Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Анжеліка Сицько розтлумачила новий Закон «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

Анжеліка Сицько розтлумачила новий Закон «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

Оплата членських внесків

23.08.2012

Анжеліка Сицько розтлумачила новий Закон «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

22 серпня 2012 року Головне слідче управління МВС України провело планове заняття для своїх співробітників з вивчення положень новоприйнятого Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». Основним доповідачем заходу стала Анжеліка Сицько, Голова Комітету з кримінального права та процесу Асоціації адвокатів України (ААУ), Член правління ААУ, партнер та керівник практики з кримінального права юридичної фірми «Гвоздій та Оберкович».
Метою освітнього заходу стало інформування керівництва ГСУ МВС України та практикуючих слідчих щодо головних змін у новому законі, що регламентує адвокатську діяльність в Україні. Анжеліка Сицько розтлумачила та проаналізувала нововведення, зокрема в частині повноважень адвоката у кримінальному процесі. Крім того, роз’яснення стосувалися питань здійснення адвокатської діяльності та особливостей її організаційних форм, повноважень захисника у кримінальному провадженні, в тому числі адвокатського запиту, гарантій адвокатської діяльності, доступу до документації та майна адвоката, дотримання адвокатської таємниці.
Захід зібрав понад 70 учасників, які після доповіді мали нагоду поспілкуватися із запрошеним експертом та поставити додаткові запитання щодо чинного Закону. Загалом, заняття викликало жвавий інтерес співробітників МВС України та мало дорадчо-практичний характер.
img_2760.jpg
img_2761.jpg
img_2762.jpg
img_2763.jpg
img_2764.jpg
img_2765.jpg
img_2766.jpg

Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ