчого врегулювання цього питання, оскільки такі відмінності призводять до надмірних витрат страхувальником.

Також на семінарі обговорювались питання відносно законопроекта про страхування, нових можливостей захисту інвестиційних вкладень від непередбачуваності світової економіки,  пропозицїі  внести зміни до постанови КМУ щодо вартості предмета страхування.

Після виступу основних доповідачів розгорілася жвава дискусія, щодо можливості страхування відповідальності кожного адвоката.

Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ