Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Круглий стіл на тему: «Проблеми виконання судових рішень в Україні»

Круглий стіл на тему: «Проблеми виконання судових рішень в Україні»

Оплата членських внесків

18.04.2012

Круглий стіл на тему: «Проблеми виконання судових рішень в Україні»

Асоціація адвокатів України запрошують Вас взяти участь у роботі круглого столу на тему: «Проблеми виконання судових рішень в Україні».

Захід відбудеться 24 квітня 2012 року, з 18:30 по 20:30 у приміщенні Київської Торгово-Промислової Палати за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 55.

Актуальність заявленої теми обумовлена тим, що виконання судових рішень Державною виконавчою службою надзвичайно складна та розтягнута у часі, що іноді призводить до того, що виконання рішення вже втрачає сенс.


Доповідачі на прикладах розкриють, як можна уникнути частини проблем при виконанні судових рішень.

Також в розрізі заявленої теми будуть висвітлені питання, яким чином буде змінюватись законодавство яке регулює діяльність Державної виконавчої службі України.


Модератором засідання виступить Тимченко Тетяна Анатолівна, адвокат,  голова Секції фінансового права Асоціації адвокатів України, президент Страхової компанії  «ЛЕММА -VITE».


Доповідачем засідання запрошено заступника начальника управління державної  виконавчої служби Головного управління юстиції  у м. Києві Ковалко Наталію Миколаївну.

Доповідь на тему: «Виконання рішень, як заключна стадія судового процесу».


Також доповідачем засідання запрошено Директора Департаменту організації та контролю за виконанням рішень Соломко Олексія Володимировича.

Доповідь на тему: «Реалізація прав стягувача та боржника у виконавчому провадженні».

Участь для адвокатів-членів ААУ, які не мають заборгованості щодо сплати членських внесків є безкоштовною.

Бажаючих відвідати захід просимо підтвердити участь за тел.: (044) 491-69-71, контактна особа – Анна Аксьонова, або ж написавши на електронну адресу: aksenova@uaa.org.ua.


Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ