Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Закарпатський форум Асоціації адвокатів України

Закарпатський форум Асоціації адвокатів України

Оплата членських внесків

20.04.2012

Закарпатський форум Асоціації адвокатів України

Дата проведення:       27 квітня 2012 року
Час проведення:         9:00 – 16:00
Місце проведення:     Карпатський університет імені А. Волошина (актовий зал), м. Ужгород, площа Театральна, 5-7, Україна.


Метою проведення Форуму є обмін досвідом між фахівцями, обговорення нагальних проблем, що виникають у роботі під час здійснення захисту по кримінальним та цивільним справам та підвищення рівня кваліфікації адвокатів.


Попередня програма форуму


Серед доповідачів: Гвоздій Валентин Анатолійович, адвокат, Віце-Президент Асоціації адвокатів України, Керуючий партнер Юридичної фірми «Гвоздій та Оберкович»; Сицько Анжеліка Анатоліївна, адвокат, керівник практики кримінального права ЮФ «Гвоздій та Оберкович», член правління ААУ, голова Комітету ААУ з кримінального права та процесу; Герасько Лариса Юхимівна, адвокат, голова Закарпатського відділення ААУ, член Правління ААУ, Хаща Валентина Василівна, Заступник начальника Головного управління юстиції у Закарпатської області; Молявко Олеся Михайлівна, к.ю.н., науковий співробітник відділу проблем цивільного, трудового та підприємницького права Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України; Кузан Віктор Васильович, Начальник відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури Закарпатської області, радник юстиції; Старцев Євгеній Геннадійович, адвокат, заступник голови Комітету з кримінального права Закарпатського відділення ААУ.

Форум складатиметься з 3 робочих секцій. На обговорення виносяться наступні теми:
- Змагальність сторін на стадії досудового слідства у кримінальному процесі. Використання захистом судового контролю за дотриманням процесуальних прав на даній стадії. Проблеми та практика.
- Робота з доказами в кримінальній справі. Збір, аналіз, проблематика, незаконні докази в кримінальній справі. Практичні аспекти
- Судові рішення у цивільному процесі.
- Закон України «Про безоплатну правову допомогу». Порядок та умови організації та проведення конкурсу з відбору адвокатів.
- Робота з доказами в кримінальній справі. Збір, аналіз, проблематика, незаконні докази в кримінальній справі. Практичні аспекти.
- Окремі аспекти застосування Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гуманізації відповідальності за правопорушення у сфері господарської діяльності.
- Поняття службової особи. Представник влади як службова особа. Особа, яка виконує організаційно-розпорядчі обов"язки. Особа, яка виконує адміністративно-господарські обов’язки.

Прийняти участь у форумі може кожен бажаючий. Участь в заході безкоштовна.

Зареєструватись для участі у Форумі та отримати більш детальну інформацію можна за тел.: 095 153-80-80, контактна особа – Герасько Лариса Юхимівна, або Аксьонова Анна Дмитрівна, тел.: 044 491-69-71, е-mail: aksenova@uaa.org.ua

Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ