Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Представники ААУ взяли участь у роботі круглого столу з питань захисту прав ІВ напередодні ЄВРО-2012

Представники ААУ взяли участь у роботі круглого столу з питань захисту прав ІВ напередодні ЄВРО-2012

Оплата членських внесків

06.04.2012

Представники ААУ взяли участь у роботі круглого столу з питань захисту прав ІВ напередодні ЄВРО-2012

5 квітня 2012 року відбувся круглий стіл ЮРЛІГИ, який зібрав представників Державної служби інтелектуальної власності України, Українського інституту промислової власності, адвокатів, патентних повірених, судових експертів та представників медіа-бізнесу.

Під час роботи круглого столу обговорювались питання захисту прав інтелектуальної власності УЄФА та його комерційних партнерів, зокрема було наголошено на тому, що  жодна особа, окрім УЄФА та його комерційних партнерів не мають права використовувати символіку, її адаптовані варіанти, а також комбінації слів, які пов’язані із чемпіонатом. Такі дії можуть кваліфікуватися як порушення прав інтелектуальної власності чи паразитичний маркетинг.

Серед питань, які обговорювались на круглому столі, особливу увагу було присвячено законопроекту про права інтелектуальної власності та репутацію Об'єднання європейських футбольних асоціацій, внесеному до парламенту Кабінетом Міністрів України.

За словами Миколи Потоцького, голови Секції інтелектуальної власності Асоціації адвокатів України, в цілому законопроект надасть можливість на державному рівні удосконалити процес організації та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу шляхом врегулювання відносин з набуття УЄФА прав інтелектуальної власності, пов’язаних з проведенням чемпіонату, здійснення та захисту цих прав, а також відносин з використання та захисту репутації УЄФА та чемпіонату.

Необхідно зазначити, що законопроект вводить безпрецедентні заходи правової охорони об’єктів інтелектуальної власності УЄФА, а також містить низку процесуальних новел, які носять істотний характер та, не дивлячись на те, що закон діятиме до 1 вересня 2012 року, вплинуть на систему правової охорони інтелектуальної власності в Україні, та установлять більш високі стандарти у цій сфері.


Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ