Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Відбулась екскурсія до Вищого господарського суду України

Відбулась екскурсія до Вищого господарського суду України

Оплата членських внесків

09.08.2012

Відбулась екскурсія до Вищого господарського суду України

30 березня 2012 року члени Клубу майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України відвідали Вищий господарський суд України.

В даному заході крім членів Клубу майбутніх адвокатів взяли участь члени Асоціації адвокатів України: Леся Дубчак, Леся Прудивус, Наталія Ніколаєнко, Ілля Фумельов.

Екскурсія розпочалась в холі приміщення палацу правосуддя по вулиці Копиленка 6, що у місті Києві. Учасників екскурсії зустріли – Начальник Історико-бібліотечного відділу Валентина Щербатюк і старший науковий консультант Надія Федорова.

На сьогоднішній день у складі Вищого господарського суду України працює 100 суддів. Очолює ВГСУ Татьков Віктор Іванович. Вищий господарський суд України розташовано у сучасній будівлі з усіма зручностями, необхідними для проведення господарських процесів. В приміщенні суду функціонує власна бібліотека, а також Музей історії господарських судів.

Музей дає змогу дослідити історію виникнення, еволюції та сучасного стану господарського судочинства завдяки світлинам, документам, особистим речам суддів, що вершили правосуддя у сфері арбітражу та господарського судочинства. Експозиції Музею присвячені таким тематикам: «Науковий потенціал ВГСУ», «Науковий потенціал господарських судів України». Знайомство з історією становлення, розвитку та трансформації вітчизняної системи органів господарського судочинства, з кращими традиціями та зразками багаторічної відданої праці керівників, суддів, ветеранів та інших працівників господарських (арбітражних) судів України відбулось з відчуттям ефекту присутності завдяки відданій праці начальника історико-бібліотечного відділу Валентини Щербатюк і старшого наукового консультанта Надії Федорової.

Екскурсія стала реальністю завдяки зусиллям та ініціативі Віце-Президента ААУ Валентина Гвоздія, координації заходу керівником КМА ААУ Лесею Дубчак та координатором комітетів ААУ Вірою Шитюк.

У найближчих планах КМА ААУ – продовжити започатковану традицію та відвідати касаційні та апеляційні суди, які знаходяться у м.Києві, а також центральні органи виконавчої влади тощо.

Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ