Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Нагородження адвокатів

Нагородження адвокатів

Оплата членських внесків

13.12.2012

Нагородження адвокатів

За традицією, започаткованою Асоціацією адвокатів України у 2008 році, щороку з нагоди святкування Дня адвокатури досягнення найбільш активних та досвідчених адвокатів відзначаються спеціальними нагородами. 

2012 рік не стане винятком. Вже п’ятий рік поспіль адвокати нагороджуватимуться в наступних номінаціях: 

«За активну публіцистичну діяльність» 
В цій номінації адвокат нагороджується за активну пропаганду юридичних знань, поширення позитивного досвіду серед адвокатів та активне висвітлення питань адвокатури чи професійної діяльності адвокатів в офіційних юридичних виданнях.  

На нагородження «За активну публіцистичну діяльність» номінуються як адвокати – члени ААУ, так і адвокати, які не являються членами Асоціації адвокатів України. 

«Найбільш активний голова відділення ААУ» 
Нагороджується голова Відділення ААУ за досягнення найвищих результатів в залученні нових членів до Асоціації, організацію виконання її статутних завдань та активну координацію взаємодії членів Асоціації в межах свого Відділення. 

Цього року започатковано ще одну номінацію – «Найбільш активний голова Комітету ААУ» 
В цій номінації адвокат – член ААУ нагороджується за значний внесок у розвиток Асоціації адвокатів України, проведення заходів направлених на підвищення кваліфікації адвокатів.

Ціль таких номінацій – не змагання серед адвокатів, а перш за все вшанування їх внеску в розвиток української адвокатури, правозахисну діяльність і заохочення до подальших професійних звершень.

Нагородження відбудеться 18 грудня 2011 р. під час Урочистого прийому з нагоди Дня адвокатури.

Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ